lgtvsbanner

نظر بچه های ترامپ کارشان را برایشان کوتاه می کنند

اگر دموکرات‌ها در انتخابات هفته آینده بهتر از حد انتظار عمل کنند، امیدواریم برای دونالد ترامپ کارت تشکر بفرستند.

فقط به این دلیل که او را دیوانه می کرد. اما دخالت او نیز یک عامل واقعی است: اگر به برخی از رقابتی ترین رقابت ها نگاه کنید، وحشتناک بودن نامزد جمهوری خواه تا حد زیادی به لطف حمایت ترامپ است.

او در اوایل سال جاری می‌بالید: «کارنامه من بی‌نظیر است، تأییدهای من، کاملاً بی‌نظیر است». مطمئناً گسترده بود – طبق گزارش ها، او حدود 200 تأیید اولیه را انجام داد. اما تعداد زیادی آسانسور سنگین وجود نداشت. انتخاب‌های او عمدتاً مدیران مستقر و دیگرانی بودند که عملاً مخالف بودند.

یکی از دوستانم می گوید: “مثل این است که سلتیکس در بازی مقابل خواهران کوچک فقرا پیروز شده باشد.”

با این حال، زمانی که یک رقابت جدی وجود داشت، ترامپ استعدادی در لیگ اصلی برای انتخاب کمترین جذابیت داشت.

گرجستان را بگیرید. سناتور رافائل وارناک، یک دموکرات، احتمالاً با توجه به فضای سیاسی عمومی، باید در مشکل عمیق و عمیقی باشد. اما نظرسنجی ها نشان می دهد که یک رقابت تقریباً یکنواخت وجود دارد. وارناک مطمئناً خوش شانس است که ترامپ چنین تلاش قهرمانانه ای برای تبلیغ هرشل واکر انجام داد، کسی که حتی قبل از اینکه در رسوایی های سقط جنین سریالی خود غوطه ور شود وحشتناک بود.

و سپس جی دی ونس است که ترامپ در رقابت های انتخاباتی سنای اوهایو از او حمایت می کند. رئیس جمهور سابق ماه گذشته در یک گردهمایی ونس در یانگستاون حاضر شد و درست در کنار رقیب ایستاده بود، او به جمعیت گفت: “در حال بوسیدن الاغ من است، او حمایت من را بسیار می خواهد.”

نظری که یک یا 20 بار توسط حریف ونس، تیم رایان نقل شده است.

اگر منصف باشیم – اگر واقعاً دوست دارید منصف باشید – افراد مورد علاقه ترامپ به طور کلی برنده شدند. (“هیچ کس تا به حال چنین رکوردی نداشته است. من تقریباً بی نقص هستم.”)

البته طبیعی است که رأی دهندگان در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان به نظر آخرین رئیس جمهور جمهوری خواه اهمیت می دهند. حمایت ترامپ مطمئناً در آریزونا تفاوت ایجاد کرد – جایی که بلیک مسترز عمیقاً غیرجذاب با کمک او نامزدی سنا را به دست آورد.

و حمایت او در پنسیلوانیا نیز بسیار مهم بود، جایی که جمهوری‌خواهان اکنون در رقابت فرمانداری با داگ ماستریانو، سناتور ایالتی که استدلال می‌کرد زنانی که در اوایل بارداری سقط جنین می‌کنند باید به قتل متهم شوند، گیر کرده‌اند.

انتخابات عمومی یک نوع رقابت متفاوت است، جایی که نام ترامپ می تواند کمی کمتر جذاب باشد. ناظران ویسکانسین متوجه نشدند که وقتی تیم میشلز نامزد جمهوری خواهان برای فرمانداری شد، وب سایت کمپین انتخاباتی او تمام ارجاعات به «تأیید شده توسط رئیس جمهور ترامپ» را پاک کرد و یک ساعت بعد دوباره آن ها را به اشتراک گذاشت. زندگی شرور ترامپ چنین است.

در نیویورک، کتی هوچول، نامزد دموکرات برای فرمانداری، نمی تواند به اندازه کافی به رای دهندگان یادآوری کند که رقیب او، لی زلدین، از حمایت ترامپ برخوردار است. زلدین که از حضور ترامپ در جمع آوری کمک های مالی در سپتامبر خوشحال بود، اکنون دوست دارد بر جنایت تمرکز کند و احتمالاً نام چهل و پنجمین رئیس جمهور را در تبلیغات او نخواهید شنید مگر اینکه ترامپ در خیابان پارک دزدیده شود.

حتی زمانی که ترامپ کسی را تبلیغ نمی کند، … در تماس است. اجتناب از ایمیل های او، که اکثریت قریب به اتفاق آن ها درخواست پول می کنند، دشوار است. مورد علاقه مطلق من، که ماه گذشته وارد شد، اعلام کرد که “فقط نمی تواند بیشتر از این صبر کند تا این خبر هیجان انگیز را به شما بگوید.”

که بود – منتظرش باشید:

“من به عنوان گلف باز ریاست جمهوری شماره 1 در تاریخ انتخاب شده ام!”

نام یک وب سایت محافظه کار به نام DC Enquirer بود. ما به نظر بسیار متفاوت کارشناسانی مانند ریک ریلی، نویسنده ورزشی، که در کتاب “فرمانده در تقلب” درباره بازی ترامپ نوشته است، اشاره نمی کنیم.

اما رئیس‌جمهور سابق ما این خبر هیجان‌انگیز را به اشتراک می‌گذاشت تا به ما یادآوری کند که «هنوز چند جعبه از توپ‌های گلف ترامپ با نسخه محدود باقی مانده است». یک کالای کلکسیونی!

می‌توانید با کلیک کردن روی یک جعبه و مشارکت، هر یک از این موارد را دریافت کنید – هر مبلغی را که می‌خواهید انتخاب کنید، اگرچه آن جعبه آبی پر جنب و جوش 250 دلاری رقص شاد ویژه‌ای را انجام می‌دهد. تمام پول به عملیات جمع آوری بودجه انتخاباتی شخصی ترامپ می رسد، که بدبین ها ممکن است فقط از آن به عنوان قلک دونالد یاد کنند. او در ماه گذشته بیش از 13 میلیون دلار را برای تبلیغات تلویزیونی برای کمک به جمهوری‌خواهانش هزینه کرد.

این ممکن است خوب به نظر برسد، اما در یک زمینه دیگر، حدود 15 درصد از چیزی است که او در دست داشت. و حدود یک پنجم از 71 میلیون دلار جمهوری خواهان از صندوق رهبری سنا، سوپر PAC میچ مک کانل دریافت می کنند. مک کانل بر اساس محاسبات ترامپ یک «کلاغ پیر شکسته» است. بنابراین، البته، هیچ کاری که میچ انجام نمی دهد، مهم نیست.

من تضمین می‌کنم که ایمیل‌ها همچنان ادامه خواهند داشت. ترامپ چه کار دیگری می تواند بکند؟ او هنوز از توئیتر محروم است و تلاش او برای جایگزینی، Truth Social، احتمالاً از برخی افراد مشهور کوچک پیروان کمتری دارد. اگر چه قطعا بیشتر از یک کالج نیمه محبوب سال دوم.

خوب، هی، DJT نیاز به انحراف دارد. سازمان تجاری او در حال حاضر با پرونده های متعدد دادگاهی در نیویورک دست و پنجه نرم می کند – کلاهبرداری مالیاتی موضوع اصلی است.

او بسیار در جاده ها بوده است، سخنرانی می کند، پول جمع می کند و توسط ماموران سرویس مخفی محافظت می شود که سازمان ترامپ برای اتاق های هتل تا 1185 دلار در هر شب دریافت کرده است. بله، او برای امنیت در چند سال گذشته بسیار سپاسگزار است و بیش از 1.4 میلیون دلار برای ما هزینه کرده است.

ببینیم بعدش چی میشه اگر نامزدهای رقت انگیز او زنده نمانند، شاید برخی از جمهوری خواهان پول خود را پس بگیرند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما