دستگیری مادر پسر 10 ساله می سی سی پی به دلیل ادرار کردن در ملاء عام خواستار عذرخواهی شد و افسران اخراج شدندCNN

یک مادر در شمال می سی سی پی از چندین افسر پلیس در اداره پلیس سناتوبیا می خواهد که پس از دستگیری پسر 10 ساله اش به دلیل ادرار کردن در پارکینگ، عذرخواهی کنند و اخراج شوند.

لاتونیا ایسون، مادر کوانتاویوس ایسون 10 ساله، گفت که در یک جلسه کاری در 10 آگوست بود که پسرش بیرون بود و تابلویی را دید که نشان می‌داد دستشویی عمومی وجود ندارد، بنابراین تصمیم گرفت خودش را راحت کند. ایسون روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری با وکیلش به خبرنگاران گفت که دارایی خصوصی نزدیک ماشینش است. به گفته وی، ماموری که خودرو را در دست داشت، پسر را دید. او گفت که متوقف شد و به دنبال مادر کوانتاویوس رفت. ایسون گفت که پسرش را به خاطر رفتارش نصیحت کرده و افسر راضی به نظر می رسد.

فکر می کرد امتحان تمام شده است.

گفتم: میدونی نذار دیگه تکرار بشه. ایسون گفت، افسر گفت: “تو مثل یک مادر با آن رفتار کردی، مطمئن شو که دیگر این کار را نکنی. او می تواند به ماشین برگردد.”

به گفته ایسون، سپس چهار افسر پلیس سناتوبیا دیگر از جمله یک ستوان وارد شدند. او گفت که پسرش دستگیر شد، سوار ماشین پلیس شد و به اداره پلیس منتقل شد.

ایسون گفت افسر دستگیر کننده باید اقدام می کرد. گفت: بله، باید دستگیرش کنم. او نمی تواند این کار را انجام دهد.” پسرم را از ماشین بیرون آورد و به بچه ام گفت دستانش را پشت سرش بگذارد و او را به ماشین پاترول بردند. سناتوبیا در شمال می سی سی پی، 30 مایلی جنوب خط ایالت تنسی واقع شده است.

ریچارد چندلر، رئیس پلیس سناتوبیا در بیانیه ای گفت که در جریان این حادثه دستبند به کودک زده نشده است.

چندلر در بیانیه ای که در فیس بوک منتشر کرد، گفت: «یک افسر شخصا شاهد بود که یک کودک 10 ساله در یک مکان عمومی دست به عملی زد که برای بزرگسالان غیرقانونی تلقی می شود.

به گفته چندلر، مادر کودک در زمان حادثه حضور نداشت، اما پس از شناسایی او، «به او توصیه شد که فرزندش در این مورد به دادگاه جوانان ارجاع شود. در ادامه این گزارش آمده است: ماموران پس از آن پسر 10 ساله را برای تکمیل مدارکی که برای مادر گذاشته بودند به کلانتری منتقل کردند.

کارلوس مور، وکیل مدافع خانواده، به سی ان ان کوانتاویو گفت که او در دادگاه جوانان با یک کودک که نیاز به نظارت دارد متهم شده است. مور همچنین گفت که این پسر بین 45 دقیقه تا یک ساعت در سلولی در پاسگاه پلیس نگهداری شد. CNN برای اظهار نظر با پلیس سناتوبیا تماس گرفته است.

لاتونیا ایسون پرسید که آیا نژاد در این حادثه نقشی داشته است؟ “آیا یک پسر سفید پوست را در قفس می گذارید؟ او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «اگر یک بچه سفید پوست بود، می‌دانید که چه چیزی را متوقف نمی‌کرد.

رئیس پلیس در بیانیه ای در فیس بوک گفت: «تصمیم اشتباه ما بود که پسر را به ایستگاه پلیس ببریم زیرا مادرش در آن زمان به عنوان جایگزین معقول در آنجا بود.»

اداره پلیس در بیانیه ای جداگانه گفت: “اقدامات این افسر ناقض خط مشی مکتوب ما بود و برخلاف آموزش قبلی ما در مورد نحوه رسیدگی به این موقعیت ها بود.” این حادثه به تحقیقات داخلی منتهی شد و «در نتیجه این تحقیقات یکی از افسران دخیل در این حادثه دیگر کار نمی کند و بقیه با برخورد انتظامی مواجه می شوند. مانند هر سال، یک بخش آموزش اجباری نوجوانان خواهیم داشت.»

مور و خانواده اش خواستار عذرخواهی و اخراج رئیس پلیس، ستوان در صحنه و افسر دستگیر کننده هستند. خانواده همچنین خواهان افشای نام افسر دستگیر کننده و رفع اتهامات کوانتاویوس هستند.

نزدیک به یک ماه پس از این حادثه، مور به CNN گفت که کوانتاویوس 10 ساله “پریشان است و اکنون از پلیس می ترسد و او می خواهد مشاوره را آغاز کند.”

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما