نگران حساب توییتر خود هستید؟ در اینجا چه باید کرد

برای توییتر، مراحل ذکر شده در سایت آن را دنبال کنید یک کپی از داده های حساب خود را دانلود کنید. سپس می توانید اقداماتی مانند حذف اطلاعات حساس مانند پیام های مستقیم انجام دهید. به خاطر داشته باشید که اگر یک پیام مستقیم را حذف کنید، فقط در انتهای شما ناپدید می شود. افراد دیگر در مکالمه نیز باید آن را حذف کنند. به گفته یکی از آشنایان این محصول که از ترس انتقام خواست نامش فاش نشود، زمانی که همه طرف های درگیر مکالمه را حذف کردند، انتظار می رود توییتر ظرف حدود 10 روز آن را از سرورهای خود پاک کند. آقای. ماسک به درخواست برای اظهار نظر درباره ادامه این سیاست پاسخ نداد.

توییتر که تیم روابط عمومی خود را اخراج کرد، به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

مدیریت جدول زمانی توییتر شما ساده تر است. ابزارهایی مانند Semiphemeral فرآیند پاکسازی همه توییت‌های شما را از یک دوره خاص، مانند مواردی که بیش از 30 روز دارند، خودکار می‌کنند.

چندین کارشناس امنیتی گفتند، هر کاری که انجام می دهید، در مقابل غیرفعال کردن حساب توییتر خود مقاومت کنید. در گذشته، توییتر زمانی که افراد عمومی هویت خود را به شرکت نشان می‌دادند، علامت تیک آبی می‌داد. اما سیستم جدید به هر کسی اجازه می دهد 8 دلار در ماه برای گرفتن علامت چک بپردازد و جعل هویت را آسان تر می کند.

افراد با نفوذی مانند سیاستمداران و افراد مشهور به احتمال زیاد جعل هویت می شوند، اما این می تواند برای هر کسی که از توییتر برای دنبال کردن دوستان و اعضای خانواده استفاده می کند مضر باشد. کیسی الیس، مدیر ارشد فناوری شرکت امنیتی Bugcrowd، گفت که سناریویی را تصور کنید که در آن یک شیاد یک حساب کاربری با نام شما ایجاد می‌کند و یکی از بستگان خود را متقاعد می‌کند که در مواقع اضطراری مقداری پول از شما دریافت کند. اگر اکانت واقعی خود را حذف کرده باشید، این مشکل بیشتر است.

“این یک حمله ارزان است که می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد.” الیس گفت.

بخش دیگری از استراتژی خروج باید برنامه ای برای همراه کردن دنبال کنندگان شما باشد. برای مثال، می‌توانید در بیو توییتر خود در مکان دیگری که در رسانه‌های اجتماعی زندگی می‌کنید، تبلیغ کنید یا حتی در مورد آن پست بنویسید.

Anil Dash، یک کارآفرین فناوری، نام کاربری Mastodon خود را در پروفایل توییتر خود فهرست کرده و گفته است که از ابزار وب، Fedifinder، برای جستجوی مخاطبین توییتر خود در Mastodon استفاده کرده است. او اکنون حدود 11300 فالوور Mastodon دارد که بخش کوچکی از نیم میلیون دنبال کننده او در توییتر است.

راه دیگر برای سرمایه گذاری زیاد در یک سایت مانند توییتر، حضور فعال در چندین پلتفرم است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما