دیزنی استدلال می کند که قانون جدید فلوریدا کت و شلوار پشتوانه DeSantis را باطل می کند

قانون فلوریدا که برای از بین بردن همسترینگ دیزنی طراحی شده بود، می‌تواند به این شرکت کمک کند، حداقل در رابطه با شکایت در دادگاه ایالتی در مورد توسعه در Walt Disney World در نزدیکی اورلاندو.

دولت ران دیسانتیس و دیزنی بیش از یک سال است که بر سر یک منطقه مالیاتی ویژه که دنیای دیزنی را در بر می گیرد، با هم درگیر هستند. این دعوا زمانی شروع شد که این شرکت از قانون آموزشی فلوریدا که توسط مخالفان به عنوان «نگو همجنس‌گرا» برچسب‌گذاری شده بود، انتقاد کرد و خشم آقای آقای را برانگیخت. دیسانتیس.

اقدامات تنبیهی او از آن زمان به بعد، و تلاش های دیزنی برای محافظت از خود، منجر به شکایت فدرال شد که دیزنی در 26 آوریل طرح کرد و آقای او را متهم کرد. دسانتیس و متحدانش درگیر «کارزار هدفمند تلافی جویانه دولت» بودند.

منطقه مالیاتی – که به تازگی توسط آقای. DeSantis – با شکایت از دیزنی در دادگاه ایالتی پاسخ داد. شکایت منطقه که در اول ماه مه ثبت شد، به دنبال لغو قراردادهایی با دیزنی است که برنامه‌های توسعه برای استراحتگاه را قفل می‌کند. چند روز بعد، مجلس قانونگذاری فلوریدا به درخواست آقای. دیسانتیس لایحه ای را تصویب کرد که منطقه را از پیروی از قراردادها منع می کرد. آقای. DeSantis آن را در 5 مه به قانون امضا کرد.

روز سه شنبه، دیزنی درخواستی برای رد پرونده دادگاه ایالتی ارائه کرد. به عنوان یک مانور قانونی، تشکیل پرونده عادی بود: دیزنی می خواهد پرونده ایالتی را تعطیل کند و روی پرونده فدرال تمرکز کند.

اما استدلال این شرکت در مورد اینکه چرا باید پرونده منطقه را پرتاب کرد کمتر مورد انتظار بود: آقای. دسانتیس و متحدانش در مجلس قانونگذاری با اقدامات بعدی خود این شکایت را به چالش کشیدند. با منع منطقه از اجرای قراردادها، آقای. دیسانتیس و قانونگذار «هر حکمی که این دادگاه می تواند صادر کند – به نفع هر یک از طرفین – از نظر قانونی بی ربط است.»

دیزنی در این پرونده افزود: «به طور خلاصه، هرگونه اعلامیه در مورد قابلیت اجرا، بی اعتباری یا اعتبار قراردادها – در هر صورت – یک نظر مشورتی خواهد بود که هیچ پیامد واقعی ندارد. دادگاه‌های محاکمه در فلوریدا از صدور نظر مشورتی منع شده‌اند. این شرکت در حمایت از استدلال خود به بیش از 40 حکم دادگاه استناد کرد.

الکسی ولتورنیست، سخنگوی منطقه مالیاتی، در ایمیلی گفت که حرکت دیزنی “کاملاً قابل پیش بینی است و تصدیق این است که آنها می دانند که این پرونده را از دست خواهند داد.” سخنگوی آقای دسانتیس هیچ اظهارنظری فوری نداشت.

پرونده دیزنی ادامه داد که اگر قاضی ایالتی اجازه دهد پرونده ادامه یابد، پرونده باید تا زمانی که شکایت فدرال در جریان است متوقف شود. دیزنی خاطرنشان کرد که قانون فلوریدا «اصل «اصل اولویت» قوی را به رسمیت می شناسد، که بر اساس آن، رسیدگی های ایالتی باید در انتظار رسیدگی قبلی دادگاه فدرال متوقف شود.

پرونده دیزنی خاطرنشان کرد که، علاوه بر این که ابتدا تشکیل شد، شکایت فدرال قانون اساسی قانون جدید را که منطقه را از پیروی از قراردادهای توسعه منع می کند، به چالش می کشد. در این بایگانی آمده است که حل و فصل اقدام فدرال “به طور قابل توجهی بر دوام” ادعاها در اقدام ایالتی تأثیر می گذارد.

در مرکز دعوای آقای. DeSantis و Disney منطقه مالیاتی ویژه 56 ساله است. این منطقه عملاً این ملک را به شهرستان خود تبدیل کرد و به دیزنی کنترل غیرمعمول بر حفاظت از آتش، پلیس، مدیریت زباله، تولید انرژی، تعمیر و نگهداری جاده، صدور اوراق قرضه و برنامه ریزی توسعه داد.

فلوریدا صدها ناحیه مشابه دارد. یکی دهکده ها، یک جامعه بزرگ سالمندان در شمال غربی اورلاندو را پوشش می دهد. دیگری شامل سریع‌راه بین‌المللی دیتونا و اطراف آن است.

در ماه فوریه، قانونگذاران تصمیم گرفتند به فرماندار اجازه دهند تا یک هیئت نظارت را برای منطقه دیزنی در تلاش برای محدود کردن استقلال شرکت منصوب کند. با این حال، زمانی که منصوبان برای انجام وظیفه گزارش دادند، متوجه شدند که هیئت مدیره قبلی تحت کنترل دیزنی، قراردادهای توسعه ای را تایید کرده بود که قدرت هیئت مدیره جدید را برای دهه های آینده محدود می کرد.

بر اساس افشای شرکت، دیزنی در سال 2022 در مجموع 1.2 میلیارد دلار مالیات ایالتی و محلی پرداخت و جمع آوری کرد. اوایل سال جاری، دیزنی اعلام کرد که 17 میلیارد دلار برای هزینه های توسعه در این استراحتگاه در دهه آینده در نظر گرفته است، رشدی که 13000 شغل اضافی در این شرکت ایجاد می کند. هفته گذشته، دیزنی گفت که “در حال ارزیابی است که هدایت سرمایه گذاری های آینده منطقی تر است” برای ساخت و ساز پارک موضوعی، اشاره ای واضح به بن بست در فلوریدا.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial