اکوادور زنی که گمان می‌رود مرده در بیداری او زنده در تابوت پیدا شدCNN

زن ۷۶ ساله‌ای که در بیمارستانی در اکوادور مرده بود، در حین بیداری خود در شهر باباهویو، زنده بود و به تابوت خود می‌کوبید.

ژیلبرتو باربرا در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد گفت: “تابوت را بلند کردم، قلبش می تپید و دست چپش به تابوت می خورد… ما با 911 تماس گرفتیم تا او را به اینجا به بیمارستان بیاوریم.”

در این ویدئو، مردم در انتظار و حمایت از مونتویا دیده می‌شوند که نیروهای اورژانس به محل حادثه می‌رسند و زن 76 ساله را به بیمارستان برمی‌گردانند.

صدای ضربه زدن زن به تابوتش شنیده شد.

به گفته وزارت صحت عامه، تحقیقات دولتی اکنون در جریان است.

این زن روز جمعه به دلیل سکته مغزی و ایست قلبی ریوی احتمالی در بیمارستان بستری شده بود و پس از عدم پاسخگویی به پروتکل احیاء، پزشک کشیک اعلام کرد که وی فوت کرده است.

این ویدئو همچنین نشان‌های بیمارستان او و سپس پسرش را نشان می‌دهد که نشان داده می‌شود در حال التماس برای رسیدن آمبولانس است.

مرگ این زن در بیمارستان اعلام شد.

به طور گسترده ای گزارش شده است که نام کامل این زن بلا یولاندا مونتویا کاسترو است که با حروف اول “BYMC” در بیانیه وزارت بهداشت اکوادور که روز یکشنبه منتشر شد، مطابقت دارد.

گفته می‌شود که مونتویا در بیمارستان مارتین ایکازا در باباهویو تحت مراقبت‌های ویژه است – همان بیمارستانی که در ابتدا اعلام کرد که او مرده است. وضعیت فعلی او مشخص نیست.

تماس‌های سی‌ان‌ان با بیمارستان برای اظهارنظر پاسخ داده نشده است.

مردی که فیلم را ضبط می‌کرد بعداً نام زن را پرسید که یکی از حاضران در اتاق پاسخ داد: “بلا یولاندا”.

این وزارتخانه ادامه داد که با هماهنگی آژانس تضمین کیفیت خدمات بهداشتی، یک کمیته فنی ملی “برای آغاز یک ممیزی پزشکی برای تعیین مسئولیت برای تایید ادعای مرگ” تشکیل شد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.