دیدار وزیر نفت با شرکت های بزرگ نفت و گاز ژاپن

وزیر نفت در ادامه دیپلماسی انرژی از شرکت های بزرگ نفت و گاز ژاپن بازدید و رایزنی کرد.

به گزارش فارس و به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، جواد اوجی که روز شنبه (دوم مهرماه) برای شرکت در جلسات و رایزنی های متعدد با شرکت های بزرگ ژاپنی تهران را به مقصد توکیو ترک کرد، نشست های فشرده ای در ژاپن داشت.

وی با مدیران عامل شرکت های بزرگ نفت و گاز ژاپن از جمله توشیاکی کیتامورا، مدیرعامل ENPX، تاکشی سایتو، مدیر عامل شرکت Aneos ژاپن، یاماموتو، مدیرعامل فوجی اویل، ترامورا، عضو هیئت مدیره بیمه سرمایه گذاری و صادرات دیدار کرد. موسسه (نکسی)، حبا، مدیرعامل نفت و گاز میتسوبیشی و مدیرعامل شرکت ماربنی در خصوص فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی صنعت نفت ایران، همکاری‌های مشترک، تجارت در حوزه انرژی و حامل‌های فناوری بحث و تبادل نظر کردند.

وزیر نفت در این سفر همچنین به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مراسم یادبود شینزو آبه رئیس جمهور فقید ژاپن شرکت کرد و در حاشیه این مراسم در گفت و گو با جمهوری ژاپن (NHK) )شبکه دولتی وی گفت: ایران منتظر ترمیم نیست، این قرارداد به دنبال سرمایه گذاری خارجی است و 100 درصد آمادگی پذیرش سرمایه گذاری از شرکت های ژاپنی را دارد.

جواد اوجی (دوشنبه 14 مهرماه) نیز در نشست وزیران مشارکت برای آسیای سبز (AGGPM) اظهار داشت: تحریم های یکجانبه و ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران به عنوان دارنده رتبه اول کل ذخایر نفت و گاز و … تولید کننده انرژی مهم در جهان، امنیت انرژی جهان و منطقه را به خرکته است

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما