پخش زنده هند و ایالات متحده آمریکا زمان و مکان تماشای بازی IND در مقابل ایالات متحده FIFA جام جهانی زنان زیر 17 سال پوشش زنده اخبار فوتبال

هند که یکی از کم علاقه‌ترین تیم‌های این تورنمنت است، در بازی افتتاحیه جام جهانی زیر 17 سال زنان فیفا مقابل تیم قدرتمند ایالات متحده در روز سه‌شنبه به عنوان یک تیم ضعیف شروع خواهد کرد. هند به عنوان میزبان یک سکوی خودکار در نمایشگر رده سنی رزرو کرده بود و آنها به همراه تیم های دیگر گروه A مراکش و تانزانیا (گروه D) یکی از سه بازیکن اول این مسابقات هستند. توماس دنربی سرمربی تیم گفت که میزبان تیم سختی برای گلزنی خواهد بود و گرفتن یک امتیاز از ایالات متحده قدرتمند در روز سه شنبه در ورزشگاه کالینگا می تواند یک دستاورد بزرگ برای هند باشد.

ایالات متحده آمریکا به عنوان برنده مسابقات قهرمانی کونکاکاف به این تورنمنت آمده است و آنها به دنبال این هستند که کمپین خود را با یک برد آغاز کنند، زیرا به خوبی می دانند که لغزش مقابل هند می تواند برای آنها در گروهی که برزیل مدعی قهرمانی نیز دارد، گران تمام شود.

دو تیم برتر از هر یک از چهار گروه به مرحله یک چهارم نهایی راه خواهند یافت و هر امتیاز در چنین تورنمنت پرمخاطبی بسیار مهم است.

تیم دنربی با تورهای اکسپوژر به ایتالیا، نروژ و اسپانیا به خوبی برای این تورنمنت آماده شده است، هرچند که در آستانه برگزاری بازی مقابل تیم های بسیار قدرتمند اروپایی و آمریکای جنوبی بازی نکرده اند.

او گفته است که تیمش در آمادگی جسمانی و دفاع بسیار پیشرفت کرده است، در حالی که پذیرفت که حمله منطقه ای است که بازیکنانش باید روی آن کار کنند.

“آمریکا در مقابل ما محبوبیت دارد، بدون شک. اما این روی کاغذ است و فوتبال بین 90 تا 95 دقیقه در زمین بازی می شود. دنربی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت: ما احساس می کنیم که شانس کسب امتیاز مقابل آمریکا را نیز داریم.

پیش از بازی سه شنبه جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا؛ این همه چیزی است که باید بدانید:

بازی جام جهانی زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا چه تاریخی برگزار می شود؟

مسابقه جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا روز 11 اکتبر، سه شنبه برگزار می شود.

بازی جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا کجا برگزار می شود؟

مسابقه جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا در ورزشگاه کالینگا شهر بوبانشوار برگزار خواهد شد.

بازی جام جهانی زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا چه ساعتی آغاز می شود؟

مسابقه جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 بین هند و ایالات متحده آمریکا از ساعت 19:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد.

کدام شبکه های تلویزیونی بازی هند و ایالات متحده آمریکا جام جهانی زنان زیر 17 سال 2022 را پخش خواهند کرد؟

بازی هند و ایالات متحده آمریکا جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 از شبکه Sports18 در هند پخش خواهد شد.

چگونه می توانم پخش زنده بازی هند و ایالات متحده آمریکا جام جهانی زنان زیر 17 سال 2022 را تماشا کنم؟

بازی هند و ایالات متحده آمریکا جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022 به صورت زنده در برنامه و وب سایت Voot و JioTV پخش خواهد شد.

با ورودی های PTI

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما