آمیتاب باچان و پسرش آبیشک باچان در روز آزادی Uunchai از معبد Siddhivinayak بازدید کردند، در میان امنیت به باپا دعا کردند & تماشا کنید اخبار مردم

دهلی نو: معبد معروف Siddhivinayak بمبئی هر روز مورد بازدید اقیانوسی از جانبازان قرار می گیرد و در میان آنها افراد مشهور بالیوود نیز حضور دارند. روز جمعه، ستاره بزرگ آمیتاب باچان به همراه پسرش آبیشک از معبد محبوب گانپاتی بازدید کردند و دارشان الهی خداوند را گرفتند. بیگ بی و آبیشک باچان در روز اکران فیلم اولی به باپا دعا کردند. وونچای در 11 نوامبر 2022 در سینماها اکران شد.

آمیتاب باچان و پسرش آبیشک ژاکت نهرو که لباس خواب سفید پوشیده بودند، ظاهر مناسبی را به لباس هندی آنها برای بازدید از معبد اضافه کرد. زوج پدر و پسر بالیوود در میان تدابیر شدید امنیتی درشان الهی لرد گانپاتی را گرفتند. بسیاری از طرفداران این ویدئو را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتند. اینجا را نگاه کنید:

بسیاری از افراد مشهور از معبد Siddhivinayak بازدید می‌کنند تا پیش از اکران فیلم یا اعلام پروژه‌شان برکت بگیرند. Big B و Jr B را می توان در حال اهدای پول در قسمت جعبه اهدای معبد مشاهده کرد.

Uunchai توسط فیلمساز سرسخت Sooraj Barjatya با بازیگران ستاره گروه کارگردانی می شود. ویژگی های افسانه ای آمیتاب باچان، و نمادهای بازیگری درخشان از جمله Anupam Kher، بومان ایرانی، دنی دنزونگپا، ساریکا و نینا گوپتا. پارینتی چوپرا نقش مهمی در درام خانوادگی دارد.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما