تماشا کنید: Virat Kohli در حالی که رشید خان در بازی LSG vs GT Clash گیرایی خیره کننده می گیرد در ناباوری چپ می کند | اخبار کریکت

رشید خان از گجرات تایتانز در جریان درگیری GT vs Lucknow Super Giants یک هلوی مطلق به دست آورد و باعث شد همه در استادیوم و هواداران از خانه با هیبت از ورزشکاری او تماشا کنند. یکی از شاهدان، ویرات کوهلی، بازیکن هند و RCB بود که خود به عنوان یکی از فیلدرهای جهان شناخته می شود. رشید یک شکار خیره کننده برای تیمش گرفت زیرا باعث شد کایل مایر روز یکشنبه به پاویون برگردد.

رشید از موقعیت پای مربعی عمیق به سمت توپی که در هوا بود و به سمت راست او شیرجه زد دوید تا شکار را کامل کند. مطمئناً یک مدعی برای یکی از بهترین شکارهای فصل است زیرا هنگام گرفتن آن کاملاً از تعادل خارج شده بود.

ویدیوی صید و پست قدردانی کهلی را اینجا ببینید:

کهلی نوشت: “یکی از بهترین صیدهایی که تا به حال دیده ام. درخشان @rashid_khan19.”

گیل و ساها در احمدآباد تسلط دارند

نمایش ضربات برتر از Wriddhiman Saha (81 off 43) و Shubman Gill (94* off 51 ball) باعث شد تایتان گجرات (GT) به مجموع 227/2 در برابر لاکنو سوپر جاینت (LSG) در مسابقه IPL 2023 در نارندرا مودی برسد. استادیوم، یکشنبه

ساها و گیل با ضربه‌های بی‌باکانه بر روند بازی مسلط شدند و این دو به ایجاد شراکت 142 ران ادامه دادند، که آوش خان در اوور سیزدهم شکست. سپس، کاپیتان هاردیک پاندیا وارد شد و یک کموی سریع 25 از 15 بازی کرد تا تیتان ها را در مسیر خود نگه دارد. با شکست ناپذیر ماندن گیل در سال 94، ضربات شهوانی دیوید میلر در پایان، تایتان ها را به بزرگترین امتیاز در محل برگزاری رساند.

ساها تایتان‌ها را به سرعت آغاز کرد، زیرا او در بهترین حالت خود بود و آن را در اطراف پارک شکست داد و از بول‌باز دریغ نکرد. گیل پس از ساکت ماندن در پنج اور اول، پس از زنده ماندن یک وزن کم وزن به فستیوال شش ضربه ای پیوست که به سمت لانگ آف برای حداکثر حرکت می کرد.

در مرحله بعد، ساها توپ آهسته تر یاش تاکور را به مدت شش توپ پرتاب کرد و پنجاه توپ خود را با 20 توپ تکمیل کرد. گیل اوور را با شش نفر دیگر به پایان رساند و تایتان ها را بدون باخت در پاور پلی به 78 رساند.

دوتایی آغازین با هجوم ادامه یافت زیرا تایتان ها از مرز 100 ران در 9 اور عبور کردند و در 120 بدون شکست در نیمه راه ایستادند. بعدها، گیل با 29 توپ نیم قرن چهارم فصل را ارائه کرد.

زمانی که LSG به شدت به دنبال یک ویکت بود، آوش طرحی را ارائه کرد و جایگاه افتتاحیه 142 ران را شکست و ساها را برای 81 در اوور سیزدهم اخراج کرد. ساها در حین حرکت ضربه پشت پا را امتحان کرد و پراک منکاد بازیکن تعویضی از پای مربعی عمیق به سمت چپ دوید و یک توپ خوب گرفت.

سپس هاردیک به گیل پیوست تا به تنبیه بازیکنان LSG ادامه دهد. او قبل از اینکه محسن خان برادرش را در اور شانزدهم حذف کند، دو سیکس و یک مرز را در دو اور شکست.

آوش و یاش تنها با سه مرز سرعت دویدن را کمی کاهش دادند و در سه اور بعدی، یک مرز ششم خارج شد. با 14 ران از آخرین اوور، از جمله شش ران از گیل و یک مرز از میلر، تایتان ها 227 را برای از دست دادن دو ویکت ثبت کردند.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial