آنتونی پلیکانو آن زمان و اکنون

تهیه کننده/کارگردان جان پاپاس
خبرنگاران ریچل آبرامز و لیز دی

مستند دو قسمتی جدید ما را جمعه 10 مارس ساعت 22 از شبکه FX و Hulu تماشا کنید.

ریچل آبرامز، خبرنگار تایمز، در مستند جدیدی از نیویورک تایمز می گوید: «گفتن داستان آنتونی پلیکانو در دهه 90، به معنای بیان این است که چگونه افراد قدرتمند رفتار می کنند، زمانی که فکر نمی کنند. هر کسی تماشا می کند.»

آقای. پلیکانو به قول خودش “شاهزاده تاریکی” و “گناه خوار” بود که توسط قدرتمندترین و پولدارترین هالیوود – از جمله وکلا، بازرگانان، کمدین ها، بازیگران و خوانندگان – استخدام شده بود تا خاک دشمنانشان را کنده و آنها را بسازد. مشکلات برطرف می شوند

به هر رسوایی بزرگی در دهه 1990 فکر کنید، و به احتمال زیاد آقای. پلیکانو به نوعی درگیر بود – او ادعا کرد در رسوایی مونیکا لوینسکی و دادگاه OJ Simpson دخالت داشته است. و در اوایل دهه 90، او نقشی کلیدی در پرونده کودک آزاری مایکل جکسون ایفا کرد و برای کمپ این خواننده برای بی اعتبار کردن اتهامات تجاوز جنسی علیه او کار کرد.

برخی از تاکتیک هایی که آقای. پلیکانو که به کار گرفته شده بود – یعنی شنود و شنود – او را به زندان انداخت. حالا او بیرون است و دارد صحبت می کند.

از طریق گفتگو با آقای پلیکانو، قربانیان و همکارانش، و با استفاده از ضبط‌های صوتی ستاره‌های هالیوود و دلالان قدرت که هرگز به صورت عمومی پخش نشده‌اند، مستند دو قسمتی ما به بررسی این موضوع می‌پردازد. پلیکانو چگونه عمل کرد و به نفع چه کسی بود.


ناظر تولید کننده: لیز هودز
مشاور تهیه کننده آلیسون هوپ وینر
تهیه کننده مشترک جنیفر لوبی
مدیر فیلمبرداری ویکتور تاداشی سوارز
ویرایشگر فیلم مارلون سینگلتون


“نیویورک تایمز ارائه می کند” مجموعه ای از مستندها است که روزنامه نگاری و بینش بی نظیر نیویورک تایمز را نشان می دهد و بینندگان را به داستان های اساسی زمان ما نزدیک می کند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما