نماینده بافق آقای وزیر ارتباطات! نیور را خرد می کنید!

نماینده مردم بافیق و مهریز در شورای اسلامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه دارو در کشور کمیاب و کمیاب است، گفت: این دارو در کشور بسیار کم است.

محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شب) با بیان اینکه در جریان گفتگو با وزیر ارتباطات چند نفر با من تماس گرفتند، گفت: تماس تلفنی همیشه قطع می شد. وزیر ارتباطات اعصاب مردم را خرد می کند لااقل تلفنی را از مردم نگیرید.

وی در اظهارات خود درباره طرح دارو اظهار داشت: کمبود دارو وجود دارد و مردم در تهیه آن با مشکل مواجه هستند و نظارت درستی هم نمی شود وضعیت به این صورت است که شربت را 4 هزار تومان 11 هزار تومان می فروشند. تومان.یعنی نظارتی وجود ندارد.وضعیت نامطلوب است.

این نماینده مجلس ادامه داد: ما از وضعیت نامناسب صحبت نمی کنیم، بلکه وزیر بهداشت درباره ویروس صحبت می کند. دارو کم و کمیاب است و این نشان دهنده ضعف وزیر بهداشت است.

صباغیان با انتقاد از عملکرد معاون پارلمانی وزیر بهداشت گفت: عملکرد وزیر بهداشت در مجلس ضعیف است. در محل کار شما پارتی بازی وجود دارد به این صورت که یک دانشجوی پزشکی از اصفهان به تهران منتقل می شود، اما دانشجوی دیگری از همان دانشگاه نمی تواند با زن و فرزند به تهران منتقل شود. این پارتی بازی ناعادلانه است.

صباغیان در پایان گفت: وضعیت توزیع پزشکان در استان های مختلف ناعادلانه است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما