عکس داغ! Shraddha Arya از Kundali Bhagya در سلفی های آینه ای سینه Anjum Fakih را لمس می کند، دومی پیامی قوی به جا می گذارد اخبار مردم

دهلی نو: شرادا آریا و انجوم فاکیه بازیگران مشهور تلویزیونی که در سریال درام اکتا کاپور «کوندالی باگیا» نقش خواهر و برادر روی پرده را بازی می‌کنند، برای جدیدترین عکس‌های جسورانه‌شان تیتر خبرها شده‌اند. اخیرا، انجم به رسانه های اجتماعی خود دست زد و مجموعه ای از سلفی های آینه ای با مادر روی صفحه نمایش خود پریتا با بازی شرادا انداخت.

شرادا در عکس‌ها کاملاً داغ به نظر می‌رسید، در حالی که آنجوم یک لباس مشکی به تن داشت که با یک ژاکت جین آبی لایه‌بندی شده بود. با این حال، شیمی خارج از جعبه آنها در عکس ها بود که طرفداران آنها را شوکه کرد.

در یکی از تصاویر، شرادا در حالی که سینه های انجم را در دست گرفته دیده می شود. با توجه به همین موضوع، انجم این پست را زیرنویس کرد: «هیچ‌کس تا کنون جرات نداشته، هیچ‌کس مثل تو تلنگری نزده است، هیچ‌کس تا به حال این جسارت را نداشته است، ممکن است برای برخی نامناسب باشد، برخی ممکن است من را زیر سوال ببرند. وقار، اما من تا الان با عشق می‌دانم، تو تمام حقوق دخترانم را داری، (با عرض پوزش برای بدترین قافیه‌ای که تا کنون وجود دارد)، اما من تو را دوست دارم @sarya12 (sic)”

این تصاویر طرفداران خود را شوکه و دو دسته کرد. در حالی که برخی از آنها به خاطر عکس‌های جذابشان تحسین می‌کردند، عده‌ای از آنها به خاطر دوری بیش از حد جلوی دوربین انتقاد کردند.

“هاد کار دی آپنه داشت کردی آپنه”

«شرادها نه انجم که سینه پر هاث راکا ه ائور شرادها آریا نه خود که سینه پر بهی جاب شرادها ائور انجم سه کپده سامبالته نهین های تو آیسه کپده پهناته کیون هو»

“دنیا کی سابسه غاتیا اورات تو تره موه پهزار عنات”

“هات کاهن های”

“شرادها جی یه کها هات رخ دی آپنه”

“توم دونو جیتنی سانساکری تی وی من خود کو دیخاتی هو واقعی اوتنی بدی .نود هو سارم تو بیچ دی ه.غاتیا لوگ هو”

در همین حال، سوپریا شوکلا، همبازی شرادا و آنجوم در نمایش “Kundali Bhagya” نیز عشقی را بر دو بازیگر زن ابراز کرد و نوشت: “Loads of love برای شما هر دو”. رینا آگاروال همچنین اظهار داشت: “Itni hot ladkiyaan… baba re baba.”

یک سری اسپین آف از “Kumkum Bhagya”، “Kundali Bhagya” اثر اکتا کاپور در ابتدا ویراج ضوپار، شرادا آریا، مانیت جورا، سوپریا شوکلا و آنجوم فاکیه را در نقش‌های اصلی به نمایش گذاشتند. سال گذشته، دیرج از نمایش خارج شد و Shakti Arora، با ورود آرجون به برنامه.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما