ارلینگ هالند رکورد گلزنی در لیگ برتر را شکست و منچسترسیتی وستهم را شکست داد تا رتبه اول را به دست آورد، تماشا اخبار فوتبال

رکورد جدید گلزنی در لیگ برتر برای ارلینگ هالند و سه امتیاز دیگر برای منچسترسیتی که در حال تعقیب قهرمانی است. مهاجم نروژی در اولین فصل بازی خود در لیگ برتر انگلیس 35 بار گلزنی کرده است – رکورد قبلی یک فصل که به طور مشترک در اختیار آلن شیرر و اندی کول بود.

هالند هنوز پنج بازی دیگر برای اضافه کردن به مجموع قابل توجه خود دارد و پس از سوت پایان زمین را به نگهبان افتخار هم تیمی هایش واگذار کرد. پپ گواردیولا، مدیر سیتی گفت: “او فردی منحصر به فرد است و بسیار خاص است.”

در حالی که کفش طلا برای گلزن برتر کشور به طور قطع به سمت هالند خواهد آمد، جوایز بزرگتری نیز در پیش است و سیتی پس از پیروزی 3-0 مقابل وستهم به سومین عنوان قهرمانی متوالی نزدیکتر شده است. گل هالند در دقیقه 70 سیتی را 2-0 کرد و ناتان آکه در دقیقه 50 دروازه را باز کرد.

گل ارلینگ هالند مقابل وستهام را اینجا ببینید…

جانشین فیل فودن با تلاش منحرف در 85 یک سوم را اضافه کرد. این برد سیتی را به صدر جدول رده بندی رساند، یک امتیاز بالاتر از آرسنال که پس از پیروزی 3-1 مقابل چلسی در روز سه شنبه به قله رفته بود.

مدافع عنوان قهرمانی گواردیولا نیز یک بازی در پیش روی رقیب خود برای عنوان قهرمانی دارد. در حالی که نتیجه حاکی از یک برد معمولی برای سیتی بود، وستهام ثابت کرد که حریفان را در 45 دقیقه ابتدایی ناامید می کند و تیم میزبان را تنها به چند موقعیت محدود می کند.

در موارد نادری که سیتی دروازه های واضح ایجاد می کرد، جک گریلیش و رودری به تیرک دروازه برخورد کردند. پس از تلاش در نیمه اول، سیتی تنها 5 دقیقه پس از شروع مجدد زمان برد تا به موفقیت برسد.

ضربه ایستگاهی ریاض محرز به سمت تیرک دروازه پخش شد، جایی که آکه با آن برخورد کرد و با ضربه سر از لوکاس فابیانسکی گذشت. هالند که نسبتاً ساکت بود، بازی را بدون شک و تردید قرار داد وقتی که به سمت توپ عبوری گریلیش دوید و ضربه خود را از بالای دروازه بان و پشت دروازه زد تا تاریخ ساز شود.

منچسترسیتی هزارمین گل را زیر نظر پپ گواردیولا به ثمر رساند

سیتی هنوز فرصت داشت تا یک بازیکن دیگر اضافه کند که فودن از روی نیمکت بیرون آمد تا از راه دور شوت کند، توپ با انحراف و خطای پای فابیانسکی. این هزارمین گل دوران سلطنت گواردیولا در سیتی بود. سیتی در فرم شومی قرار دارد و 9 پیروزی متوالی در لیگ به ثبت رسانده و روند شکست ناپذیری خود در تمامی رقابت ها را به 19 بازی افزایش داده است.

گواردیولا گفت: “امشب کمی افت کردیم اما نه زیاد و موفق شدیم چند موقعیت ایجاد کنیم.”

وستهام همچنان در تلاش برای بقا در لیگ برتر است و تنها چهار امتیاز بالاتر از منطقه سقوط است. “شما باید نکاتی را انتخاب کنید. دیوید مویس، سرمربی تیم گفت: عملکرد در این زمان از فصل اهمیتی ندارد.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما