قانون جذب؟ اگر آن را هوشمندانه انجام دهید آسان است

یک کوونژان والیس جوان در فیلم "جانوران وحشی جنوبی" در سال 2012 در نقش هاشپاپی جوان نمایش را می دزدد. هاشپاپی که مجبور است با پدری عصبانی و بیمار و تهدید دائمی سیل در شهر کوچکش در لوئیزیانا کنار بیاید، موفق می شود بیش از سال ها آسیب پذیر و عاقل به نظر برسد. با بازی جو پسی و ماریسا تومی، «وینی پسر عموی من» نه تنها نگاهی عالی به نیویورکی‌های کلیشه‌ای است که تلاش می‌کنند در یک شهر کوچک جنوبی فعالیت کنند، بلکه به دلیل به تصویر کشیدن مراحل دادگاه نیز مورد تحسین قرار گرفته است. بیایید به برخی از افسانه ها در مورد احتکار نگاه کنیم. در اینجا برخی از افسانه های رایج در مورد احتکار آورده شده است. آنچه شما توصیف می کنید در واقع بسیار رایج است.

پس فقط یک بار تجسم نکنید و بعد آن را فراموش نکنید.

چشمان خود را ببندید و تصور کنید که در آن دوره زمانی به آرزوهای خود رسیده اید. یکی از راه‌هایی که مردم سعی کرده‌اند رفتار احتکار را توضیح دهند این است که نشان می‌دهند این رفتار پاسخی به دوره‌ای از فقر یا کمبود مادیات در گذشته‌شان است، مانند زندگی در رکود بزرگ. احتکار فقط افراد مسن را تحت تاثیر قرار می دهد. احتکار بر زندگی اجتماعی احتکارکننده نیز تأثیر می گذارد. شکستن این موانع می تواند انزوای آنها را کاهش دهد و مشارکت اجتماعی را افزایش دهد. ریس ویترسپون نقش یک نیویورکی را بازی می‌کند که باید قبل از ازدواج با نامزدش در سال 2002، به جنوب برود تا درخواست طلاق بدهد. راشل مک آدامز و رایان گاسلینگ به عنوان عاشقان جوانی که یک تابستان در پیاده‌روی کارولینای جنوبی ملاقات می‌کنند، سپس زندگی‌شان را صرفاً با دلتنگی برای یکدیگر می‌گذرانند. پس فقط یک بار تجسم نکنید و بعد آن را فراموش نکنید. اگر می خواهید صلح را در جهان ببینید، پس صلح را برای همه چیز در واقعیت خود در نظر بگیرید. استفاده از راز خلقت عمدی مانند رانندگی در مسیر کارپول است، شما سریع‌تر و راحت‌تر به جایی که می‌خواهید می‌رسید.

دقیقاً مانند انتخاب یک مقصد و استفاده از Sat-nav برای رسیدن به آنجا است. احتکارکنندگان به دلیل بیماری خود دچار ناتوانی روانی نمی شوند، بنابراین اعضای خانواده نمی توانند وکالتنامه بگیرند یا آنها را مجبور به درمان کنند و اگر احتکار به مرز نقض قانون نرسد، کار زیادی نمی توان کرد. یک دلیل تکاملی وجود دارد که ما تمایل داریم چیزهایی را به دست آوریم و می خواهیم آنها را حفظ کنیم، که می تواند به صورت ریاضی بیان شود (هزینه به دست آوردن اقلام با هزینه عدم دستیابی به آنها مقایسه می شود). ممکن است پس از دیدن این فیلم محصول 1972 که به خاطر صحنه تجاوز جنسی وحشیانه اش به یاد می آید، نخواهید به کمپینگ بروید. کدام فیلم 1951 این صحنه را دارد؟ این فیلم به بررسی مسائل نژادی، ایمانی و دوستی می پردازد. همانطور که آنها تلاش می کنند در اعماق جنوب دهه 50 زنده بمانند، مجبور می شوند با مسائلی از نژادپرستی و نفرت عمیق روبرو شوند.

بیایید همین الان دانش شما را آزمایش کنیم!

بسیاری از شهرها گروه های ضربتی را تشکیل داده اند که به طور خاص برای رسیدگی به پرونده های احتکار طراحی شده اند تا به حل مسائل پیچیده حقوقی کمک کنند. شما باید تمایل داشته باشید که عشق را با کسی پیدا کنید که برای شما مناسب است، اما با این وجود دارای برخی از ایرادات و مشکلات است. اگر توجه نکنید، متوجه خواهید شد که با پوشیدن لباس یا نحوه ایستادن دیگران حواس تان پرت می شود. زمانی که به دنبال تغییر اساسی در باورها و تصویر خود هستید. شما بهترین کاری را که می توانید انجام دهید این است که برای چیزی که برای ایجاد آن تلاش می کنید، قدردانی کنید. بنابراین من – شاید مثل شما در حال حاضر – احساس گیر کرده است. بیایید همین الان دانش شما را آزمایش کنیم! الان آمادگی بهتری دارم شما انسان بهتری خواهید شد، به این معنی که فقط چیزهایی را که شبیه خودتان هستند به زندگی خود جذب خواهید کرد. آیا دوست ندارید نسبت به خودتان و به طور کلی زندگیتان احساس بهتری داشته باشید؟ برای کشف این موضوع، یک فضای آرام پیدا کنید که در آن به مدت پنج تا ده دقیقه مزاحم نشوید – و به سادگی شروع به صحبت کنید. در حالی که نقطه قصد جنبه پیچیده ای از عمیق ترین خود ما است و نمی توان آن را به اندازه کافی در یک خلاصه کوتاه توضیح داد، شما می توانید آن را به عنوان فضایی بین قلب و ذهن در نظر بگیرید.

نسخه غیر ریاضی این است: تصور کنید که یک حیوان می تواند به اندازه کافی غذا ذخیره کند تا در زمستان کوتاه دوام بیاورد یا به اندازه کافی برای یک زمستان طولانی دوام بیاورد. با این حال، در نهایت یک زمستان طولانی وجود خواهد داشت، که تمام حیواناتی را که فقط برای یک زمستان کوتاه غذای کافی داشتند، از بین خواهد برد. احتکار همچنین می تواند به طرق مختلف بر امور مالی تأثیر بگذارد (به عنوان مثال، احتکار کننده فقط می تواند غذای گران قیمت را بخورد زیرا دیگر نمی تواند از آشپزخانه برای پختن غذا استفاده کند). به طور کلی، من می توانم این برنامه را به طور مثبت توصیه کنم و اگر آن را در عمل تنظیم کنید، کار خواهد کرد. شما می توانید با یک متخصص آموزش دیده در این مورد کار کنید یا خودتان آن را با دقت بررسی کنید.

Law Of Attraction

به عنوان مثال، به جای نگرانی در مورد نیاز روزی به انباری از لباس و اینکه در صورت نداشتن لباس چه اتفاقی می‌افتد، احتکارکنندگان می‌توانند در عوض روی استفاده از اتاق خالی برای رشد گیاهان تمرکز کنند یا دوستان را برای بازی ورق بازی دعوت قانون جذب – اینترنت – کنند. پراکتور گفت که شرکتی را راه‌اندازی کرد که خدمات نظافتی را به عنوان اولین شرکتش ارائه می‌کرد – یک سرمایه‌گذاری، به گفته او، با وجود اینکه نه تحصیلات رسمی و نه تجربه تجاری نداشت، در سال شروعش بیش از 100000 دلار به دست آورد. این یک بیماری پیشرونده است که در طول سال‌ها بدتر می‌شود و فقط شدیدترین موارد معمولاً منتشر می‌شوند، بنابراین احتکارکنندگانی که اغلب با آن‌ها مواجه می‌شویم مسن‌تر هستند. احتکارها مسیرهای کوچکی را از طریق اتاق ها به دلیل ضرورت تراش می دهند، اما انبوه زباله ها مانع از استفاده بیشتر خانه می شود. احتکار را می توان به سادگی با دور ریختن تمام زباله ها و تمیز کردن خانه درمان کرد. این می تواند به یادگیری نحوه سازماندهی چیزها، و گرفتن کمک برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام چیزها را قبلاً خلاص کنید، ادامه دهد، امیدواریم به پاکسازی موفقیت آمیز و پاکسازی کامل مقادیر زیادی از انبارها ادامه دهید.

تمرکز بر مزایای پاک کردن احتکار، امیدواریم الگوهای فکری، تصمیم گیری و مهارت های مقابله ای احتکار کننده را تغییر دهد. اگر می‌توانستیم هر چیزی را که می‌خواهیم با یک فکر آشکار کنیم، دنیا چگونه می‌شد. این برای اصلاح چرخه های فکر و رفتاری که باعث می شود احتکار کننده با مشکل مواجه شود، کار می کند. فکر می کنید وکلا کار سختی دارند؟ فکر می‌کنم هرکسی در برهه‌ای آن جذابیت عجیب را نسبت به چیزهای مادی احساس می‌کند. همه ما برای اقلام مادی ارزش و معنا قائل هستیم و از آنها احساس امنیت می گیریم.

احتکار یک بیماری روانی جدی است که افراد را به افراط های غیرمنطقی در خرید و نگهداری اقلام سوق می دهد. فیزیک یکی از سخت‌ترین موضوعاتی است که افراد می‌توانند ذهن خود را در اطراف آن بپیچند، زیرا مفاهیمی را که علوم سختی مانند زیست‌شناسی به ما می‌دهند، می‌گیرد و سخت‌ترین معادلات ریاضی را که می‌توانید فکر کنید، اضافه می‌کند. داروها را نیز می توان اضافه کرد، به خصوص اگر احتکار کننده دارای اضطراب یا افسردگی نیز باشد. هیل، لیزا مدیر موسس مرکز درمان اضطراب کانزاس. از لیزا هیل، مدیر موسس مرکز درمان اضطراب کانزاس سیتی و دانشیار دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی در مورد راه‌های مقابله با احتکار اعضای خانواده پرسیدیم. بهترین دوره درمان گفتار درمانی به عنوان درمان شناختی رفتاری (CBT) شناخته می شود. CBT باید به طور خاص برای احتکار تطبیق داده شود و دوره درمان می تواند از شش ماه تا یک سال طول بکشد. نسخه‌های پیچیده‌تری از این سناریو وجود دارد (مانند یک ویژگی ژنتیکی که باعث می‌شود استراتژی‌های زمستانی طولانی یا کوتاه به طور تصادفی در یک حیوان از سال به سال اتفاق بیفتد)، اما نتیجه نهایی این است که استراتژی‌های کسب و ذخیره طولانی‌مدت تمایل دارند موفقیت های تکاملی بیشتر، و انسان ها این ویژگی را از نسل های بی شماری از اجداد پستانداران ما دریافت کرده اند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما