کشتی کروز کارناوال مهاجران کوبایی را که در دریا سرگردان شده بودند نجات داد

این ویدیو از رویارویی بداهه روز جمعه به تصویر کشیده شد، زیرا کشتی مسافرتی Carnival Carnival Paradise از تامپا، فلوریدا به سمت کوزومل، مکزیک حرکت کرد.

سینتیا زینگونی مسافر که این ویدئو را فیلمبرداری کرده است، گفت: «آنها پارو نداشتند. “این واقعا یک قایق نبود. یک تکه مبلمان بود، شاید یک کابینت و آنها آن را به عنوان یک قایق درست کردند.”

Zingoni، یک مشاور املاک از اورلاندو، فلوریدا، به همراه خانواده و دوستانش در کشتی بودند که شاهد این رویداد بودند.

ویدئوی او چیزی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد یک تکه پارچه کوچک است که مهاجران از آن به عنوان بادبان استفاده می‌کردند و فوم پلی‌استیلی که برای شناور کردن به دو طرف کشتی خود وصل شده بود. Zingoni گفت همچنین به نظر می رسد که مهاجران از درب قابلمه برای دست و پا زدن استفاده می کردند.

اسکرین شات این ویدئو نجات چشمگیر را نشان می دهد.

به گفته مت لوپولی، سخنگوی Carnival Cruise Lines، مهاجران در کشتی مورد استقبال قرار گرفتند و در آنجا معاینه پزشکی، غذا و لباس دریافت کردند. او گفت که وقتی قایق به کوزومل رسید، آنها را به مقامات مکزیکی تحویل دادند.

به گفته زینگونی، ناخدای کشتی به مسافران اعلام کرد که مهاجران کم آب شده اند اما در غیر این صورت خوب هستند.

زینگونی گفت: “احساس غمگینی کردم. همه در قایق در حال رقصیدن و تفریح ​​بودند و در حال مرگ بودند.” “این تقریباً یک مأموریت انتحاری بود تا به داخل آن تکه چوب برویم.”

هم مسافر لی اسمیت گفت که هوای آن شب بدتر شد.

او گفت: “در حالی که به سمت مکزیک می رفتیم، برای جبران زمان از دست رفته به سرعت می رفتیم، اما یک رعد و برق و رعد و برق پشت سر ما در منطقه ای که ما را ترک کرده بودیم بود.” “خوب است که ما مردم را در قایق سوار کردیم.”
اسکرین شات از این ویدئو، قایق موقت مهاجران را نشان می دهد.
این نجات چشمگیر در حالی صورت می‌گیرد که مقامات آمریکایی از افزایش کوبایی‌ها در تلاش برای ترک جزیره تحت کنترل کمونیست‌ها خبر می‌دهند، جایی که مقامات حاکم تحریم‌های ایالات متحده را مقصر سقوط اقتصاد می‌دانند.

کوبایی‌هایی که به ایالات متحده می‌رسند و درخواست پناهندگی می‌کنند، معمولاً می‌توانند تحت شرایط ویژه‌ای که توسط قانون تعدیل کوبا در سال 1962 اعطا شده است، اقامت دائم دریافت کنند. کوبایی‌هایی که توسط گارد ساحلی ایالات متحده در دریا جمع‌آوری می‌شوند معمولاً به جزیره بازگردانده می‌شوند.

در حالی که کوبا با قطعی فزاینده برق و کمبود مواد غذایی دست و پنجه نرم می کند، تعداد بی سابقه ای از کوبایی ها این جزیره را ترک کرده اند یا با عبور از مرز جنوبی با مکزیک به ایالات متحده و یا با قایق ها و قایق های کوچکی که مقامات آمریکایی می گویند اغلب به سمت دریا می روند. خارج از جریانات اقیانوسی

بر اساس گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده، بیش از 175000 کوبایی از ژوئیه سال گذشته از مکزیک وارد ایالات متحده شده اند. گارد ساحلی روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد در همین مدت بیش از 4500 کوبایی رهگیری شده در دریا به کوبا بازگردانده شده اند.

کمک به کشتی های کروز در امداد و نجات دریایی غیرعادی نیست. در 4 ژوئن، کشتی کروز Carnival Mardi Gras 16 کوبایی سرگردان را در حدود 60 مایل دریایی از کی وست، فلوریدا نجات داد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial