تمرینات تعادلی برای بهبود قدرت شما

“با افزایش سن، قدرت و تعادل کاهش می یابد و این می تواند منجر به ضعف شود. اکنون که جمعیت در حال پیر شدن است، ضعف واقعاً یک چیز بزرگ است. مایرز گفت.

به گفته دکتر، مشکلات تعادلی می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد که بسیاری از آنها مربوط به سن هستند. لوئیس لیپسیتز، استاد پزشکی در دانشگاه هاروارد و مدیر موسسه مارکوس برای تحقیقات پیری در عبری SeniorLife.

هنگامی که بینایی شما تحت تأثیر آب مروارید قرار می گیرد یا سیگنال های عصبی از پاهای شما به مغز شما کاهش می یابد، تعادل را دشوارتر می کند. در حالی که غیرممکن است از همه انواع کاهش های مرتبط با افزایش سن جلوگیری کنید، می توانید با تمرینات تخصصی و تقویت قدرت، با تاثیر بر تعادل خود مقابله کنید.

“مارپیچ رو به پایینی از افرادی وجود دارد که بیرون نمی روند، راه نمی روند، ورزش نمی کنند، تمرینات تعادلی انجام نمی دهند و ضعیف تر و ضعیف تر می شوند. و ضعف عضلانی یکی دیگر از عوامل خطر مهم برای سقوط است.

محققان قبلا تعادل و قدرت را با مرگ و میر مرتبط کرده بودند و دریافتند که توانایی بلند شدن از روی زمین به حالت ایستاده، تعادل روی یک پا به مدت 30 ثانیه با یک چشم بسته و حتی راه رفتن با سرعت تند همگی با طول عمر مرتبط است.

اما هیچ آزمایشی کامل نیست. دن لین، که مرکز تعادل را اداره می کند، جایی که لن و جینی در آن تای چی مطالعه می کنند، گفت که مقاله برزیلی در کلاس های او، که شامل تعادل و پیشگیری از سقوط می شود، سر و صدایی ایجاد کرد. بسیاری از شاگردان او که سنشان بین 30 تا 105 سال است، آن را امتحان کردند و شکست خوردند. آنها نگران به او نزدیک شدند.

“من افراد زیادی دارم که نمی توانند 10 ثانیه تعادل داشته باشند، اما کنترل تعادل آنها خوب است. آنها سقوط نمی کنند و عمر طولانی دارند. لین گفت. حتی اگر بینایی شما مختل شده باشد یا هماهنگی شما تحت تأثیر آرتریت قرار گرفته باشد، می توانید تعادل خود را در هر سنی بهبود ببخشید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما