جگات پاتل در مورد اینکه چرا تب برای مدارک تحصیلی خارجی در بین دانشجویان هندی اوج گرفته است می گوید اخبار

دهلی نو: ما در عصری زندگی می کنیم که آموزش و پرورش بی مرز شده است. در حالی که اینترنت دوره های آنلاین بسیاری را از دانشگاه های بین المللی به هند آورده است، بسیاری از دانشجویان می خواهند برای تحصیل به خارج از کشور بروند. و اخیراً تعداد آنها افزایش یافته است. نمیخوای بدونی چرا؟ خوب، برای درک این موضوع، به کمک یک متخصص نیاز داریم، و چه کسی می‌تواند بهتر از Jagat Patel برای همین کار باشد؟ او یکی از بهترین کارآفرینان آموزشی است و راهنمای بسیاری از دانشجویان بوده است.

او بنیانگذار مرکز آموزش خارج از کشور (OEC) است که به عنوان بهترین مشاور آموزش خارج از کشور ظاهر شده است. او 20 سال تجربه در این زمینه دارد و پویایی آن را به خوبی درک می کند. او در مورد افزایش تعداد دانشجویان هندی که به دنبال مدارک تحصیلی خارج از کشور هستند، می‌گوید: “این صنعت با چنان سرعتی در حال رشد است که در پنج سال گذشته دو برابر شده است. دانشجویان ممکن است به این مدارک به عنوان راهی برای دسترسی بهتر نگاه کنند. شغل و حقوق بالاتر».

جاگات پاتل افزود: “دوره ها و تخصص های زیادی وجود دارد که هنوز در هند در دسترس نیستند. به همین دلیل است که دانشجویان هندی مایل هستند برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروند.” علاوه بر این، او همچنین تأکید می کند که چگونه نسل امروز برای دنبال کردن اشتیاق خود بازتر است و برای ماجراجویی آماده است. او می گوید: “جوانان هندی حاضرند برای دنبال کردن اشتیاق خود، یادگیری چیزهای جدید و حرفه ای شدن در زمینه خود ریسک کنند. آنها می خواهند خانه را ترک کنند و به جهان سفر کنند، اما همچنین می خواهند در این کار موفق باشند.”

OEC به صدها دانشجو کمک کرده است تا با تحصیل در برخی از مطلوب ترین مقاصد در سراسر جهان، چشم انداز شغلی و اشتغال خود را بهبود بخشند. جگات پاتل با موسساتی در سراسر جهان از جمله بریتانیا، استرالیا، ایالات متحده آمریکا، کانادا و نیوزلند همکاری داشته است. آنها دفاتری در هند، سریلانکا و دبی دارند. اگر شما نیز در حال برنامه ریزی برای تحصیل در خارج از کشور هستید، پس Jagat Patel و OEC به شما کمک کرده اند.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما