فوت فتیش شگفت‌انگیز تکنیک‌ها که کمک می‌کند شرکت شما رشد

پاها پر از اعصاب بدن هستند که در این بخش به انتها میرسند. پاسخ آنها علاقه زیاد به پاها بود. بود. در میان افرادی که قسمتهای بدن را ترجیح میدهند، پاها و انگشتان پا با بیشترین تعداد مورد قبول واقع شدند، به طوری که 47 درصد از افراد نمونه آنها را ترجیح میدهند. فتیشیستها به طور معمول یک شیء عادی را با بزرگنمایی از آن ِ خود میکنند. فتیشیست به طور عادی همراه با تنش و اضطراب تحریک میشود. مثلا زمانی که فرد در حال استمنا کردن با شی یادگار خود است، او را در معرض تنبیه قرار می دهند. برای خوردن غذا در حال نشستن می باشند . اما او بوی پا را در این امر مهم میدانست، و همچنین پا را بهعنوان نماد/جانشین آلت تناسلی ( این امر زمانی است که ما برای کاوش آلت تناسلی زن واکاوی می کنیم که به اختگی نیز ارتباط دارد.) می دانست . حالت لباس (پابرهنه، دمپایی، کفش باله، صندل، کفش پاشنه بلند، هنگام پوشیدن جوراب به طوری که جوراب به طور کامل پا را پوشانده است)، بوی بد پا یا تعامل حسی (مانند مالیدن پا، بو کردن، قلقلک دادن، لیسیدن، مالیدن اندام تناسلی پا و غیره) را نیز شامل می شود.

به نظر می رسد فتیشیسم بو (مربوط به بوی پا) نقش مهمی در فتیشیسم پا دارد و ارتباط نزدیکی با آن دارد: در یک مطالعه در سال 1994، 45 درصد از کسانی که فوت فتیش داشتند مشخص شد که با جوراب یا پاهای بدبو تحریک می شوند. افراد عاقل و با اراده ، در صورت علاقه به شریک جنسی و یا حتی ازدواج ، هرگز برده جنسی کسي نشده و حاضر نبوده میل جنسي خود را روي چکمه و پاهای میسترس و غيره سوق دهند. مثلا اینکه شاید الگوهای جنسی که در ذهن یک فرد در دوران نوجوانی شکل گرفته است، او را به این سمت سوق میدهد. تعریف فیتیشیسم یا پا پرستی :فتیشیسم یکی دیگر از انحرافات جنسی است که مترادف های گوناگونی مانند : ، فتیشیسم ، شیء پرستی، پا پرستی و یا بت پرستی که همه دارای یک معنی می باشد .

این همه دنبال این چیزها بودي، آیا نتيجه ی موثري داشت؟ نکته: انتشار این مقاله ( درمان قطعي فوت فتيش ) صرفا جهت افزایش آگاهی والدین است و مطالعه آن ، برای همه رده های سنی توصیه نمی شود. از آنجا که بیشتر اختلالات فتشیسم جنسی در دوران کودکی تا نوجوانی بروز پیدا میکند، والدین با کمی دقت و توجه قادرند از بروز و یا حتی توسعه و پیشرفت آن پیشگیری نمایند. در مورد فردی با اختلال فتیش، به طور بالقوه منجر به کاهش تکرار نعوظ، تخیلات جنسی و شروع رفتارهای جنسی، از جمله خودارضایی میشود.

داروهای ضد افسردگی مانند فلوکستین (Prozac) نیز ممکن است میل جنسی را کاهش دهد، اما خود تخیلات جنسی را هدف قرار نمیدهد. گفته میشود، هورمونهایی مانند استروئید مدروکسی پروژسترون (Depo-Provera) و استات سیپروترون به کاهش سطح تستوسترون در گردش خون کمک میکنند و به طور بالقوه باعث کاهش میل جنسی و پرخاشگری میشوند. فتیشیزم نوعی از اختلالات و انحرافات جنسی شمرده شده که به طور معمول در دوران کودکی تا نوجوانی بروز مییابد. در افراد مبتلا به فتیش، اشیاء و اجزایی غیر از اندام تناسلی و جنسی به ویژه پا باعث تحریک جنسی میشوند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما