اولین درس پهپاد سمپاش خود را به خاطر دارید؟ چند خبر به دست آوردم&

Wang, X., He, X., Song, J., Wang, Z., Wang, C., Wang, S., et al. Wang, C., He, X., Wang, X., Wang, Z., Pan, H., and He, Z. (2016). روش آزمایش تعادل کیفیت رسوب سموم پاششی فضایی برای هواپیمای بدون سرنشین Meng, Y., Zhong, W., Liu, C., Su, J., Su, J., Lan, Y., دستگاه سبزی خرد کن در ویترین نت et al. 32. هوانگ، ی. هافمن، WC; لان، ی. وو، دبلیو. Fritz, BK 29. Huang, Y.; هافمن، WC; لان، ی. فریتز، BK; Thomson, SJ 31. Xue, X.; لان، ی. سان، ز. چانگ، سی. Hoffmann, WC 28. Xinyu, X.; کانگ، تی. Weicai، Q. لان، ی. ژانگ، اچ. رانش و رسوب کاربرد بسیار کم ارتفاع و حجم کم در شالیزار. 44. Wen, Y.; ژانگ، آر. چن، ال. هوانگ، ی. یی، تی. خو، جی. لی، ال. هویت، ای جی 10. Garrood، WT; زیمر، CT; گورمن، کی جی. ناوئن، آر. باس، سی. دیویس، تی جی 21. وانگ، اس. آهنگ، جی. او، X. آهنگ، ال. وانگ، ایکس. وانگ، سی. وانگ، ز. Ling, Y. ارزیابی عملکرد چهار وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین معمولی مورد استفاده برای کاربرد آفت کش در چین. 19. دنگ، دبلیو. ژائو، سی. ; چن، ال. Wang, X. کنترل فشار ثابت برای اسپری با نرخ متغیر با استفاده از تنظیم تمایز یکپارچه سازی نسبت حلقه بسته.

این شرکت به بررسی ملاحظات مختلف زراعی تغییر خواهد کرد، از جمله اینکه چه ارتفاعی برای استفاده از محصولات در محصولات کشاورزی بهتر است و اینکه آیا پهپاد درجه یک نظامی Tactical در مقایسه با کاربرد سکوی زمینی، مزایای کاهش رانش را ارائه می دهد یا خیر. اخیرا، وزارت حمل و نقل (DOT) برنامه آزمایشی یکپارچه سازی هواپیماهای بدون سرنشین را اعلام کرد. این بدان معناست که در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین کاملاً جدید ممکن است قبلاً و در سراسر کشور فروخته شده باشند، DOT ممکن است در تأیید آنها کند باشد. 2. پشتیبانی از دستگاه نقطه GPS دستی، دستگاه نقطه RTK، نقطه GPS و نقشه پهپاد برای انتخاب، تنظیم خودکار، حالت کار نیمه خودکار AB، ارتفاع پرواز، حالت اسپری، فاصله خطوط پرواز، سرعت پرواز، دنبال کردن زمین، مانع خودکار اجتناب، تنظیم مسیر، بازگشت بادبان شکست خورده. یک سیستم اسپری هوایی خودکار مبتنی بر وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین ایجاد کنید. اجتناب از مانع خودکار و عملکردهای پرواز تطبیقی ​​به اطمینان از ایمنی در حین کار کمک می کند. رادار اجتناب از مانع از فناوری رادار 24 گیگاهرتز استفاده می کند که می تواند در تمام شرایط آب و هوایی تحت محیط نور شدید، دمای بالا، مه، گرد و غبار، باد و شب کار کند. این ابزارهای سمپاش کشاورزی با حجم بالا، زمین های زیادی را به سرعت پوشش می دهند، اما سمپاش های دنباله دار نیز وجود دارند که نزدیک به زمین کار می کنند.

Vegetable Chopper توضیح داده شد

چگونه با هواپیماهای بالای 55 پوند کار می کند؟ اگر سعی کنید عملیات خود را برای رقابت با هواپیماهای سرنشین دار در حجم بهینه کنید، تقریباً همیشه به جز در موارد معدودی شکست خواهید خورد. حسگرهای تشخیص تاشو که در بازوهای قاب تعبیه شده است، هواپیما را قادر می‌سازد تا مکانیزم تاشو خودبازبینی را انجام دهد و از باز شدن صحیح بازوها اطمینان حاصل کند. پهپاد سمپاش DJI Agras T10 دارای طراحی کاملاً جدید است، از جمله ساختار تاشو چهار ضلعی و مخزن اسپری با رهش سریع و باتری پرواز که تعویض، نصب و ذخیره سازی را آسان می کند. مهم: قبل از خرید یکی از این سمپاش های پهپاد، لطفاً این مقاله را چندین بار بخوانید. به همین دلیل، و به جای تلاش برای ترکیب مخزن بزرگتر، وی می گوید که آنها بر کوتاه کردن زمان پر کردن مجدد و پالایش قابلیت مانور تمرکز کرده اند. هراری می‌گوید که رویکرد ADAMA – مشارکت با Tactical Robotics و استفاده از پهپاد پربار Ag-Cormorant (500 کیلوگرم) با روتور عمودی – آن را از دیگر توسعه‌دهندگان در فضا متمایز می‌کند.

23. کای، ایکس. والگنباخ، ام.

هلیکوپتر پهپاد 17 لیتری Eagle Brother روی مزارع پنبه در استان گوانگدونگ چین پاشیده شد. انتقال باکتری‌های پوسیده بذر پنبه و غوزه توسط حشره‌ی بدبوی سبز جنوبی (Nezara viridula L.). استفاده بیش از حد عواقب مضری مانند کاهش حاصلخیزی خاک و تکثیر گونه های حشرات ایمنی مانند Nilaparvata lunges و Nezara viridula دارد. 12. لیائو، ایکس. خو، پی. گونگ، پی. وان، اچ. لی، جی. حساسیت های فعلی Nilaparvata lugens گیاهی قهوه ای به Triflumezopyrim و سایر حشره کش های رایج در چین. 26. تانگ، ق. ژانگ، آر. چن، ال. خو، ام. یی، تی. Zhang، B. حرکت قطرات و رسوب یک پهپاد کشاورزی هشت روتور در میدان داون واش فلو. 23. کای، ایکس. والگنباخ، ام. دورپموند، ام. شولز لامرز، پی. Sun، Y. کنترل حلقه بسته نرخ تزریق مواد شیمیایی برای یک سیستم تزریق مستقیم نازل. این سیستم همچنین از نظارت بر وزن در زمان واقعی پشتیبانی می کند و دارای یک سنسور ضد چرخش است که امکان هشدارهای دقیق تری برای شارژ مجدد دارد.

اجرای فناوری هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر مزرعه و سم پاشی آفت کش: مروری. اما هراری خوش‌بین است که هم گذر زمان و هم راحت‌تر شدن مردم با فناوری پهپاد، پذیرش فناوری پهپادهای اسپری را در ایالات متحده تسریع می‌کند. بخش 107 FAA و ساختار نظارتی فعلی آن، آزمایش چنین پهپاد اسپری پرباری را در این ایالت ها تقریبا غیرممکن می کند. بیایید این ویدیوی آزمایشی را که توسط تیم آزمایش پهپادهای سمپاش کشاورزی برادر عقاب آورده شده است را تماشا کنیم. 37. ژانگ، ی. لیان، کیو. Zhang, W. طراحی و آزمایش یک سیستم پاشش الکترواستاتیکی پهپاد شش روتور برای حفاظت از محصول. مقایسه سخت افزار، رویکردهای سیستم کنترل و جمع آوری داده ها از پارامترهای هر مطالعه برای تسهیل تحقیقات آینده ارائه شده است. با توجه به مشاهدات اخیر، تحقیقات آینده باید پارامترهای بیشتری از جمله پارامترهای سیستم، پارامترهای عملیاتی و پارامترهای محیطی را در محدوده مطالعه بگنجانند تا یک مدل اسپری دقیق‌تر ساخته شود. 17. Aissaoui، AE مطالعه امکان سنجی فناوری پاشش تزریق مستقیم برای کشاورزی در مقیاس کوچک: مدلسازی و طراحی سیستم کنترل فرآیند.

ثابت شده است که تغذیه منظم و به مقدار کم برای هضم و سلامت گاو بسیار بهتر است. بنابراین، جهت رو به عقب نتیجه بهتری داشت و باعث کاهش رانش، بهینه سازی نرخ رسوب در گیاه هدف و استفاده از آفت کش ها شد (Wang C. et al., 2018). با این حال، این نتیجه توسط ساختار نامتقارن UASS تک روتور ایجاد شده است و ممکن است برای UASS چند روتور متقارن قابل اجرا نباشد. این با تلاش‌ها برای کاهش رانش، که به استفاده از قطرات درشت‌تر در حجم‌های بالاتر بستگی دارد، مخالفت می‌کند. مقالات مجلات علمی از سال 2014 با تنظیم کلمات کلیدی مانند UAV/UASS به علاوه اسپری یا دریفت و غیره، از جمله بخشی از ادبیات چینی نمایه شده توسط شاخص مهندسی، جستجو و تجزیه و تحلیل شدند. حتما قسمت دوم (Bayer) و قسمت سوم (Rantizo) را نیز بررسی کنید. اگر می‌خواهید از بودجه استفاده کنید، بررسی کنید DJI Agras MG-1 اولیه قدیمی با فروشندگان پهپادهای مختلف که به دنبال تخلیه آن‌ها هستند، چیست، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است مشکلاتی در تهیه باتری‌ها وجود داشته باشد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما