خرید بک لینک راهنمای برقراری ارتباط ارزش

در SEO ، اصطلاح “لینک خارجی” معمولاً به پیوند هایی گفته می شود که در وب سایت های دیگر ساخته شده و به دامنه شما باز می گردند. در حالت کلی کلماتی که برای منو انتخاب میشوند روی سئو سایت بسیار اهمیت دارند و گوگل به این کلمات بسیار توجه میکند. دریافت لینک های منحصر به فرد و معتبر برای رتبه بندی بالاتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) و بهبود سئوی شما در کل بسیار مهم است. در مرحله دوم ، تعداد زیادی بک لینک به صفحاتی که آدرس شما ثبت شده ، داده میشود تا اعتبار آن صفحات را بیشتر از قبل کند. گوگل در حالت کلی با خرید بک لینک مخالف است و بیشتر ترجیح میدهد، وبسایتها با ارائه محتوای ارزشی مخاطبان خود را مجاب به دریافت بک لینک نمایند. با مجله تودی همراه باشید تا درمورد این موضوع بیشتر اطلاعات کسب کنیم. XSEO خرید لینک سازی خارجی محتوا مربوط به یک محصول یا خدمات خاص باشد، صفحه فرود باید اطلاعات بیشتری در مورد آن محصول یا خدمات ارائه دهد. به طور کلی بک لینک از نظر گوگل یک امتیاز خوب از طرف کاربران یا سایتهای دیگر برای سایت شما در نظر میگیرد. با این کار بسیاری از سایتهای دیگر شما را به دیگران معرفی کرده و لینک محتواهای شما را به عنوان مرجع قرار میدهند. Post w as gener at᠎ed by GSA C​onte​nt Generator  DE᠎MO​!

بهترین نوع لینک خارجی وقتی است که یک وبسایت به صورت خودکار و بدون تلاش خاصی از سمت شما، به یکی از صفحات وبسایتتان لینک میدهد. همچنین لینک های خارجی داده شده به صفحات داخلی سایت شما نیز اهیمت زیادی دارند که از آن طریق می توانید تعداد صفحات داخلی سایت خود را که در موتور های جستجو نمایش داده می شوند، به حداکثر برسانید. از رپورتاژ آگهی به جای ابلیغات در سایدبار و قوتر سایت استفاده کنید. فرضا شما نمی توانید قدرت لینکی که از سایت Ted دریافت می کنید را با خیلی از سایت های دیگر مقایسه کنید، زیرا سایت Ted یکی از قدرتمند ترین سایت های فعال در سطح وب است. این نوع بک لینک معمولا زمانی استفاده میشود که وب سایت دیگری به شما اجازه درج آدرس سایت را داده باشد. راهحل این مشکل این است که این صفحات را در وبسایت پیدا کرده و از صفحات دیگر به آنها لینک داخلی ایجاد کنید. بک لینک رایگان نخرید: با این کار شما هم تعداد لینک های زیادی در بازه زمانی کوتاه ساخته اید و هم اینکه از صفحات کم ارزشی لینک گرفته اید. اگر توانستید برای این سوالات پاسخ مناسب پیدا کنید، توانسته اید مخاطب خود را به درستی بشناسید.

اما گوگل صراحتا اعلام کرده است که خرید بک لینک برخلاف قوانین این موتور جستجو است و جزو تخلفات به حساب میآید. اما اصول و روش های لینک سازی داخلی و خارجی کدام ها هستند؟ این روش از بدترین روشهای بک لینک سازی است. باید گفت که احتمالا لینک بیلدینگ (Link Building) یا همان لینک سازی خارجی سایت های خود را به صورت حرفه ای انجام نمیدهید. همین دلیل است که علاقه وبمستران به استفاده از بک لینک در سالهای گذشته بسیار زیاد شده است. از جمله سوالاتی که بسیاری از سئوکاران و وبمستران مطرح میکنند این است که آیا خریدن بک لینک از سایتهایی که رنک بالایی دارند تاثیری دارد یا خیر؟ بیشتر وبمستران از تاثیرات منفی خرید بک لینک در کسب لینکهای نا مناسب و زیاد بر سئوی سایت مطلع هستند. هرچه بک لینک از یک سایت معتبر با رنکینگ بالاتری باشد، تاثیر آن بر روی سئوی سایت شما بیشتر میشود.

اینجا ما باید ببینیم خود افرادی که او را معرفی کردهاند چقدر معتبر هستند.هر چقدر معرفی کنندگان معتبرتر باشند حرفشان نفوذ بیشتری دارد و فرد معروف را معروفتر و معتبرتر میکند.حالا همین مثال در دنیای مجازی و کار خودمان اینگونه میشود که هر چقدر بیشتر از سایتهای معتبر (نزد گوگل) لینک بگیریم، سایت ما نیز معتبرتر خواهد بود.لینک گرفتن از سایتی که چندین سال است فعالیت خوب دارد و اعتماد گوگل را جلب کرده قطعاً بهتر و موثرتر از گرفتن لینک از سایتی است که چندماه است فعالیت میکند و هنوز خودش جایگاه و اعتبار خوبی ندارد. فقط از سایتهای مرتبط با زمینه کاری خود بک لینک تهیه کنید. رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات متنی است که در سایتهای پربازدید با هدف اطلاعرسانی، تبلیغات و برقراری ارتباط با مخاطب منتشر میشود و از این طریق میتوانید سایت و خدمات خودتان را به کاربران معرفی و آنها را برای بازدید از صفحات سایتتان ترغیب کنید. بهعبارت بهتر، در لینک سازی داخلی بین صفحات وبسایت خودتان لینک ایجاد میکنید ولی در لینکسازی خارجی به صفحات وبسایتهای دیگر لینک میدهید (لینک خروجی) یا وبسایتهای دیگر به صفحات وبسایت شما لینک میدهند (لینک ورودی یا بکلینک). اگر تمامی موارد مربوط به سئو را انجام میدهید ولی همچنان از گوگل رتبه نمیگیرید، راه حل مشکل شما در درست ما است.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما