برای بسیاری از رای دهندگان جوان، حمایت بایدن از حفاری در آلاسکا کاست

واشنگتن – در سه هفته گذشته، دولت پرزیدنت بایدن مقرراتی را برای سرعت بخشیدن به انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی پیشنهاد کرده است، یک میلیارد دلار برای کمک به کشورهای فقیر برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و آماده کردن اولین محدودیت‌های انتشار گازهای گلخانه‌ای از نیروگاه‌ها آماده کرده است.

با این حال، بسیاری از رای دهندگان جوان که از تغییرات آب و هوایی نگران هستند همچنان از آقای آقای خشمگین هستند. تصمیم بایدن در ماه گذشته برای تایید ویلو، یک پروژه حفاری نفت 8 میلیارد دلاری در زمین فدرال بکر در آلاسکا. در حالی که رئیس جمهور آماده می شود تا پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد اعلام کند، به هیچ وجه مشخص نیست که آن دسته از رای دهندگانی که به دلیل تعهد وی به اقدامات اقلیمی به او در پیروزی در سال 2020 کمک کردند، دوباره حضور پیدا کنند.

الکس هاراوس، 25 ساله، گفت که او و سایر جوانان احساس می کنند که از تصمیم ویلو خیانت شده اند، پس از اینکه آقای. بایدن به عنوان یک نامزد متعهد شده بود که به حفاری جدید نفت در زمین های عمومی «دوره، دوره، دوره» پایان دهد.

آقای. هاراوس که ویدئوهایش در TikTok در مخالفت با پروژه Willow صدها هزار بازدید جمع آوری کرد، واکنش خود را “دیوانه، ناامید و ناامید” توصیف کرد.

حدود 12 فعال جوان آب و هوایی که با آنها مصاحبه شد، گفتند که از اقدامات دیگر دولت بایدن مطمئن نیستند، حتی اگر آنها به طور قابل توجهی انتشار گازهای گلخانه ای را که به طور خطرناکی سیاره زمین را گرم می کند، کاهش دهند. هاراوس گفت. او گفت آنچه آنها می خواهند این است که رئیس جمهور شرکت های نفت و گاز را که سال گذشته از سود بی سابقه ای برخوردار بودند، مهار کند.

او گفت: «فکر نمی‌کنم هیچ یک از این چیزها مردم را تشویق کند که دولت بایدن را برای پروژه‌هایی مانند ویلو ببخشند. هاراوس که خارج از شیکاگو زندگی می کند. «رای دهندگان جوان می بینند که آینده ما از پنجره به بیرون پرتاب می شود. ما نیاز داریم که بایدن این صنعت را در دست بگیرد، در غیر این صورت امید زیادی برای ما وجود ندارد.”

الک تایسون، معاون مدیر تحقیقات در مرکز تحقیقات پیو، گفت که رای دهندگان جوان اکثراً – حدود 62 درصد – از حذف تدریجی سوخت های فسیلی به طور کامل حمایت می کنند. در میان رای دهندگان ثبت نام شده هر دو حزب حمایت گسترده ای برای گذار به آینده ای وجود دارد که در آن ایالات متحده دیگر انتشار کربن را به جو پمپاژ نمی کند. تایسون گفت. او گفت اما اکثر آنها حاضر نیستند به طور کامل از سوخت های فسیلی جدا شوند.

از همان روزهای اول ریاست جمهوری، آقای. بایدن اقدامات اقلیمی را به عنوان اولویت اصلی برجسته کرده است. بلافاصله پس از نقل مکان به کاخ سفید، او مجدداً در توافقنامه پاریس وارد ایالات متحده شد و هدف بلندپروازانه ای را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای این کشور تقریباً 50 درصد کمتر از سطح سال 2005 تا پایان این دهه تعیین کرد.

او قانون کاهش تورم را امضا کرد که 370 میلیارد دلار مشوق برای توسعه وسایل نقلیه بادی، خورشیدی و سایر انرژی های پاک و برقی فراهم می کند. او قوانینی را پیشنهاد کرده است تا اطمینان حاصل شود که دو سوم خودروهای جدید و یک چهارم کامیون های سنگین جدید فروخته شده در ایالات متحده تا سال 2032 کاملاً الکتریکی هستند. انتظار می‌رود ظرف چند هفته او از کارخانه‌های زغال‌سنگ و گاز که مسئول ۲۵ درصد گازهای گلخانه‌ای کشور هستند، بخواهد تا میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را کاهش دهند.

با این حال، قانونگذاران و فعالان گفتند که نگران این هستند که اقدامات نظارتی تخیل رای دهندگان را جلب نکند و پروژه Willow سایه طولانی ایجاد کند.

جمال بومن، نماینده دموکرات نیویورک که همراه با بیش از 30 قانونگذار مترقی دیگر از او خواسته است، گفت: «او با IRA یک گام به جلو و با پروژه Willow دو گام به عقب برمی‌دارد. بایدن مجوز حفاری را لغو کرد

رای دهندگان جوان نیز از اینکه آقای. بایدن در قانون آب و هوا اجازه داد که حفاری نفت در فراساحل را آسان‌تر کند و با تصویب این ماه صادرات گاز طبیعی مایع از آلاسکا را افزایش داد. روز دوشنبه، جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی، خط لوله Mountain Valley را تحسین کرد، خط لوله ای که نیمه ساخته شده بود و گاز طبیعی را از ویرجینیای غربی به ویرجینیا منتقل می کرد، اما به شدت مورد مخالفت طرفداران محیط زیست قرار گرفت و بارها توسط دادگاه ها متوقف شد.

در نامه ای به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال، خانم. گرانهولم از تایید خط لوله کوتاهی کرد اما گفت که این خط لوله “زیرساخت های حیاتی کشور را برای انرژی و امنیت ملی تقویت می کند.” این خط لوله اولویت اصلی سناتور جو مانچین سوم، دموکرات ویرجینیای غربی، یک ایالت تولید کننده زغال سنگ و گاز است.

پل بلدسو، یکی از دولت‌های سابق کلینتون، گفت: دولت بایدن در تلاش است تا به دموکرات‌های نوسانی مانند سناتور مانچین اطمینان دهد که علی‌رغم قانون جدید نیروگاهی که قرار است در اواخر این هفته تعیین شود، گاز طبیعی همچنان نقش مهمی در انتقال انرژی پاک خواهد داشت. مسئول آب و هوا که اکنون در موسسه سیاست مترقی است. “زمان بندی هر چیزی جز تصادفی است.”

غرفه آقای بومن گفت که آقای بایدن پیامی متناقض به رای دهندگان جوان می فرستاد و آنها آن را رد می کردند.

او گفت: «جوانان به برق متصل هستند و بیشتر از همیشه در مورد تغییرات آب و هوایی مطلع هستند. اکنون آنها احساس می کنند از پشت خنجر خورده اند. اگر آقای بایدن مسیر خود را تغییر نمی دهد، “جوانان در سال 2024 در خانه می مانند، این عواقب است.” بومن گفت.

در سراسر کشور، 61 درصد از جوانان 18 تا 29 ساله به آقای رای دادند. بایدن در سال 2020، در حالی که 36 درصد به دونالد جی. ترامپ رای دادند، بر اساس تحلیلی از مرکز اطلاعات و تحقیقات در زمینه یادگیری و مشارکت مدنی (CIRCLE)، مرکز تحقیقات غیرحزبی در مورد مشارکت جوانان در دانشگاه تافتس. این بالاتر از سطح حمایت جوانان هیلاری کلینتون از رای دهندگان جوان در سال 2016 است.

یک نظرسنجی در ماه مارس توسط Data for Progress، یک گروه تحقیقاتی لیبرال، 13 درصد کاهش داشت. میزان محبوبیت بایدن زمانی که به دستور کار آب و هوای او در میان رای دهندگان 18 تا 29 ساله پس از تصمیم ویلو رسید.

اما مقامات دولت گفتند که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه رئیس جمهور با رای دهندگان آب و هوا یا حتی رای دهندگان جوان از دست داده است، ندیده اند. آنها به نظرسنجی های YouGov و Morning Consult که پس از تصمیم ویلو انجام شد اشاره کردند که نشان می داد تقریباً نیمی از آمریکایی ها از آن حمایت می کنند. نظرسنجی Morning Consult نشان داد که حدود 30 درصد از رای دهندگان جوان حتی در مورد پروژه Willow چیزی نشنیده بودند.

عبدالله حسن، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای گفت: «پرزیدنت بایدن بلندپروازانه‌ترین دستور کار آب و هوایی را با حمایت گروه‌های کارگری، عدالت محیط‌زیست و رهبران آب و هوا، حامیان جوانان و غیره ارائه کرده است».

آژانس بین‌المللی انرژی هشدار داده است که کشورها باید حفاری‌های جدید نفت و گاز را متوقف کنند تا میانگین دمای جهانی بیش از 1.5 درجه سانتی‌گراد در مقایسه با سطوح ماقبل صنعتی افزایش پیدا نکند. فراتر از این نقطه، کنترل اثرات امواج گرمای فاجعه بار، سیل، خشکسالی، شکست محصول و انقراض گونه ها برای بشریت به میزان قابل توجهی سخت تر می شود. این سیاره در حال حاضر بیش از 1.1 درجه گرم شده است.

در عین حال، آژانس پیش‌بینی کرده است که تقاضای جهانی نفت تا زمانی که در حدود سال 2035 به اوج خود برسد، همچنان افزایش خواهد یافت.

جان هولدرن که به عنوان مشاور علمی رئیس جمهور باراک اوباما خدمت می کرد، با پروژه ویلو مخالفت کرد. اما او معتقد است که کاهش تقاضا برای نفت و گاز – همانطور که دولت بایدن با گسترش انرژی پاک و تشویق وسایل نقلیه الکتریکی تلاش می کند انجام دهد – موثرتر از جلوگیری از حفاری است. این تئوری ادامه می‌دهد که اگر همه در حال رانندگی با خودروهای الکتریکی هستند، نیاز کمتری به بنزین وجود دارد.

وی گفت: دشمن ما هستیم. «شرکت‌های سوخت فسیلی چیزی را تولید می‌کنند که جامعه مشتاقانه آن را بلعیده است. ما باید تقاضا را به شدت کاهش دهیم.”

چندین نفر از افراد مطلع گفتند که این تفکر بخشی از تصمیم گیری در کاخ سفید در مورد پروژه Willow بود. اکثر مقامات دولتی به شدت احساس می‌کردند که تأثیر مقررات تهاجمی و سرمایه‌گذاری در انرژی پاک بیشتر از آسیب‌های آب و هوایی ناشی از ویلو است.

انتظار می رود که نفت سوزانده شده از ویلو در طی 30 سال نزدیک به 254 میلیون تن کربن را منتشر کند. دولت بایدن تخمین زده است که قانون آب و هوا و قانون زیرساخت 2021 منجر به کاهش بیش از یک میلیارد تنی انتشار کربن در 10 سال آینده خواهد شد.

ملاحظات دیگری نیز وجود داشت، از جمله توصیه وکلای دولتی مبنی بر اینکه دولت بایدن در صورت انکار مجوزهای حفاری ممکن است با یک حکم قانونی چند میلیارد دلاری مواجه شود، زیرا متقاضی، کونوکو فیلیپس، بیش از یک دهه در آن منطقه اجاره نامه داشت.

و سرانجام، مشاوران سیاسی احساس کردند که اگر کاخ سفید ویلو را مسدود کند، جمهوری‌خواهان می‌توانند استدلال کنند که دولت بایدن به منابع انرژی آمریکا آسیب می‌زند، پس از اینکه از شرکت‌های نفتی درخواست کرد تولید را افزایش دهند تا قیمت گاز را در پی بحران کاهش دهند. جنگ روسیه علیه اوکراین به گفته افراد آشنا با روند تصمیم گیری.

پروژه Willow برای سال ها حتی در بین فعالان محیط زیست زیر نظر عموم مردم باقی ماند. چندین نفر از افراد دخیل در این کمپین گفتند، وقتی کمپین های رسانه های اجتماعی در اعتراض به ویلو میلیون ها فعال را در اوایل سال جاری جلب کرد، مقامات دولت را شگفت زده کرد.

مارک پل، اقتصاددان سیاسی در دانشگاه راتگرز، گفت که در حالی که دولت بایدن برنامه ای قوی برای کاهش تقاضا دارد، اما به سیاست های مکمل نیاز دارد که تولید را کاهش دهد.

او گفت: “ما در حال حاضر به اندازه کافی سوخت های فسیلی برای رفع نیازهای خود در دوران گذار داریم.” «دولت از استفاده از منبر قلدر علیه نفت و گاز می ترسد. تلاش می‌کند هر دو طرف بازی کند.”

میشل ویندلینگ، مدیر انتخاباتی “جنبش طلوع آفتاب”، یک گروه محیط زیستی تحت رهبری جوانان، گفت که جوانان می خواهند آقای دکتر را ببینند. مبارزه بایدن

خانم “این یک لحظه فرهنگی برای نسل من بود.” ویندلینگ از ویلو گفت.

او گفت: «لحظه بزرگی برای «نه» گفتن به صنعت نفت و گاز بود. “لحظه ای بود که بایدن به ما نشان داد شما در چه سمتی هستید؟” او سمت اشتباه را انتخاب کرد. این کار ما را بسیار سخت‌تر می‌کند، اینکه به نسل Z و رای‌دهندگان جوان بگوییم که بایدن به وعده‌های آب و هوایی خود عمل کند.»

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances