نصر نسبت به ایجاد اکوسیستم استارتاپی به تهران هشدار داد

یکی از اعضای هیئت مدیره نصر تهران ضمن هشدار نسبت به اقدامات برخی نهادها از شکل گیری اکوسیستم استارت آپی کیشور خبر داد. رئیس جمهور نصر تهران نیز با انتقاد از اجرای طرح تعمیر و نگهداری بدون توجه به نظرات، تاکید کرد که در بسیاری از جلسات همفکری با دولت کنار گذاشته شده اند.

نشست خبری صبح در نصر تهران با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و پیرامون موضوعاتی چون حفظ و مدیریت اکوسیستم استارتاپ ها و موازی کاری برخی نهادها و موضوعات دیگر بحث و تبادل نظر شد. «جفرمحمدی» از اعضای هیئت مدیره نصر تهران ضمن ابراز تأسف از حادثه رخ داده برای مهسا امینی و ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم، از راه اندازی این تور در اکوسیستم فناوری کیشور نیز خبر داد: فشار بر تیم های استارت آپی بود که توییت کنند و همدردی کود بست های همدردی کود کردی کے محسا امینی را کندل را کیند.»

محمدی در ادامه به موضوع نصب دکمه در اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی برای برخورد با بد رفتاری اشاره کرد و ضمن انتقاد از این درخواست که از سوی ورزشگاه انجام شد، نقض آزادی های فردی و خلاف قانون اساسی است: آموزش، گشت اداری در بحران است و رانندگان تاکسی های اینترنتی بدون آموزش چگونه می توانند نیروی گشت باشند؟ متاسفانه انجمن صنفی مشاغل فضای مجازی با این درخواست ها همکاری نمی کند و بنگاه های بزرگی که به این درخواست ها چراغ سبز نشان می دهند، مسئول بحران اجرای این تصمیمات هستند.

وی از بنگاه های اقتصادی خواست به این مسائل پاسخ دهند و از ظرفیت نهادهایی مانند نصر استفاده کنند. وی با تاکید بر اینکه سازمان نصر همواره نسبت به همه موضوعاتی که به کسب و کارهای اینترنتی آسیب می زند حساس بوده و در موضوعاتی مانند تعمیر و نگهداری این رفتار را از خود نشان داده است، تصریح کرد: نصر همواره نسبت به موضوع نگهداری حساس بوده و از طریق افزایش آگاهی، آگاهی بخشی به مردم بوده است. این موضوعات

محمدی همچنین از نحوه تعامل وزارت ارتباطات با بخش خصوصی و نیهاد نصر انتقاد کرد و در این خصوص به دیجیات گفت: علیرغم اینکه در این دوره دوستان از همکاران قدیمی هستند که در گذشته همکلاسی، همکلاسی و همکار بوده ایم، اما در دوره قبل همکاری بیشتر بوده و دغدغه ها در این دوره و جنسیت متفاوت است. هنوز هم پیگیری ها، مکاتبات، بیانیه ها و نامه های خودمان را داریم با این حال، ارتباط در هر دو طرف مهم است. این احتمال وجود دارد که گاهی ارتباط بین دو طرف در برخی موارد شکل نگیرد.

ما باید چارچوب های منطقی داشته باشیم

نصر «حسین اسلامی» رئیس جمهور تهران نیز به دغدغه مهسا امین پرداخت و گفت: نمایندگان باید در این گونه پروژه ها حضور ویژه داشته باشند و تصمیمات پشت درهای بسته گرفته نشود. اسلام تاکید کرد که در بسیاری از موارد اجماع با نصر تهران از جلسات بعدی حذف خواهد شد. دین اسلام، مشارکت سازمان هایی را که آشنایی چندانی با زیرساخت های فناوری ندارند، برای پوشش آسیب های عمیق قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال حذف قاب ها نیستند، بلکه به دنبال حذف چارچوب های غیرمنطقی هستند، تاکید کرد: این گونه تصمیمات باید در تعامل با حوزه شکل خاصی به خود بگیرد.

سرپرست تیم مدیریتی سازمان نصر همچنین نسبت به برخورد خشونت آمیز با سکوها هشدار داد و گفت: نباید با مدیران سکوها برخورد خشونت آمیز صورت گیرد و مجازات هایی مانند زندان در انتظار آنهاست.

موازی کاری با انجمن های بیمه متفاوت است

رضا قربانی یکی از اعضای هیئت مدیره سازمان نصر نیز با دعوت از تمامی مشاغل و بنگاه های اقتصادی شرکت خود به عضویت نصر گفت: کسب و کارها و کسب و کارها می توانند با حمایت و پتانسیل نصر مزایای کیفیت را تجربه کنند. به باور کربلایی نصر تهران کوھرت کوھرت کوبرت کوبی بر کر کل کے کے و کرہ و کارہ

قربانی همچنین در پاسخ به سوال دیجیاتو مبنی بر اینکه چرا سه انجمن بیمه ای همزمان تشکیل می شود، چنین موضوعی موازی است و باید این روند اصلاح شود، گفت: وقت را از دست ندهید هر چند گاهی این اتفاق رخ می دهد. در رابطه با بخش بیمه، سندیکایی به نام بیمه‌گران وجود دارد که تصمیم‌گیرندگان واقعی هستند. این موسسه دید کاملی به فضای دیجیتال ندارد و رویکرد آن سنتی است.

وی با اشاره به کمیسیونی که در انجمن فین تک ایجاد شد، از حضور بازیگران واقعی در این کمیسیون خبر داد: انجمن اینسورتک هنوز به صورت مستقل تشکیل نشده است و فکر نمی کنم تشکیل شود، زیرا کار بسیار سختی است. برای شروع از صفر. .»

وی همچنین با اشاره به اقدامات نصر در این زمینه گفت: در سازمان نظام جنسیت کارگروهی زیر نظر کمیسیون فین تک ایجاد شده است و سعی کرده ایم این کارگروه را چراغی وار نگه داریم تا پیگیری شود. در مورد مسائل اما مشکلات چیست؟ یکی از مسائل مهم این است که تعداد فعالان حوزه بیمه بسیار کم است. فعالان حوزه بیمه که زیر نظر پشتیبانی دانشگاهی و بیمه مرکزی فعالیت می کنند در چهار استارت آپ خلاصه می شوند. همزمان 85 نفر در کارگروه جذب شده اند. این موضوع همچنین به این معنی است که 4 استارتاپ نیز در مقابل آن جبهه تشکیل داده اند. الان در مرحله بررسی هستیم تا روحیه تعامل از بین نرود و شرایط خوب پیش برود.

قربانی معتقد است که بیمه داخلی تحول را نباید تنها به چهار تاجر محدود کرد: «وقتی به دنبال پیروزی باشد، همه بازیگران این عرصه آن را خواهند دید. به هر حال موازی کاری وجود دارد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما