lgtvsbanner

ایزار ویلا در سرعین 4 میلیون شب

در رفتن اجاره ویلا کار آسانی نیست. بیشتر محل اقامت در سراین به صورت سوئیت و هتل آپارتمان است و گزینه های ویلایی زیادی برای مسافرانی که عازم این شهر هستند وجود ندارد. اما اجاره این گزینه ها محدود است، گاهی 4 میلیون تومان آب مصرف می شود و معمولاً ویلاهای استخردار گران ترین گزینه ها هستند. در عین حال ویلاهایی در سراین وجود دارد که اجاره آنها شبی 200، 300 هزار تومان است.

اجازر ارزان‌ترین ویلاها در سرعین; شبی 200 هزار

لطفا فرار کنید، ویلا به محض شبی 200 هزار تومان اجاره داده می شود. میزبان درخواست اجاره روزانه یکی از ویلاها را دارد و پارکینگ، یخچال و تلویزیون از جمله امکانات این ویلا است. البته طبق اطلاعات نوشته شده توسط میزبان این ویلا در فاصله 10 کیلومتری شهر و در یکی از روستاهای تابع سراین واقع شده است. اجاره یکی از ویلاهای دیگر حداقل شبی 350 هزار تومان است. ظرفیت این ویلای دو خوابه حداکثر هفت نفر خواهد بود و با اضافه شدن هر مهمان 100000 تومان به هزینه اجاره اضافه می شود. مجری، ویلا، پارکینگ، سرویس بهداشتی و تلویزیون را از امکانات این ویلا دانسته و هزینه اجاره ویلا در تعطیلات را چیزی بین 350 هزار تومان تا 400 هزار تومان عنوان کرده است. 600 هزار تومان برای اجاره اعلام شده است. ظرفیت این یکی تا شش نفر می باشد و وجود نگهبان از امکانات این ویلا می باشد. از گزینه هایی که اجاره روزانه آنها کمتر از یک میلیون تومان است، می توان به ویلایی اشاره کرد که میزبان شبی 770 هزار تومان می خواهد. متراژ این ویلا 110 متر است و دارای دو اتاق خواب زیر شیروانی است و حداکثر 11 نفر می توانند در آن اقامت کنند. دوربین مدار بسته، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، پارکینگ و ماشین ظرفشویی از جمله امکانات این ویلا می باشد.

اجازر غران‌ترین ولا‌ها در سرعین; 4 میلیون شب

اجاره ویلا می تواند شبی چهار میلیون هزینه داشته باشد. یکی از ویلاهای لوکس با متراژ 200 متر و سه طبقه با چنین قیمتی اجاره داده می شود. داشتن استخر یکی از مهمترین ویژگی های این ویلا می باشد. ظرفیت این ویلا حداقل چهار و حداکثر پنج نفر خواهد بود و داشتن دوربین مدار بسته از دیگر امکانات آن می باشد. اجاره یک ویلای دیگر با استخر 3 میلیون تومان می باشد. متراژ این ویلای یک خوابه 105 متر است و حداکثر شش نفر می توانند در آن اقامت کنند. سونا، جکوزی و نگهبانی از جمله ویژگی های این ویلا می باشد. میزبان برای یکی از ویلاهای دیگر شبی دو میلیون و 400 هزار تومان می خواهد. طول این یکی نیز 105 متر است و حداکثر ظرفیت مهمانان 6 نفر خواهد بود.

مشخصات سریع ترین ویلاها

متراژ

ظرفیت

ممکن ها

اجاره روزانه

120 متر

حداکثر 9 نفر

پارکینگ، یخچال و تلویزیون

200 هزار تومان

100 متر

حداکثر هفت نفر

پارکینگ، یخچال و تلویزیون

350 هزار تومان

120 متر

حداکثر شش نفر

پارکینگ، یخچال و تلویزیون

600 هزار تومان

110 متر

حداکثر 11 نفر

دوربین مدار بسته، تلویزیون، پارکینگ و ماشین ظرفشویی

770 هزار تومان

105 متر

حداکثر شش نفر

استخر، نگهبان

دو میلیون و 400 هزار تومان

105 متر

حداکثر شش نفر

استخر، سونا، جکوزی و نگهبانی

3 میلیون تومان

200 متر

حداکثر پنج نفر

استخر، سونا، جکوزی و دوربین

چهار میلیون تومان

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما