آموزش فتوشاپ را می خواهید؟

محل ثبت نام و تشکیل کلاسها با هماهنگی نواحی مقاومت بسیج در مراکز معرفی شده می باشد در صورتیکه امکانات فیزیکی لازم را داشته باشند. استخدام کارشناس بهداشت حرفه ای معمولاً در وزارتخانه های کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، صنعت، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی ، نیرو ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، صنایع دفاعی و شرکتها و مراکز زیر مجموعه آنها انجام می شود. از طراحی کاتالوگ و بیلبورد گرفته تا طرهای مختلف فضای مجازی که در شبکههای اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده میشود، از جمله این موارد هستند. از زمان انقلاب صنعتی، بحث ها و راهکارها و حتی جریان های اجتماعی مختلفی برای ایمنی کارگران، بهداشت محیط کار و مسائل زیست محیطی در ارتباط با صنایع مختلف بوجود آمده بود و در نهایت در سال ۱۹۷۰میلادی قانونی جهت حمایت از حقوق کارگران و کارمندان تصویب شد که براساس آن کارفرما مکلف شد، تمام خطرات ناشی از کار را برای کارگران خود شرح داده تا آن ها بدانند در چه محیطی کار می کنند و این شروعی بود برای ایجاد این سیستم.

من تا چند وقت پیش که وقت آزادتری داشتم و بیشتر عکاسی میکردم، یکی از کارهای جالبی که با فتوشاپ انجام میدادم این بود که از یکی از تکنیکهای عکاسی در کامپیوتر (بهصورت مجازی و توسط فتوشاپ) استفاده میکردم و بهاینترتیب نقطهای که میخواستم بیشتر به چشم بیاید را شفافتر و بقیه تصویر را محو میکردم. این گواهی بینالمللی بوده و در صورتی که شما قصد مهاجرت به خارج از کشور را داشته باشید، باز هم برای شما مفید خواهد بود. خب اگر با تکنیکهای فتوشاپ آشنا باشید، این کار یکی از سادهترین مواردی است که با فتوشاپ میتوانید انجام دهید. اگر کمی حوصله داشته باشید، میتوانید جان تازهای بهعکسهایتان ببخشید.

با شرکت در این دورهها میتوانید در کوتاهترین زمان ممکن مدرک خود را دریافت کنید. آخرین نسخهٔ رسمی این نرمافزار نسخهٔ نوزدهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی سی شناخته میشود. چرا که بسیاری از فرآیندهای کاری را برای کاربران آسان نموده است. برای هر کسب و کاری که احتیاج به طراحی دارد، لازم است زمانی را صرف گذراندن دوره ی آموزش فتوشاپ کنید. لذا هدف از ایجاد این دوره، تربیت متخصصینی است که با کسب دانشهای لازم در زمینههای مذکور بتوانند به تحقیق، برنامهریزی، هدایت و مدیریت امور اجرایی در اینگونه مسائل پرداخته و به امر تدریس نیز در صورت لزوم مشغول گردند.

هر یک از شما میتونید با کسب مهارتهایی در این زمینه، درآمد خوبی رو به دست بیارید. پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از 30 دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. در این مهارت داوطلب میتواند موارد زیر را یاد بگیرد :استفاده از عملکرد پایه کامپیوتر شخصی و سیستمعامل خود، همچنین کار با محیط داخلی ویندوز (Desktop)همچنین مدیریت فایل ها، پوشه ها، پنجره ها و چگونگی کپی، انتقال و یا حذف پوشهها و … فراموش نکنید که مدرک ICDL آموزشگاه آنلاین شاتوت مدرک بسیار معتبر و قابل ارائه به ادارات و سازمانهای داخلی و خارجی، جهت استخدام کشوری و ارتقاء درجه آموزش تعميرات تجهيزات دندانپزشکي شغلی می باشد.

همه ی افرادی که به دنبال پیشرفت در شغل خود و جا نماندن از مسیر و جریان بازار کار هستند باید به مهارت های کامپیوتری مثل مهارت های هفتگانه ی ICDL مسلط باشند. دوره آموزش فتوشاپ برای کارهای شخصی و ورود یا ارتقا در بازار کار و همچنین افرادی که می خواهند یک مهارت جدید را به صورت درست و حرفه ای یاد بگیرند، کاملا مناسب است. در نظر داشته باشید که تمام عکس ها و طرح های از پیش ساخته شده باید از دیدگاه یک گرافیست حرفه ای مسلط به فتوشاپ عبور کند.نرم افزار فتوشاپ دارای رابط کاربری مناسبی است که سبب راحتی در استفاده از آن گردیده است و کاربر می تواند تصاویر بسیار زیبا و خارق العاده ای را توسط آن ایجاد کند.

به همین دلیل، در این دوره آموزشی غیر از آشنایی با ابزارها و گزینهها، به مواردی میپردازیم که برای مونتاژ عکس و طراحی گرافیک باید رعایت کنید. شما با استفاده از روشهای قبلی به راحتی میتوانید مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ خود را حل کنید. برای رفع مشکل بههم ریختگی و برعکسنویسی فونت فارسی در فتوشاپ، ابتدا وارد نرم افزار شده و سپس گزینه «Edit » را انتخاب کنید. اگر میخواهید فونت جدید را جایگزین شود، ابتدا باید فونت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس روی گزینه « Install Checked» کلیک کنید. سپس به منظور این که نتیجه نهایی یک تصویر طبیعی و حرفهای باشد، به تکنیکها و نکاتی اشاره می شود که می توانند اثرات ترکیب تصاویر را تا جای ممکن محو کنند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما