lgtvsbanner

جرمیا گرین درامر Modest Mouse در 45 سالگی درگذشتCNN

تنها چند روز پس از اعلام عمومی تشخیص سرطان او، جرمیا گرین – درامر گروه راک Modest Mouse – طبق اظهارات مادر و هم گروهش درگذشت.

او 45 سال داشت.

مادرش کارول نماتامه در فیسبوک خود نوشت: “با قلب بسیار سنگین است که خانواده گرین و نماتامه درگذشت همسر، پدر، پسر و برادرشان، جرمیا گرین را اعلام می کنند.”

در این پست آمده است: “جرمیا، درامر و عضو موسس گروه مودست موش مستقر در Issaquah، جنگ شجاعانه خود را با سرطان در 31 دسامبر از دست داد. او با آرامش در خواب رفت.”

«ارمیا چراغی برای بسیاری بود. در این زمان خانواده درخواست حفظ حریم خصوصی دارند. اطلاعات بیشتر از جمله جشن زندگی برای دوستان و طرفداران در ماه های آینده به زودی ارائه خواهد شد. عزیزان ارمیا مایلند از همه برای آرزوهای خوب و حمایت مداومشان تشکر کنند.

Modest Mouse روز شنبه در یک پست اینستاگرامی از درگذشت گرین خبر داد.

«امروز دوست عزیزمان ارمیا را از دست دادیم. او برای استراحت دراز کشید و به سادگی محو شد.” “من می خواهم در حال حاضر یک سری کلمات زیبا بگویم، اما الان وقتش نیست. اینها بعداً و از طرف بسیاری از مردم خواهد آمد.»

Modest Mouse که با آهنگ “Float On” معروف است در دهه 1990 تشکیل شد و اولین آلبوم خود را در سال 1996 منتشر کرد.

Modest Mouse هشت آلبوم از جمله “The Golden Casket” در سال 2021 منتشر کرده است.

هفته گذشته، ایزاک براک، رهبر گروه، اعلام کرد که گرین اخیراً به سرطان مبتلا شده است، اما مشخص نکرد چه نوع سرطانی است.

دی جی رادیو مارکو کالینز هفته گذشته توییت کرد که گرین به دلیل ابتلا به سرطان مرحله 4 و تحت درمان شیمی درمانی از یک تور انصراف داده است.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما