(در مقابل) آخرین پیام شکیرا برای جرارد پایک

از روزی که شکیرا و جرارد پیکه از هم جدا شدند، زندگی برای ستاره بارسلونا پیچیده تر می شود. اما خواننده کلمبیایی پیامی در توییتر منتشر کرد و نشان داد که اکنون اولویت اول زندگی او چیست: فرزندانش.

شکیرا در این پست توییتری تنها از یک عکس استفاده کرده که نشان می دهد دو فرزندش ساشا و میلان را در آغوش گرفته است.

شكيرا و عشق ناب مدارانه

تصویری که شکیرا با عنوان پیامی از همسر سابقش جرارد پیکه در توییتر به اشتراک گذاشته است، ارزیابی شده است. خواننده سرشناس کلمبیایی پس از انتشار این عکس پی به پیغام های دلگرم کننده ای از طرفدارانش برد.

این عکس نشان می دهد که شکیرا در حال حاضر تنها یک اولویت دارد: فرزندانش. و او می خواهد این پیام را بدهد که تنش های روحی ناشی از جدایی از پدر ساشا و میلان جرارد پیکه را فراموش کرده و بر آن غلبه کرده است.

این در حالی است که پایک اخیراً با شکیرا در مورد مراقبت از فرزندانشان به توافق رسیده و قرار شد ساشا و میلان تا پایان ماه اوت در اسپانیا بمانند و با پدرشان زندگی کنند. جرارد پیکه در بارسلونا زندگی می کند. با وجود همه شایعات، او قصد جدایی از بارسا را ​​ندارد.

در حالی که دو فرزندشان پیکه و شکیرا تا پایان ماه اوت در اسپانیا خواهند بود، خواننده مشهور کلمبیایی به آمریکا رفته و در میامی زندگی می کند.

(در مقابل) آخرین پیام شکیرا برای جرارد پایک

تمرین سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم