lgtvsbanner

آلن منکن در «پری دریایی کوچک»، آهنگ‌های جدید و ترانه‌های اصلاح‌شده

به نوعی. [Laughs] بعد از مدتی احساس می کنید که یک معتاد به کار هستید.

آیا از بازدید مجدد از کارهای قدیمی خود لذت می برید یا بیشتر از روی احساس محافظت این کار را انجام می دهید؟

کمی از هر دو. اینها بچه های من هستند – من نمی خواهم از آنها دور شوم. گاهی اوقات به این فکر می کنم که “در بیان این داستان چه چیز دیگری برای گفتن داریم؟” و سپس بر من واجب خواهد بود که کارگردان، نویسنده کتاب را بشناسم و در مورد چیزهایی که می خواهند اضافه کنند با آنها صحبت کنم. اینجاست که برای من سرگرم کننده می شود.

کار با لین مانوئل میراندا در آهنگ های جدید “پری دریایی کوچک” چگونه بود؟

خیلی سرگرم کننده بود – من در مورد او می دانستم زیرا او به آنجا رفت [Hunter College Elementary School] با خواهرزاده ام، و من همیشه در مورد این پسر کوچک، لین مانوئل میراندا، و اینکه چگونه او با “پری دریایی کوچک” وسواس داشت می شنیدم.

از سه آهنگی که با هم ساختیم، یکی بیشتر در خانه چرخ من و هوارد است، «Wild Uncharted Waters». این تصنیف است که شاهزاده اریک آن را خوانده است و در درون او غوغا می کند – بسیار احساسی است. “برای اولین بار” که آریل وقتی در مورد همه چیزهایی که برای اولین بار متوجه می شود هیجان زده می شود، می خواند، ترکیبی واقعی از سبک های ما است. قطعه ای از پارتیتور انیمیشن اصلی را به لین داده بودم و او گفت: صبر کن، آیا می توانیم یک 2 در مقابل 3 قرار دهیم؟ [referring to the tempo]، و به این ترتیب آن مالش ریتمیک واقعی به آن رسید. و آهنگی که در چرخ‌خانه لین بسیار بیشتر بود «The Scuttlebutt» بود که توسط اسکاتل و سباستین خوانده می‌شد. [played by Awkwafina and Daveed Diggs]. من به او یک آهنگ کارائیب دادم که فکر می‌کردم آن را شعر می‌خواند، و در واقع او روی آن رپ کرد! این فقط یکی از آن لحظاتی بود که درخشش یک نفر را احساس می کنید.

در سال 1997، دیوید هورن، که اکنون تهیه کننده اجرایی سریال “بازی های عالی” شبکه PBS است، به نیویورک تایمز گفت“وقتی یک موزیکال سوندهایم وجود دارد، همه از آن به عنوان یک موزیکال سوندهایم یاد می کنند. وقتی این کاری است که آلن انجام داده است، از آن به عنوان یک موزیکال دیزنی یاد می کنند. آیا هنوز نگران هستید که نمایش هایتان به عنوان موزیکال های دیزنی شناخته شوند؟

من گاهی اوقات کمی مقاومت می کنم که به سادگی به عنوان «آلن منکن آهنگساز دیزنی» شناخته شوم، زیرا قبل از اینکه به دیزنی بروم، موفقیت بزرگی با «فروشگاه کوچک وحشت» داشتم. و زمانی که در دیزنی بودم، پروژه‌های بسیاری دیگر از خارج نوشتم – «سرود کریسمس» که در مدیسون اسکوئر گاردن بود. [nearly] 10 سال با لین آرنس، [stage shows] «سیستر اکت»، «داستان برانکس»، «جهش ایمان» [the series] “گالاوانت” – اما هیچ فرصت موسیقایی در سطح نوشتن یک موزیکال برای دیزنی وجود ندارد. اگر کار خود را به درستی انجام دهید، تجربه ای خواهید داشت که هیچ چیز دیگری نمی تواند با آن برابری کند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما