نواک جوکوویچ در مسابقات مسترز مونت کارلو از لورنزو موستیتی شکست خوردCNN

نواک جوکوویچ روز پنجشنبه در مرحله یک هشتم نهایی مسترز مونت کارلو با شکست 4-6 7-5 6-4 4-6 از لورنزو موستیتی ایتالیایی 21 ساله متحمل شکست شوکه شد.

جوکوویچ، 35 ساله، از شروع بازی در زمین خاکی تحت تاثیر باران، نامناسب به نظر می رسید و شماره 21 جهان، موزیتی، هشت بار سرویس خود را در طول این مسابقه 2 ساعت و 54 دقیقه ای شکست.

صرب به طور نامشخصی به موزیتی اجازه داد تا در طول ست افتتاحیه با او معاوضه کند، قبل از اینکه در نهایت کنترل را به دست بگیرد.

برنده 22 گرند اسلم سپس در ست دوم 4-2 پیش افتاد و به نظر می رسید که بازی همان طور که خیلی ها انتظار داشتند با شماره شماره پیش می رود. 1 بازیکن رنکینگ مسئول.

با این حال، موزیتی ایده های دیگری داشت و به بازی برگشت تا نتیجه را به تساوی بکشاند.

در ست تعیین‌کننده، این ایتالیایی قبل از شروع بازی حریف، سرویس حریف خود را شکست تا چهارمین امتیاز مسابقه خود را به شکست تبدیل کند.

موستی در دور بعد با جانیک سینر بازی خواهد کرد.

موزیتی که بعد از بازی در زمین صحبت می کرد، سعی کرد احساسات خود را مهار کند و گفت: “من برای گریه نکردن تلاش می کنم.”

پیروز ادامه داد: این یک برد احساسی است زیرا واقعاً یک مسابقه طولانی بود… من واقعاً به خودم افتخار می کنم. من برای گریه نکردن تلاش می کنم زیرا این یک رویا برای من است.

جوکوویچ به خبرنگاران گفت که “واقعاً در حال صحبت کردن نیست” و پس از از دست دادن خود احساس “وحشتناکی” می کند.

این شکست شوکه کننده باعث نگرانی جوکوویچ قهرمان دو دوره مسترز مونت کارلو خواهد شد زیرا این یکی از رویدادهای کلیدی او در آماده سازی او برای مسابقات آزاد فرانسه است.

موزیتی اکنون در دور بعد با جوان ایتالیایی جانیک سینر بازی خواهد کرد.

مانند موستی، سینر نیز باید از پشت می‌برد تا جایگاه خود را در مرحله یک چهارم نهایی تضمین کند. ایتالیایی با نتیجه 3-6 7-6 (8-6) 6-1 هوبرت هورکاچ را شکست داد.

Sinner به عنوان مورد علاقه به بازی مقابل Musetti خواهد رفت، اما پس از دیدن پیروزی هموطنش در مرحله یک هشتم نهایی، نفر هفتم می داند که او باید در بهترین حالت خود باشد.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما