برای کسانی که به دنبال شکوه NCAA هستند، مدیسون اسکوئر گاردن بیش از یک ایستگاه دیگر است

مارکویس ناول، که در هارلم بزرگ شد اما قبل از این مسابقات NCAA هرگز در مدیسون اسکوئر گاردن بازی نکرده بود، همه چیزهایی است که طرفداران نیویورک دوست دارند و به آن احترام می گذارند.

از آنجایی که او در اینجا بزرگ شده است، از نمایشنامه ای با نام مستعار Mr. شهر نیویورک به عنوان یک رسانه اجتماعی. با قد 5 فوتی، او یک شومن کاریزماتیک و با اعتماد به نفس است که این هفته در مورد اینکه چه زمانی به تالار مشاهیر بسکتبال Naismith “الحاق” می‌شود، صحبت کرد. و همانطور که او تلاش می کند ایالت کانزاس را به فینال چهار برساند، واضح است که او باغ را نه فقط یک زمین بسکتبال دیگر، بلکه به عنوان یک صحنه می بیند.

در حالی که چندین چهره مشهور در حال تماشای بازی Wildcats در بازی ایالت میشیگان در پنجشنبه شب بودند، ناول گفت که قبل از دادن یک پاس شگفت‌انگیز به کیونتای جانسون که آن را با دانک معکوس برای شکستن یک تساوی به پایان رساند، خطاب به ایزیا توماس، ستاره سابق NBA، فریاد زد “این را تماشا کن”. برای همیشه در وقت اضافه

این یکی از لحظات بزرگ برای نوول بود، که در قسمت آخر بازی روی مچ پا بدی بازی کرد اما همچنان با 20 امتیاز و 19 پاس منجر به گل، یک رکورد تورنمنت و همچنین 5 توپ ربایی به پایان رسید.

ناول گفت: «بله، من با آیزیا توماس صحبت می‌کردم، زیرا فکر می‌کنم او دوستی در آنجا داشت و به دنبال آنها بود. و من فکر می‌کنم که شما امروز برنده نخواهید شد و من فقط برای انگیزه بیشتر به او نگاه می‌کردم. اما این چیزی جز حال و هوای جالبی با آنها در آنجا نبود.»

منطقه شرق در باغ بین دو رویداد اساسی نیویورک قرار می گیرد: یک بازی هاکی رنجرز در سه شنبه شب گذشته و یک کنسرت بیلی جول در یکشنبه. این به بازیکنانی مانند نوول این شانس را می دهد که در یکی از بزرگترین صحنه های ورزشی، در بزرگترین بازار رسانه ای کشور، بازی کنند. برای برخی از بازیکنان، از جمله ناول، این یک راه جدید برای دیدن یک مکان آشنا است. برای دیگران، این یک تجربه کاملاً جدید از مکانی است که فقط درباره آن شنیده اند.

کارملو آنتونی، ستاره سابق نیکز، ساعاتی پس از پاسخ دادن به سوالات انبوه خبرنگاران در رختکن قدیمی آنتونی در رختکن نیکز، کارملو آنتونی، ستاره سابق نیکز، در توییتی نوشت: “بسکتبال نیویورک متفاوت است.”

نیویورک پست و نیویورک دیلی نیوز هر دو ناول را “پادشاه” اعلام کردند – حداقل برای یک شب.

جوئل فیشر، معاون اجرایی مدیسون اسکوئر گاردن و مسئول رویدادهای خیمه شب بازی، نمی توانست تصور کند که این بازی به عنوان یک کلاسیک فوری اجرا می شود، اما او گفت که از دیدن اشتیاق بازیکنان به این عرصه به عنوان مقصدی هیجان زده است. انجام دادن.

فیشر گفت: «فکر می‌کنم نه تنها بازیکنان نیویورک که در اینجا بازی کنند، بلکه برای هر یک از این بازیکنان بسیار مهم است. او افزود که باغ در تلاش است تا بازی های مسابقات NCAA در سال 2027 بازگردد.

تایسون واکر، نگهبان ایالت میشیگان، که در پایان بازی هیجان‌انگیز به ایالت کانزاس بود، در مقابل ناول بازی کرد زمانی که هر دو در لیگ نیویورک برای مدارس کاتولیک به رقابت پرداختند، با واکر برای مسیح پادشاه و نوول برای اسقف لافلین.

واکر پس از ثبت 16 امتیاز، 5 پاس منجر به گل و 3 ریباند گفت: “ای کاش فردا تمرین می کردیم، اما این کار را انجام نمی دهیم.” “ما سخت بازی کردیم. چند بازی را کنار هم گذاشتیم. شما نمی توانید در مورد آن عصبانی باشید.

ناول و واکر هر دو در طول دوران کاری خود در دانشگاه به برنامه های بزرگتر منتقل شدند. بهترین پیشنهاد ناول که از دبیرستان ارائه شد از سنت سنت. پیترز، عزیز مسابقات مردان NCAA سال گذشته. او قبل از انتقال به ایالت کانزاس در سال 2021 در آرکانزاس-لیتل راک به پایان رسید.

جروم تانگ، مربی ایالت کانزاس گفت: “ما بدون ماندن مارکویس ناول اینجا نیستیم.”

نوول قبلاً هرگز در باغ بازی نکرده بود، اما دانشجوی تاریخ آن است. او می‌داند که چگونه نگهبان سابق کنتیکت، کمبا واکر، هاسکی‌ها را در پنج روز به پنج پیروزی رساند تا عنوان تورنمنت بیگ شرق در سال 2011 و در نهایت قهرمانی NCAA را به دست آورد. او عملکرد خوب سایر گاردهای منطقه را در صحنه بزرگ نیز تماشا کرده است.

او گفت: “من با تماشای کمبا واکر، آیزایا بریسکو، آیزایا وایتهد بزرگ شدم و همه آنها کارهای افسانه ای در حرفه خود انجام دادند.” این الهام بخش من شد تا سخت کار کنم و کارهای مشابهی را انجام دهم که آنها انجام داده اند.”

پس از پیروزی روز پنجشنبه، ناول تخمین زد که 200 تا 300 پیامک دریافت کرده است و گفت که از آنتونی، توماس، تری یانگ و دونوان میچل و دیگران شنیده است.

او همچنین گفت که در تمرین روز جمعه کمی “حرکت” کرده و مچ پایش “85 تا 90 درصد” احساس می کند. او در جریان بازی روز پنج‌شنبه مچ پای خود را مصدوم کرد و به نظر می‌رسید که برای وزنه زدن روی آن مردد باشد زیرا از زمین خارج شد. اما پس از آن بازگشت و با وجود چند لحظه لنگیدن، به بازی درخشان خود ادامه داد.

ناول گفت که تمایل شدیدی برای کمک به ایالت کانزاس برای رسیدن به فینال چهار برای اولین بار از سال 1964 احساس می کند.

او گفت: “ما ضعیف هستیم زیرا می دانید که 60 سال است که به فینال چهار راه پیدا نکرده ایم.”

پس از پیروزی دور اول ایالت میشیگان، مربی تام ایزو گفت که تلاش کرده است تیمش را تشویق کند تا فرصت رقابت در باغ را به دست آورد.

ایزو گفت: «این یک امتیاز و افتخار است و زمانی که بیرون از خانه بیرون می روید باید رویای آن را داشته باشید. فرصتی برای بازی در مدیسون اسکوئر گاردن، که با بزرگ شدن در نیویورک، احتمالاً حتی بزرگتر از بزرگ شدن در غرب میانه است.

برای تانگ که در ترینیداد متولد شد، این اولین تجربه او به عنوان سرمربی در ساختمان بود. او این فرصت را خواهد داشت تا در روز شنبه یک بازی دیگر را در آنجا مربیگری کند، با حضور در فینال چهار در خط.

او پیش از بازی پنجشنبه گفت: “این یک رویا برای بچه ها و بزرگسالان است.” مهم نیست که اولین باری است که سرمربی می شوید یا مانند کوچ ایزو، بیست و پنجمین تورنمنت متوالی او در NCAA. “

داستی می، مربی آتلانتیک فلوریدا و تیمش از کلمبوس، اوهایو، جایی که در دور دوم بردشان مقابل شماره 10 برد تبلیغاتی داشتند. 16 دانه فیرلی دیکنسون، یکشنبه به نیویورک می رود. بقیه روز را به آنها داد تا شهر را تجربه کنند.

می گفت: “بعضی از آنها نمایش های برادوی را اجرا کردند، برخی از آنها به میدان تایمز رفتند.” آنها هر کاری می خواستند در شهر انجام دهند و بعد ما روز دوشنبه گفتیم که با تمرکز 100 درصد به تدارکات تنسی حمله کردیم.

جیانکارلو روزادو، مهاجم سال دومی از وست پالم بیچ، فلوریدا، گفت که این تجربه چشم نوازی بود که یک هم تیمی، نیک بوید، به آنها نشان داد.

جانل دیویس، نگهبان سال دومی از گری، هند که برای اولین بار در نیویورک بود، می‌گوید: «من فقط داشتم همه چیز را خیس می‌کردم. وی افزود: از جایی که من آمده ام، هیچ کس را واقعی نمی بینید.

بوید در گارنرویل، نیویورک، در حدود 44 مایلی شمال باغ بزرگ شد و در دو دبیرستان در نیوجرسی تحصیل کرد. او برای بسیاری از بازی‌های باغ به عنوان هوادار در سکوها حضور داشت، زیرا عمویش، فرد هیل، در روتگرز مربیگری می‌کرد.

بوید بدون پیشنهادی از هیچ مدرسه ای از بخش I یا بخش دوم، تصمیم گرفت در سال 2019-2020 یک سال آمادگی را در موسسه دان بوسکو در ایندیانا بگذراند، جایی که وزن اضافه کرد، بازی خود را به عنوان یک گارد پوینت گارد توسعه داد و در نهایت توسط می در یک مسابقه مورد توجه قرار گرفت. بازدید استخدام

دیو ماراویلا، مربی مؤسسه دان بوسکو، گفت: «داستان نیک مانند هوای تازه در دنیای امروزی شبکه های اجتماعی، سوپراستار و پورتال نقل و انتقالات است.

در اولین بازی خود در باغ به عنوان بازیکن، بوید مانند نوول از کانون توجه دور نشد و با 12 امتیاز و 8 ریباند به پایان رسید. او پس از کمک به هدایت جغدها به دور هشتم در دومین حضورشان در مسابقات NCAA، در کنار میز برخاست و به خانواده و دوستان زیادی که در آن حضور داشتند نگاه کرد و پیراهن آبی FAU خود را با غرور پف کرد.

او گفت: “احساس عالی بود” و افزود: “فقط باید روی میز بایستم و جشن بگیرم.”

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما