خرید فالوور اینستاگرام & یک نمای کلی

اگر شما از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام استفاده کنید، میتوانید با پستهای مناسب آنها را به واکنش روی پستهایتان ترغیب کنید و لایک و کامنت خوبی را برای پستهایتان به ارمغان بیاورید. اگر شما دارای فالوور واقعی اینستاگرام باشید، میتوانید با پستهای مناسب آنها را به واکنش روی پستهایتان ترغیب کنید و لایک و کامنت خوبی را برای پستهایتان به ارمغان بیاورید. برای شروع از خرید فالوور 100 درصد واقعی شروع کنید. چون تازه شروع کرده اند و مردم شناخت چندانی نسبت به آن ها ندارند، این کسب و کار ها می توانند با خرید فالوور خارجی روند رو به رشد خود را سریع تر کنند. اما در هر صورت نتیجه خیلی قوی تر و سریع تر خواهد بود. خرید فالوور خارجی اینستاگرام پروسه شما را سریع تر کرده و راه صد ساله را به یک شبه تبدیل میکند و این برای کسب و کار های نوپا خوب است. ولی مشکلی که وجود دارد، پروسه طولانی آن می باشد که اغلب بین 3 ماه تا 1 سال و حتی بیشتر زمان می برد. اما اگر خرید فالوور فعال انجام داده باشید، تعامل و رنک پست ها و پیج را هم بالا می برد.

 • هزینه های بالا برای برای خرید فالوور از بین می رود
 • فروش لایک اینستاگرام
 • خرید سیو اینستاگرام
 • خرید فالوور ایرانی نقره ای
 • از هشتگ استفاده کنید

شما با کلیک روی follow قبول می کنید که می خواهید آن کاربر و تمامی فعالیت هایی که این کاربر در اینستاگرام انجام می دهد را مشاهده کنید.شما می توانید با خرید فالوور اینستاگرام محبوبیت پیج خود را افزایش دهید. این خرید به دلیل این است که افزایش تعداد فالوور پیج به صورت ارگانیک و طبیعی کار بسیار دشواری است و تنها راه آسان و بدون دردسر برای افزایش تعداد فالوور و اعتبار بخشیدن به پیج خرید فالوور میباشد. به صورت ارگانیک فالوورهای خود را افزایش دهید و از قوانین اینستاگرام پیروی کنید، تا اینستاگرام حساب شما را نبندد.خرید فالوور اینستاگرام ممنوع ! معمولا فالوورهایی که به صورت ارگانیک جذب می شوند فالوورهای خوب و وفاداری هستند. به دلیل واقعی و ارگانیک بودن این فالوورها، تعامل کاربران بیشتر خواهد شد و به طبع آن میزان آرای لایک و کامنت پست ها افزایش پیدا خواهد کرد.

فالوور به صفحه شما اعتبار زیادی میبخشد و این اعتبار سبب جذب فالوورهای واقعی و ارگانیک زیادی میشود. خرید فالوور اینستاگرام مناسب همه صفحات و کسب و کارهای تازه میباشد تا بتوانند همزمان اعتبار و فالوورهای واقعی صفحه خود را جهت بیشتر دیده شدن بهبود بخشند. و فالوور واقعی و فعال یا فالوور خارجی با توجه به صفحه های مورد علاقه شما، هشتگ های مورد استفاده شما و حتی با موقعیت های جغرافیایی مورد نظرتان جذب کند. این حالت هم برای خرید فالوور فعال و حقیقی اینستاگرام و هم خرید فالور غیر فعال ، خارجی و فالوور فیک اتفاق می افتد. برای جذب فالوور خارجی اینستاگرام هم مورد استفاده قرار میگیرد.

لایک اینستاگرام

استراتژی خرید فالوور خارجی اینستاگرام زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد میکند و مردم را مجاب به بازدید یا فالو پیج شما میکند. فالوورهای ارائه شده در سرویس فالوور بدون ریزش اینستاگرام علاوه بر واقعی و ایرانی بودن، درصد بالایی نیز فعال و لایک زن میباشند. اگر شما نرخ مشارکت بالایی نداشته باشید، به اهداف بازاریابی خود مانند فروش، آگاهی از برند و جذب مخاطب هدف هم دست پیدا نمیکنید. و هر چه افزایش بازدید داشته باشید، پست شما بیشتر ارتقا پیدا می کند. برای ابتدای کار شما باید از طریق خرید فالوور خارجی اینستاگرام پیج خود را ارتقا بدهید تا به یک عدد معقول و قابل اطمینان برای مخاطبان برسد. قاعدتا برای جذب فالوور فعال اینستاگرام از طریق بازاریابی و یا سرمایه گذاری های دیگر مانند استفاده از تبلیغات اینفلوئنسری باید میلیون ها تومان هزینه کنید. فالوور فعال بر خلاف فالوور فیک، کاملا فعال است و میتوان با تبلیغات و انتشار محتوای مختلف در پیج اینستاگرام، او را تبدیل به مشتری کرد؛ زیرا میدانیم که در پشت آن اکانت اینستاگرام، یک شخص حقیقی وجود دارد و ربات نیست.

اگر قصد خرید فالوور از گلدفالوور یا جی فالوور دارید حتماً فالوور واقعی خرید کنید زیرا هر کدام از آنها علاوه بر دنبال کردن شما میتوانند در جذب فالوور نیز به شما کمک کنند و درصد دیده شدن پیج را افزایش دهند. زیرا فالوورهای فیک توانایی اینتراکشن، خرید و تبلیغات دهان به دهان برای شما را ندارند. یکی از بهترین فضاهای مناسب و رایگان برای تبلیغات و فروش محصولات، بدون شک اینستاگرام میباشد. درواقع بازهم اگر به سراغ شرکتهای نامعتبر فروش فالوور اینستاگرام بروید، آنها بی حسابوکتاب خدماتشان را به شما ارائه میدهند. از بهترین راه ها برای جذب فالوور ها می توان به طراحی و انتشار پست های باکیفیت و جذاب اشاره داشت. در پیج های اینستاگرام علاوه بر فالوور خارجی که در بالا به آنها اشاره کردیم، تعداد فالوورهای دیگری نیز وجود دارند که به آنها فالوور واقعی گفته میشود این نوع از فالوورها در اینستاگرام وجود حقیقی دارند و درواقع کاربران فعالی در اینستاگرام هستند. به گزارش اقتصادآنلاین ؛ افزایش فروش و پیشرفت کسبوکار، در اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما یکی از مهمترین عواملی که میتوان به آن اشاره کرد تعداد فالوور و دنبال کننده یک پیج میباشد.

خرید فالوور اینستاگرام

بدون شک تأثیر وجود فالوور واقعی در پیج های اینستاگرام به دلیل انجام دادن تعامل و اشتراکگذاری پستهای مختلف یک پیج بسیار اهمیت دارد و باعث میشود صفحه مورد نظر هم از لحاظ فروش و هم از لحاظ جذب فالوور پیشرفت زیادی را تجربه کند. نکته مهمی که در این روش ها وجود دارد، میزان هزینه هایی است که باید انجام شود. نمی کنند که همین موضوع در ادامه می تواند سبب بسته شدن اکانت آن ها برای همیشه شود. تمامی این روش ها هم فالوور واقعی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد. از سرویس درج کامنت خودکارش استفاده کردم و سرعت را از سرعت پیشنهادی خود ربات اینبو هم کمتر گذاشتم که بلاک نشه. جهت رفاه حال مشتریان امکان ثبت سفارش هم از طریق سایت و هم از طریق ربات فراهم شده است.

شرایط اصلاح سفارش : یکی از اشتباهاتی که مشتریان هنگام ثبت سفارش خرید فالوور اینستاگرام انجام میدهند، ثبت آیدی اشتباه است. کاربران اینستاگرام اولین کاری که در زمان بازدید پروفایل اینستاگرام شما انجام می دهند، مشاهده تعداد فالوور پیج اینستاگرام شما است. همچنین پیج هایی که برای فروش محصولات و خدمات خود اهداف بین المللی داشته و مخاطبین هدف آنها را فالوور خارجی از کشورهای مختلف تشکیل می دهند، خرید فالوور خارجی اینستاگرام کاربرد دارد. ولی با یکبار هزینه کردن برای خرید فالوور در اینستاگرام می توان به اهداف خود رسید.

و هزاران نفر را برای فالو کردن پیج اینستاگرام خودتان ترغیب می کنید. فعالیت توسط خودتان بصورت تمام وقت و متمرکز، استفاده از ربات اینستاگرام و یا روش های تبلیغاتی. استفاده از ربات اینستاگرام یک راه عالی برای افزایش و خرید فالوور خارجی اینستاگرام است. شما این فرصت را دارید که لایک و کامنت های بیشتری داشته باشید که مهم ترین عوامل برای دیدن شدن در اکسپلور اینستاگرام است. وقتی این اصل مهم در پیج شما رعایت شود،احتمال ورود محتواهای شما به اکسپلورر منبع افزایش می یابد. هر کسبوکاری که به اینستاگرام ورود پیدا میکند، خرید فالوور ایرانی اینستاگرام و قیمت فالوور ایرانی اینستاگرام، بزرگترین هدفی است که در ابتدای امر روی آن تمرکز میکند. افزایش تعامل باعث می شود پست ارتقا پیدا کند. قطعا هرچقدر که بیشتر شناخته شوید همان قدر هم تعداد لایک ها و بازدید پیج بیشتر می شود و احتمال اینکه پست ها به اکسپلور راه پیدا کنند زیاد است. در جواب این سوال هم باید گفت مدیران این پیجها با هوشمندی کامل و خرید فالوور خارجی اعتبار پیج خود را افزایش میدهند تا مخاطبان و کاربران واقعی به محض این که وارد پیج آنان میشوند و با مشاهده تعداد فالوورها ترغیب به دنبال کردن آن پیج بکنند و این به تنهایی یک استراتژی خوب و کارآمدی است که برای جذب فالوور واقعی میکنند و در نتیجه با استفاده از این استراتژی احتمال فروش محصول یا خدمات و یا جذب و دریافت تبلیغ از سوی پیجهای دیگر با تعداد فالوور کمتر، بیشتر میشود.

 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای دنیای کسب و کار
 • انجام سفارشها گاهی با کمی تاخیر روبرو میشود
 • خرید فالوور ایرانی طلایی
 • افزایش نرخ تعامل engagement rate با کاربران
 • خرید فالوور فیک به صفحه شما اعتبار میبخشد
 • خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام
 • گرفتن فالورر واقعی برای چیج های کاربران
 • برای خرید بیش از 50K فالوور نیاز به احراز هویت دارید

افرادی که برای صفحه کسب و کار خود فالوور خریداری میکنند، میتوانند فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهند. هرچند فالوور فیک بهاندازه فالوور واقعی ارزشمند نیست اما در نگاه اول تبلیغ دهندگان به پیج شما تاثیرگذار است و میتوانید فالوور فیک و واقعی را مکمل هم قرار دهید و به افزایش تعداد درخواستهای تبلیغ در صفحه خود کمک کنید. اما این قابلیتها در فالوورهای خارجی هرچقدر هم که تعداد بالایی از آن را دارا باشید، وجود ندارد. کاربر واقعی میتواند با شما و دیگر کاربران در تعامل باشد، از برند شما برای دوستان خود تعریف کند و مشتریان شما را گسترش دهد، اما این قابلیتها در خرید فالوور خارجی اینستاگرام هرچقدر هم که تعداد بالایی از آن را دارا باشید، وجود ندارد. پس فالوور هایی که از سایت ما میخرین هم فعالیتی ندارند؛ فالوور ها اکثرا عکس پروفایل دارند و ترکیبی از فالوور ایرانی و خارجی هستند البته بیشتر شون خارجی اند. توصیه ما به پیجهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کردهاند این است که از همان دو روش قبلی استفاده کنند. حال برای شما این سوال مطرح می شود که برای شروع یک پیج چه باید کرد؟

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما