خوشحالی رونالدو در مقابل چشمان بازیکن غنایی CR7 است

کد خبر : 1855355 |
03 آذر 1401 ساعت 22:03 |
39.6 هزار بازدید |

10
نقطه نظر

سیوو متاهل حالا خواستگار دیگری دارد

عثمان بوکاری، بازیکن تیم ملی غنا پس از باز شدن دروازه پرتغال، شادی رونالدو را نیز به نمایش گذاشت.

شادی رونالدو بازیکن غنا در مقابل CR7 است

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که پرتغال با نتیجه سه بر یک از غنا پیش افتاد و بازیکنان این تیم برای رسیدن به گل چهارم در تلاش برای ایجاد موقعیت های مختلف بودند، لحظه ای غافلگیر کننده فرناندو سانتوس شد. و شاگردانش 10 دقیقه اسپری شدید و استرس.

او در دقیقه 89 توپی را پشت سر مدافعان سمت چپ ارسال کرد و توپ به ژائو کانسلو رسید و بابا رحمان بازیکن غنا نیز به دنبال این توپ رفت. اشتباه مدافع مرگبار منچسترسیتی باعث شد تا بابا رحمان توپ را به سمت دروازه بفرستد. پس از برخورد توپ به پای بازیکن پرتغال، عثمان بوکاری مقابل دروازه ایستاده بود و با یک ضربه سر دروازه دیوگو کاستا را باز کرد.

در شرایطی که گل عثمان بوکاری اختلاف را به یک امتیاز رسانده بود و تصور می شد این بازیکن 23 ساله توپ را گرفته و به میانه میدان می برد تا بازی سریع شروع شود اما بازیکن تیم بلگراد سرخ برای نمایش عروسی خاص و غیرمنتظره به کنار زمین رفت.

О бх компьютер давер шд шд в ненемини не кожа کوش کاري را رارا کاري کاري گا را گا گلزن گان. اما او ناگهان به هوا پرید و درست در مقابل چشمان ستاره پرتغالی خوشحالی خود را به کریستیانو رونالدو معروف و خاص نشان داد.

رونالدو که در همان بازی توانست دروازه شادی غنا را باز کند با صحنه عجیبی روبرو شد و بازیکنی که به پرتغال گل زده بود شادی او را تقلید کرد تا اختلاف زمان به یک گل کاهش یابد.

ستاره پرتغالی فوق که یک دقیقه قبل جای خود را به گونزالو راموس داده بود، پس از باز شدن دروازه این تیم در دقیقه 89 کار سختی را پشت سر گذاشت و در مجموع 9 دقیقه وقت را از دست داد و بازی ایستاده ادامه داشت تا در نهایت پرتغال با نتیجه به پیروزی رسید. از 3 روی 2.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما