اندروید 11 نیز محبوب ترین نسخه سیستم عامل موبایل گوگل است

چالش های به روز رسانی اندروید

غیر از کاربران اندروید پیکسل‌ها معمولاً در یافتن به‌روزرسانی‌های جدید کند هستند، زیرا تولیدکنندگان محصول زمان‌بندی متفاوتی برای انتشار به‌روزرسانی‌ها دارند. چنین شرایطی باعث می شود که نسخه های سیستم عامل های مذکور به صورت ناموزون توزیع شوند.

توسعه دهندگان همچنین برای انتشار نسخه های جدید برنامه های خود و بهینه سازی آنها با چالش هایی روبرو هستند که برای اطمینان از سازگاری و عملکرد دستگاه های مختلف به منابع و تحقیقات بیشتری نیاز دارد.

همچنین گزارش دهید در چین تا ژانویه، تنها 5 درصد از گوشی ها و تبلت های اندرویدی از نسخه 13 این سیستم عامل استفاده می کردند که نسبتا کوچک به نظر می رسد. با این حال، اکنون تعداد دستگاه های مجهز به آخرین نسخه اندروید به سرعت هشدار دهنده ای افزایش یافته است و انتظار می رود اندروید 13 به یکی از محبوب ترین به روز رسانی های این پلتفرم تبدیل شود.

سامسونگ نقش بسیار مهمی در پذیرش اندروید 13 ایفا کرد. سیاست آپدیت سریع این شرکت و افزایش مدت پشتیبانی نرم افزاری محصولاتش تا چهار سال (و تا پنج سال حفاظت امنیتی) از مهم ترین دلایلی است که به انتشار سریعتر اندروید 13 کمک کرد.

علاوه بر سامسونگ، سایر سازندگان دستگاه های اندرویدی نیز سعی کرده اند آپدیت اندروید 13 را سریعتر برای محصولات خود منتشر کنند و میزان استفاده از این نسخه را بهبود بخشیده اند.

13

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.