تماشا کنید بمب های بنزینی به خانه رهبر RSS در مادورای تامیل نادو پرتاب شد. کاوش در جریان است اخبار هند

مادورای: بیش از سه بمب بنزینی به خانه یکی از اعضای Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) در منطقه مادورای تامیل نادو پرتاب شد. این حادثه که در فیلم دوربین مداربسته ثبت شده است، حوالی ساعت 7:30 بعد از ظهر روز شنبه در منطقه مسکن مل آنوپانادی در مادورای در محل سکونت ام اس کریشنان رخ داد. فیلم دوربین مداربسته مردان دوچرخه سوار را نشان می دهد که به خانه نزدیک می شوند و قبل از دور شدن دو نفر بمب های بنزینی پرتاب می کنند. پلیس در حال بررسی حادثه است.

دستیار کمیسر شانموگام مادورای جنوبی به ANI گفت: “سه بمب بنزینی به خانه یکی از اعضای RSS پرتاب شد و ما در حال بررسی در این زمینه هستیم. در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.”

“من 45 سال گذشته در یک سازمان RSS کار می کردم. حدود ساعت 7 بعدازظهر با حدود 65 نفر در خانه من پوجا انجام دادیم. سپس صدایی از بیرون شنیدم و وقتی بیرون آمدم ماشینم آتش گرفته بود. سال گذشته در پلیس سال 2014 به دلیل خطر جانی از من محافظت کرد، اما حفاظت پلیس در سال 2021 لغو شد. بیش از 20 کارگر RSS مانند من تنها در تامیل نادو مورد حمله قرار گرفته اند. ما در مورد بمب بنزینی پرتاب شده به پلیس شکایت کرده ایم. کریشنان گفت: خانه من. آنها اطمینان دادند که متهم را تا امشب دستگیر می کنند.

تماشا کنید: بمب های بنزینی به خانه یکی از اعضای RSS در مادورای پرتاب شد

در همین حال، BJP تامیل نادو به آمیت شاه وزیر کشور اتحادیه نامه نوشت و در آن بر افزایش حملات علیه کارمندان BJP و RSS در زمان های اخیر تاکید کرد.

در نامه به شاه 19 حمله به افراد وابسته به گروه های هندو ذکر شده است (این حادثه شامل آسیب رساندن به خانه ها، وسایل نقلیه، پرتاب بمب های بنزینی و غیره است).

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما