آیا Aaron Judge دوباره 62 Home Runs خواهد زد؟ شما هرگز نمی دانید.

می توان ادعا کرد که آرون قاضی بیش از هر بازیکن دیگری در تاریخ لیگ برتر از یک فصل شکست استفاده کرد.

قاضی درست قبل از شروع فصل 2022 تمدید قرارداد 213.5 میلیون دلاری با یانکی ها را رد کرد و به 62 بازی خانگی دست یافت، جایزه ارزشمندترین بازیکن لیگ آمریکا را برد، قراردادی 9 ساله به مبلغ 360 میلیون دلار امضا کرد تا در نیویورک بماند و بشود. کاپیتان شانزدهم این تیم معرفی شد.

سوال بزرگ این است که بعد چه می شود. قاضی که فصل گذشته در رده‌های مختلف رکوردهای حرفه‌ای را به ثبت رساند، احتمال دویدن دیگر در 62 ران خانگی را رد نمی‌کند.

قاضی پس از اولین تمرین تیم کامل یانکی ها در روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: “شما هرگز نمی دانید.” “من واقعاً دوست ندارم شماره ای روی آن بگذارم. من فقط دوست دارم بیرون بروم و سعی کنم آنچه را که می توانم کنترل کنم، کنترل کنم، اما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می تواند بیفتد. بنابراین ما حدود 62 را خواهیم دید.

قاضی گفت که “تعقیب تاریخ” سرگرم کننده است و در حالی که او با سرپیچی از انتظارات غریبه نیست، رسیدن دوباره به آن سطح مستلزم شکستن همه سابقه است. در تاریخ بیسبال از 60 فصل هومر، یک ثابت وجود داشته است: کاهش.

بیب روث 60 هومر برای یانکی های 1927 و بعد از آن با 54 در سال 1928. راجر ماریس در سال 1961 به 61 و در سال 1962 به 33 رسید. سپس گروه سه گانه اسلاگرهای آلوده، مارک مک گوایر، سامی سوسا و بری باندز آمدند که موفق به ترکیب شدند. شش فصل از 60 هومر یا بیشتر در یک بازه زمانی چهار ساله. اما هر یک شاهد کاهش کل خانه خود در سال بعد از فصل با 60 یا بیشتر بود.

در مجموع، هشت فصل 60-هومر قبل از Judge منجر به کاهش متوسط ​​فصل بعد از 16.3 هوم ران شده است که با توجه به ماهیت غیرعادی آنها در تاریخ بیسبال تعجب آور نیست.

شدیدترین این افت ها مربوط به McGwire بود که در سال 1998 به 70 و در سال 1999 به 65 رسید اما در سال 2000 به دلیل مشکلات سلامتی به 32 کاهش یافت. افت 28 هومر ماریس از 1961 تا 1962 دومین گروه بزرگ بود، در حالی که مجموع باندز پس از رکورد زدن فصل 73 هومر در سال 2001، 27 کاهش یافت، بیشتر به این دلیل که پارچ های حریف به او زمین های باکیفیت کمی برای زدن می دادند.

کمترین کاهش را سوسا ثبت کرد که در سال 1998 به 66 رسید و در سال 1999 با 63 بازی برگشت.

اینکه قاضی بتواند خط سیر نزولی دائمی را بشکند به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله سلامتی او و نحوه بازی تیم های مقابل برای او.

قاضی مدت‌هاست که به دلیل آسیب‌دیدگی‌ها شهرت دارد و قد و وزن او برای یک بازیکن موقعیت باعث شده است که سؤالاتی در مورد اینکه آیا چیزی به عنوان بزرگ بودن برای بیسبال وجود دارد یا خیر. اما پس از از دست دادن بخش های قابل توجهی از سه فصل متوالی از سال 2018 تا 2020، او در دو فصل گذشته برای یانکی ها یک سنگ بوده است. او در 305 بازی از 324 بازی این تیم بازی کرد و 1329 بازی را به نمایش گذاشت که رتبه دوازدهم را در بین لیگ های بزرگ در آن دوره دارد. او حتی تطبیق پذیری خود را افزایش داد و در سال 2022 74 بازی را در زمین مرکزی شروع کرد، پس از آن که اکثریت قریب به اتفاق دوران حرفه ای خود را قبل از آن به عنوان بازیکن راست شروع کننده تیم گذراند.

اگر قاضی سالم بماند و قدرت و شناخت زمینی را که در سال 2022 انجام داد نشان دهد، این سوال پیش می‌آید که آیا تیم‌ها به بازی کردن با او ادامه می‌دهند یا خیر.

در ادامه، زمانی که یانکی ها تقریباً از برتری بزرگ تقسیم بر تامپا بی ریس دست می کشیدند، قاضی اغلب احساس می کرد که یک نفره تخلف کرده است. صرف نظر از این، او همچنان شاهد ضربه زدن به زمین‌ها در بیشتر قسمت‌ها، با میانگین ضربات 0.380 از سپتامبر بود. 1 مهاجم نشان دهنده بهترین بازی او در سال از این نظر است. اما زمانی که او به 60 ران خانگی رسید، پارچ‌ها به وضوح شروع به کار کردن در اطراف او کردند، و او 18 راه پیموده شد و در 14 بازی آخرش تنها دو ران خانگی زد.

او سپس در پلی آف سقوط کرد و در 9 بازی 5 به 36 با دو هومر و 15 ضربه گیر رفت.

یک رکود کوتاه پس از شش ماه تسلط به سختی جای نگرانی نیست، اما تیم‌ها دیگر یانکی‌ها را مجبور می‌کنند تا آنها را شکست دهند، همانطور که در آن هفته‌های پایانی فصل انجام دادند و مانند باندز در سال‌های پس از 73 سالگی او. طغیان، می تواند کار را برای قاضی برای راندن توپ ها به صورت فله ای دشوار کند. این امر باعث می‌شود یک دویدن دیگر در 60 ران خانگی تقریباً غیرممکن شود، زیرا این شاهکار نادر به ترکیبی از فرصت، ثبات و موفقیت نیاز دارد که تعداد کمی از بازیکنان تا به حال به آن نزدیک شده‌اند، چه رسد به اینکه در فصل‌های متوالی دیده شده باشند.

برای قاضی، در اولین فصلش به عنوان کاپیتان تیم، کاهش تولید خودش توسط تیمی که تنها کاری را که او هنوز در دوران حرفه‌ای خود انجام نداده است کاهش می‌دهد: قهرمانی در سری جهانی.

قاضی در مورد اینکه یانکی ها از سال 2009 تاکنون موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده اند، گفت: “این من را آزار می دهد و فکر می کنم که گروه را نیز آزار می دهد.” فکر می کنم هر شکستی شما را به سمت آن هدف نهایی سوق می دهد.»

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما