lgtvsbanner

امارات مقابل NED، جام جهانی T20 امارات متحده عربی با ضربات عیان خان در مرز سقوط کرد & تماشا کنید اخبار کریکت

پس از یک مسابقه هیجان انگیز در افتتاحیه مسابقات بین سریلانکا و نامیبیا که در آن طرفداران کریکت ناراحتی را مشاهده کردند، دومین بازی جام جهانی ICC T20 2022 نیز هیجان انگیز بود که در آن هلند موفق شد امارات را با سه ویکت در یک امتیاز پایین شکست دهد. گلزنی مسابقه هیجان انگیز جام جهانی T20 مردان ICC در Kardinia Oval، Geelong، یکشنبه. خنده دارترین لحظه مسابقه در اولین اینینگ بود زمانی که آریان خان، مهاجم اماراتی پس از اخراج در پنج مسابقه، روی طناب مرزی زمین خورد. خان پس از حادثه دوباره روی پاهای خود ایستاد و به داخل رختکن رفت.

اینم ویدیو –

در همین حال، اسکات ادواردز، کاپیتان هلند، خونسردی نشان داد و پیروزی مهمی را به دست آورد تا به هلند کمک کند تا با سه ویکت از امارات عبور کند. پس از طلسم‌های درخشان باس د لید، فرد کلاسن و تیم پرینگل بازوی چپ، امارات متحده عربی را به امتیاز 111/8 در 20 اور محدود کردند، هلند نیز تحت کنترل بود زیرا در فواصل زمانی معین ویکت‌ها را از دست داد و امتیازی به دست نیاورد. مرز بعد از اور هشتم. اما ادواردز تا انتها معطل ماند و از فرار در فینال جان سالم به در برد، در حالی که شش ران به همان تعداد توپ نیاز بود تا هلند را با یک توپ خالی به خانه برساند و حساب خود را در جدول امتیازات گروه A با دو امتیاز باز کند.

امتیازات مختصر: امارات 111/8 در 20 اور (محمد وسیم 41؛ باس دی لید 3/19، فرد کلاسن 2/13) باخت 112 بر 7 به هلند در 19.5 اور (مکس اودود 23، کالین آکرمانید 23، کالین ژونین 17). صدیق 3/24، ریحان حمید 1/7) با سه ویکت

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما