افزایش حجم تخفیف های سفر جمعه سیاه امسال

با هدف قرار دادن دوره‌های کند، هدف بسیاری از معاملات پر کردن جای خالی سه ماهه اول است. در نیواورلئان، هتل ONE11 تا 30 درصد تخفیف برای اتاق‌های رزرو شده در نوامبر ارائه می‌کند. 25، معمولاً از 210 دلار در شب، برای اقامت تا فوریه. 1.

از نوامبر از 25 تا 28، Westin Indianapolis با تخفیف 20 درصدی برای اتاق‌ها از 129 دلار شروع می‌شود، به اضافه 15 دلار اعتبار غذا برای اقامت در نوامبر. 29 تا 31 مارس

هتل دین در Providence، RI، و هتل Siren در دیترویت، سومین شب را با اقامت دو شبه رایگان که در نوامبر رزرو شده است، ارائه می دهند. 28 تا دسامبر 15 دسامبر برای سفر 1 تا فوریه 9 (نرخ های شبانه به ترتیب از 129 دلار و 139 دلار).

برای اولین بار، گروه Bunkhouse، که به خاطر متل های احیا شده اش شناخته می شود، فروش جمعه سیاه را با اتاق هایی تا 35 درصد تخفیف در نوامبر برگزار می کند. 23 تا دسامبر 9 برای اقامت از نوامبر 23 تا فوریه 28 (کد OURGIFTTOYOU). قیمت های شبانه پیش تخفیف از 139 دلار در متل آستین در آستین، تگزاس شروع می شود.

زمانی که مسافرخانه در Nicewonder Farm & Vineyards در بریستول، ویرجینیا، در اتاق‌ها و یوزها، از جمله مزه کردن شراب، شام، صبحانه 2 نفره و یک بطری شراب از شبی 257.50 دلار، به صورت نیمه‌آرام در کشور شراب‌سازی خلوت است. تا ماه مارس در طول فروش نوامبر باقی می ماند. 25 تا دسامبر 2.

هدف بسیاری از تبلیغات متقاعد کردن مسافران برای معطل ماندن است.

در نشویل، هتل بابی سه شب به قیمت دو شب از نوامبر ارائه می دهد. 14 تا 28 برای اقامت تا 11 آوریل (قیمت شبانه از 259 دلار).

در جزیره گرانادا در دریای کارائیب، Mount Cinnamon Resort 37 سوئیت و ویلا خود را از نوامبر به فروش می رساند. 25 تا دسامبر 9 با 30 درصد تخفیف برای اقامت پنج شب یا بیشتر پس از فصل پرفصل، از 10 آوریل تا نوامبر. 30. قبل از تخفیف، نرخ های شبانه از 490 دلار (کد MC-BLACKFRIDAY) شروع می شود.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances