چگونه من اولین کارشناس بازی های ویدیویی سازمان ملل شدم و بهترین شغل را در جهان پیدا کردم؟

آقای توضیح می‌دهد: «اگر کاری را در یک بازی ویدیویی انجام دهید و سپس در زندگی واقعی ظاهر شود، متوجه می‌شوید که این قدرت را دارید که جامعه خود را تغییر دهید، جهان را تغییر دهید و شروع به درگیر شدن در پروژه‌های دیگر می‌کنید. گاستلوم، اولین فردی در تاریخ سازمان ملل که عنوان “کارشناس بازی های ویدئویی” را به خود اختصاص داد.

افتخار مادرها

این مجموعه مهارت در کارگاه‌هایی که او رهبری می‌کند به خوبی استفاده شده است، جایی که جوانان رندرهایی از فضاهای عمومی را در پلتفرم Minecraft طراحی می‌کنند – جایی که بازیکنان دنیای مجازی خودشان را می‌سازند و به آن‌ها رسیدگی می‌کنند – و این شانس را دارند که ببینند این برنامه‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند. محیط های شهری نادیده گرفته شده و نامطلوب به بخش های امن، پر جنب و جوش و محبوب شهر.

او می‌گوید: «ما به انجمن می‌رویم، به آن‌ها یاد می‌دهیم که چگونه Minecraft بازی کنند، و سپس اعضای انجمن کسانی هستند که فضای عمومی را به آنچه می‌خواهند یا آنچه در Minecraft نیاز دارند تغییر می‌دهند. “این بهترین شغل دنیاست!” من دارم بازی های ویدیویی انجام می دهم، در سفر هستم، با مردم ملاقات می کنم و تدریس می کنم. من در حال بهبود سیاره هستم.”

با نگاهی به دوران کودکی خود که در مکزیکوسیتی بزرگ شد، آقای. گاستلوم وقتی به یاد می آورد که چگونه مادرش او را به خاطر تلف کردن وقتش در صفحه نمایش سرزنش می کرد، می خندد. اکنون او به این واقعیت افتخار می کند که او فقط بازی نمی کند – او یک تغییر دهنده بازی است.

این کارگاه ها توسط بنیاد Block by Block، با همکاری مایکروسافت، Mojang (سازندگان Minecraft) و UN-Habitat، برنامه سازمان ملل برای سکونتگاه های انسانی برگزار می شود.

دسترسی به تمام مناطق

این بنیاد می گوید که از سال 2012 بیش از 50 پروژه را در 30 کشور اجرا کرده است و به میلیون ها جوان اجازه می دهد به فضای عمومی که در Minecraft طراحی کرده اند دسترسی داشته باشند.

شیپرا نارنگ سوری، رئیس شعبه اقدامات شهری UN-Habitat می گوید: «میلیون ها و میلیون ها نفر Minecraft بازی می کنند. و ما در واقع به کودکان شش یا هفت ساله اجازه دادیم نظرات خود را در مورد طراحی مجدد فضاهای عمومی بیان کنند. و سپس به طراحی مناسب آن کمک می‌کنیم و آن را به مدیران شهر می‌رسانیم و مطمئن می‌شویم که انجام می‌شود.”

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما