lgtvsbanner

هنر بهترین شرکت هدایای تبلیغاتی را با این 3 ایده درک کنید

گاب ادعا می کند که آزادی بیان، آزادی فردی، "جریان آزاد اطلاعات آنلاین" و ارزش های مسیحی را ترویج می کند. جستجوی اطلاعات مرحله ای است که در آن مصرف کنندگان حافظه داخلی و منابع خارجی خود را برای اطلاعاتی در مورد محصولات یا مارک هایی که به طور بالقوه نیاز آنها را برآورده می کند اسکن می کنند. عدم استفاده از محصولات تنباکو راه متحد کانادا اپیزود Freaks and Geeks "I'm with the Band" ("Sunshine of Your Love"، "White Room" و "Crossroads")، قسمت های Friends "The One with the Proposal، Part 2" ("Wonderful Tonight") و " The One Where Rachel Baby ("رودخانه اشک")، School Of Rock ("Sunshine Of Your Love)"، Men in Black III ("Strange Brew")، کاپیتان فیلیپس ("Wonderful Tonight")، اوت: اوسیج کانتی ("سالی دراز بکش")، اپیزود شورش دختران خوب "The Year-Ender" ("اتاق سفید)"، اپیزود ریک و مورتی "قسمت اسید پاش" ("این طوری است که شما از آن استفاده می کنید") و جوکر ("اتاق سفید"). هر دو "Vuelve" و "Perdido Sin Ti" در جدول آهنگ های لاتین داغ بیلبورد ایالات متحده در رتبه اول قرار گرفتند. اولی نیز در هشت کشور به رتبه یک رسید. نمودار آهنگ های لاتین داغ بیلبورد.

شکی نیست که او در را برای یک نسل کامل از هنرمندان لاتین باز کرد. از آن لحظه به بعد، ما شروع به نگاه کردن به آلبوم به عنوان بخشی از یک استراتژی جهانی برای ترویج موسیقی لاتین در سرتاسر جهان کردیم، بنابراین آهنگ‌ها را تنها با این هدف که تمام جهان به رقص و آواز اسپانیایی بخوانند، انتخاب و تنظیم کردیم. این آلبوم به موفقیت بزرگی دست یافت. به گفته لیبل او، بیش از هشت میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و به پرفروش ترین آلبوم اسپانیایی زبان در تاریخ تبدیل شد.

1.4 میلیون نسخه وجود دارد. با فروش 318000 نسخه در هفته اول در رتبه چهارم بیلبورد 200 قرار گرفت. در کانادا، این آلبوم در رتبه سوم قرار گرفت و گواهی دوبل پلاتین دریافت سفارش آنلاین هدایای تبلیغاتی کرد. این آهنگ به ترتیب در رتبه های دو و سه در جدول 100 آهنگ داغ بیلبورد ایالات متحده و چارت برتر تک آهنگ های کانادا به اوج رسید. پس از انتشار Fearless، سوئیفت تور بی باک را آغاز کرد که از آوریل 2009 تا ژوئیه 2010 اجرا شد. پنج آهنگ به عنوان تک آهنگ منتشر شد، از جمله سه قطعه از 100 آهنگ برتر بیلبورد ایالات متحده: "Love Story"، "You Belong with Me". "، و "بی باک". در ایالات متحده، برای پنج هفته متوالی در صدر جدول 100 بیلبورد قرار گرفت و اولین آهنگ شماره یک مارتین در جدول شد.

در بریتانیا، اولین بار در رتبه یک قرار گرفت و به مدت سه هفته در آنجا ماند و مارتین را به اولین هنرمند پورتوریکویی تاریخ تبدیل کرد که شماره یک را به دست آورد. با وجود این، مارتین احساس کرد که با بقیه بازیگران بیمارستان عمومی فاقد شیمی است و مشاهده کرد که مردم به دلیل لهجه پورتوریکویی اش با او رفتار متفاوتی دارند. از ستایش کلامی و پاداش‌ها و برنامه‌های قدردانی گرفته تا ارائه مزایای رقابتی، راه‌های زیادی برای برقراری ارتباط وجود دارد که افراد خود را بزرگترین دارایی خود می‌دانید. در آن زمان، حضور بازیگران لاتین در تلویزیون آمریکا نسبتاً غیرمعمول بود و مردم به او پیشنهاد دادند که در کلاس‌های کاهش لهجه شرکت کند که او نپذیرفت. مارتین این نقش را به مدت دو سال به تصویر کشید و محبوبیت و ستاره ای زیادی به دست آورد و تبدیل به "یکی از بازیگران پر صحبت در سریال های سریال" شد. با این آلبوم، مارتین به اولین بازیگر مرد لاتین در تاریخ تبدیل شد که در جدول شماره یک بیلبورد 200 ایالات متحده قرار گرفت. در چهل و سومین دوره جوایز سالانه گرمی نامزد دریافت جایزه بهترین اجرای موسیقی پاپ مرد شد. در همان شب، Vuelve اولین جایزه گرمی خود را برای مارتین برای بهترین اجرای پاپ لاتین دریافت کرد.

برای تبلیغ بیشتر ریکی مارتین، او تور جهانی Livin' la Vida Loca را آغاز کرد که پردرآمدترین تور سال 2000 توسط یک هنرمند لاتین در ایالات متحده بود. 1999» با ریکی مارتین، و همراه با او، «اولین شکوفایی بزرگ هنرمندان اسپانیایی زبان»، مانند شکیرا و لوپز، به «ایالات متحده آمریکا» آمد. پس از موفقیت Ricky Martin و Sound Loaded، در ابتدا قصد داشت سومین آلبوم انگلیسی زبان را به عنوان هفتمین آلبوم استودیویی خود منتشر کند که قرار بود اولین کار کامل او در زمینه ترانه سرایی باشد. در اکتبر 1998، CNN تأیید کرد که مارتین در پی موفقیت عظیم Vuelve روی اولین آلبوم انگلیسی زبان خود کار کرده است. این آلبوم ریکی مارتین نام داشت و در 11 می 1999، دو هفته زودتر از موعد مقرر، به دلیل علاقه زیاد به دیسک، پس از اجرای مارتین در جوایز گرمی منتشر شد. تنها در عرض سه ماه، ریکی مارتین به پرفروش ترین آلبوم یک هنرمند لاتین تبدیل شد. ریکی مارتین یکی از هنرمندانی است که می‌خواستم بزرگ شوم. این موجودات بالدار کوچک، خانه یکی از بزرگترین مستعمرات خفاش ها در آمریکای شمالی، یکی دیگر از بخش های عجیب و غریب شهری هستند که سالانه هزاران بازدید کننده را به خود جذب می کند.

دارای اجزای رقابتی: آنها همچنین با قرار دادن ویژگی‌های اضافی که مطمئناً راحتی بیشتری را در استفاده از آن‌ها به ارمغان می‌آورند، مانند برداشتن جوهر و دستگیره‌های لاستیکی، قدمی فراتر برداشته‌اند. من قبلاً احساس می کردم که لاتین تبار بودن در هالیوود سخت است. چه چیزی می توانست سخت تر از لاتین و همجنس گرا بودن باشد؟ لازم نیست همجنس گرا باشید تا از آن عمل صداقت و آزادی الهام بگیرید، این که علیرغم هر چیزی که لیاقتش را دارید در برابر دنیا باشید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما