چگونه 5 داستان نحوه استراتژی شما را تغییر می دهد قانون جذب

اینکه چگونه ناخودآگاه خود را از طریق جملات تاکیدی خود برنامه ریزی می کنید، باعث می شود رفتار متفاوتی داشته باشید، بنابراین مراقب باشید که ذهن شما در نهایت پیام را درک می کند. با تکرار یک عبارت مثبت یا تاییدیه برای خود چندین بار در روز، ناخودآگاه شما این پیام را دریافت خواهد کرد. تجسم آنچه می خواهید نیز تأثیر مثبتی بر زندگی شما دارد. شما ناگهان شاهد فراوانی در زندگی قانون جذب – سایت منابع پیشنهادی https://www.drgilaki.com/questions/question/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%9F – خود خواهید بود. رازهای شگفت انگیز فراوانی را که آشکار می شود برای خود کشف کنید. ما خواهیم پرسید که آیا همه اینها منطقی است یا خیر، ما تعجب خواهیم کرد که واقعاً برای چه اینجا هستیم. هنگامی که از اینجا بازدید می کنید، یک بسته دی وی دی، صوتی و کتاب الکترونیکی Define Manifest رایگان دریافت کنید. در مورد ضمیر ناخودآگاه رایگان DVD ویدئویی، صوتی و بسته کتاب الکترونیکی کشف کنید.

قبل از اینکه وسوسه شوید این را بی اعتبار کنید، باید به خاطر داشته باشید که این چیزی است که از نظر علمی ثابت شده است. برای همه فراوانی وجود دارد. با این حال، برخی ممکن است هرگز آن را دریافت نکنند، مهم نیست که چقدر برای انجام این کار تلاش می کنند. مهم نیست که چه فکری می کنید، می توانید بدست آورید. چه فکر می‌کنید، چه خوابی می‌بینید، به چه چیزی توجه می‌کنید، در مورد آنچه می‌خوانید، درباره آن صحبت می‌کنید، همه اینها درخواستی از کائنات است. هر انسانی دنیایی را می‌سازد که در آن زندگی می‌کند و همه چیز و هر چیزی که در زندگی شما ظاهر می‌شود، بیانگر این است که آگاهی شما کجا بوده است، افکارتان چه بوده‌اند، و به چه چیزی توجه خود را جلب کرده‌اید. مسلماً، این ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد، اما به لطف پیشرفت‌های فیزیک کوانتومی، می‌توان ثابت کرد که بسیاری از ادیان باستانی همیشه درست گفته‌اند که واقعیتی که ما در آن زندگی می‌کنیم صرفاً محصول انسان است. ذهن پس از تأیید ادیان باستان، یک ضرب المثل رایج وجود داشت.

Law Of Attraction

این طرح در چهار سطح پرداخت می‌کند و اساساً یک سطح تک‌سطحی است، اما کشتی خودکار وجود ندارد و با وجود اینکه هزینه ورودی بالاتر است، به دلیل عدم وجود کشتی خودکار ۱۵۰ تا ۲۵۰ دلاری، واقعاً یک تجارت مقرون‌به‌صرفه است. در MLM سنتیقدرت فکر شما و انرژی مثبتی که به دلیل توجه، اعتقاد و ایمان شما از شما ساطع می شود، تمایل شما را به تجلی در واقعیت سوق می دهد. شما را تشویق می کند تا ذهنیت مثبت تری داشته باشید. شما می خواهید این واقعیت را در نظر بگیرید که اگر طرز فکر خود را به زندگی تغییر دهید، بسیار شکوفاتر خواهید شد تا زمانی که مسائل را بدون درمان رها کنید. حتی پس از انتشار The Secret، روندا گفت که با چالش هایی روبرو شده است که ذهنیت او مورد آزمایش قرار گرفته است. فعال کردن یک برنامه بهبودی مثبت برای خودتان، جملات تاکیدی مثبتی را ایجاد می کند که شما را از آن عبور خواهد داد. حتی در مواجهه با کنایه با شرطی کردن ذهن خود برای شروع یک عمل مثبت، یک واکنش مثبت به طور خودکار به دنبال خواهد داشت.

7 راز چیزهایی که به شما تعلق دارد نه درباره Law Of Attraction|شایعه، دروغ و Law Of Attraction|Law Of Attraction امیدها و رویاها|آنچه پاپ می تواند در مورد Law Of Attraction به شما بیاموزد}

وقتی نحوه ارتباط خود را با دیگران تغییر دهید، خواهید دید که انسدادهای مسیرتان در کمترین زمان ناپدید می شوند. این جملات تاکیدی برای جلب عشق در زیر به منظور تمجید از آن مقاله و کمک به شما برای یافتن عشق واقعی است. برای استفاده از جملات تاکیدی در موقعیتی مانند این، باید مزایایی را که در صورت تکمیل کار به دست می آورید، به خود یادآوری کنید. قرار گرفتن در چنین موقعیتی به احتمال زیاد به دلیل نحوه واکنش ذهن شما به یک موقعیت استرس زا، احساس اضطراب و خستگی در شما می کند. اگرچه شما باید سرمایه بزرگتری را به صورت نامحدود در مسیر زندگی سرمایه گذاری کنید، اما این یک راه مطمئن برای به دست آوردن یک مسیر آسان تر یعنی داشتن 5 فروش خواهد بود. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به رهبر خود اعتماد کنید تا مسیر شما را به جلو ببرد و آنچه را که برای شما مناسب است انجام دهد. در واقع، باید خود را متقاعد کنید که تا زمانی که کارتان تمام شود، یکی از بهترین خلاقیت های دنیا خواهد بود. وقتی طرز فکر خود را تغییر می‌دهید، روی واقعیت آن زمان نیز تأثیر می‌گذارید.

با این حال، شما باید به احتمالات مثبت بمانید.

1. همسو شوید این مهم است که ابتدا دقیقاً به چه چیزی علاقه دارید دقیقاً مشخص کنید – سپس راهی برای موفقیت در آن اشتیاق پیدا کنید. برخی افراد تغذیه از افکار منفی خود را مفید می دانند. با دوری از افکار منفی تمام انرژی های منفی را از خود دور کنید و با قدرت ایمان قدرت انرژی مثبت را تجربه کنید. با این حال، شما باید به احتمالات مثبت بمانید. شما باید شروع به تصدیق کنید که به عنوان یک فرد خاص و ضروری هستید، در حالی که سیستم قدیمی اعتقادات خود را حذف کنید. یکی با حفظ یک سیستم اعتقادی قدیمی است که هرگز برای همه کافی نیست. شما تنها کسی هستید که واقعیت خود را خلق می کنید. این فراوانی نیست که محدود است، بلکه امتناع ما از دیدن آن است که مبارزه و درد ما را ایجاد می کند. آفرینش چشمه فراوانی است و تلاش فرد برای جستجوی فراوانی در زندگی از طریق تجربیات ما از پول، عشق، قدرت و سلامتی است. شما باید همه چیز را در زندگی خود متعادل کنید – چیزهای منفی و مثبتی که اطراف شما بوده است.

هنگامی که ما قدرت تأیید را در فراوانی خود ایجاد می کنیم، بر روی کاربرد مثبت دانش دریافتی تمرکز می کنیم. از طریق قدرت ذهن یا روشی که فکر می کنند می توانند فراوانی را جذب کنند یا تقریباً هر چیز دیگری را که در زندگی خود می خواهند. یادگیری برقراری ارتباط واقعی با ضمیر ناخودآگاه مهم است وگرنه ذهن شما فکر خواهد کرد که همه چیز دقیقاً همانگونه است که شما می خواهید. فکر می‌کردم کتابی که میلیونرها را راه‌اندازی کرد، «فکر کن و ثروتمند شو»، اثر برجسته‌ای در این زمینه است. کار او مقدمه ای گسترده برای اصول تفکر، انرژی، ارتعاش و همچنین تجلی ارائه کرد. هدف او کمک به گسترش کلمه در مورد تجلی و تشویق خوانندگان به گسترش ایده های او بود. البته، اعمال شما به این تجلی کمک می کند. به عنوان مثال، راهبان بودایی اغلب آنقدر بر قدرت ضمیر ناخودآگاه خود کنترل دارند که قادر به انجام اعمالی هستند که بسیاری آن را ماوراء طبیعی می دانند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما