شیوع وبا در سراسر جهان با تخلیه واکسن افزایش می یابد

دکتر. باربوزا گفت که EuBiologics با ظرفیت تولید می کند و برای توسعه تولید خود تلاش می کند و داروساز دیگری به زودی تولید واکسن را آغاز خواهد کرد.

وی گفت: اما حتی افزایش شدید تولید در مقایسه با نیاز کم خواهد بود.

داروسازان در کشورهای پردرآمد علاقه چندانی به ساخت این واکسن ندارند، واکسنی که معمولاً به قیمت هر دوز 1.50 دلار به فروش می رسد. باربوزا گفت. این نشانگر آسیب پذیری و فقر است و هرگز بر کشور ثروتمندی که در حال جنگ نیست تأثیر نمی گذارد.»

جیان گاندی، رئیس استراتژی فوریت‌های بهداشتی بخش تامین یونیسف، گفت: مشکل دوم این است که بودجه برای خرید بیشتر واکسن‌های وبا اغلب از همان پاکت محدود اختصاص داده شده برای آب آشامیدنی و کارهای بهداشتی که در زمان شیوع بیماری ضروری است، تامین می‌شود.

در حالی که تعداد موارد جهانی وبا زیاد است، تعداد مرگ و میر در حال حاضر نسبتاً پایین است، که نشان دهنده این واقعیت است که درمان وبا نسبتاً ارزان و ساده است. حتی کشورهایی که قبلاً در معرض وبا نبوده‌اند، می‌توانند به سرعت یاد بگیرند. گارون گفت.

مرکز بین‌المللی تحقیقات بیماری‌های اسهالی، بیمارستان بنگلادش، جایی که درمان وبا در آن پیشگام بود و نقشی کلیدی در ساخت این واکسن داشت، در ماه‌های مارس و آوریل امسال شاهد رکوردگیری تعداد مبتلایان به وبا بود. به‌گفته دکتر، به‌جای 400 بیمار معمولی در روز، این بیمارستان 1500 بیمار را درمان می‌کرد که بیشتر آنها در چادرهای غول‌پیکری که بیرون از مرکز برپا شده بودند تا جمعیت را جذب کنند، درمان می‌کرد. طهمید احمد، مدیر اجرایی مرکز. در آنجا، راننده دچار سیل نشد، بلکه گرما بود: دمای شدید منجر به جابجایی جمعیت در مقیاس بزرگ شد و مردم را بدون آب تمیز رها کرد.

او گفت، اما تنها چند نفر جان خود را از دست دادند، زیرا نمک های خوراکی ساده و آنتی بیوتیک ها بیشتر موارد را درمان می کنند. سپس، برای کمک به پایان دادن به آن شیوع، بیش از دو میلیون نفر با استفاده از ردیابی تماس در نقاط داغ واکسینه شدند. بنگلادش در تلاش برای جلوگیری از شروع شیوع وبا، به سمت واکسیناسیون پیشگیرانه در نقاط اشتعال شناخته شده وبا کار کرده است.

دکتر. برکلی گفت که در حال حاضر 85 درصد از منابع در مواقع اضطراری استفاده می شود. او گفت: «اگر می‌توانستید وارد شوید و واکسیناسیون پیشگیرانه را در این نقاط داغ انجام دهید، می‌توانید این مکان‌های مختلف را که بیماری از آنجا منتقل می‌شود، پاک کنید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما