lgtvsbanner

گرچن ویتمر دوست دارد شما & باربی فرماندار& را ملاقات کنید

این سیاستمدار هفته شلوغی را سپری می کند. او رویدادهایی در کاپیتول و یک لایحه مهم برای امضای قانون دارد. او مانند همنام خود که این سایه را “رنگ قدرتمند” خود می نامد، یک کت شلوار صورتی تند می پوشد.

این سیاستمدار یک عروسک باربی است – یکی از دستیاران ارشد فرماندار. گرچن ویتمر از میشیگان تصمیم گرفت مانند رئیس خود لباس بپوشد و این هفته در شبکه های اجتماعی پخش شود، زیرا فیلم “باربی” به کارگردانی گرتا گرویگ در سینماها اکران می شود.

در اوایل تابستان امسال، کارکنانی که برای خانم. ویتمر – دموکراتی که نظرسنجی ها را با پیروزی دو رقمی در رقابت اخیر برای تصدی پست خود شگفت زده کرد – شروع به قدردانی از نیروی محض شیدایی باربی کرد که جهان در حال حاضر در معرض آن است. در میان بسیاری، بسیاری از شیرین کاری های بازاریابی دیگر: کروکس یک کفش باربی سفارشی تولید کرده است. برگر کینگ سس صورتی درست کرد. اعضای تیم ویتمر از خود می‌پرسیدند که آیا رئیس‌شان ممکن است از تساوی خودش سود ببرد.

مقایسه عمدی یک سیاستمدار زن با عروسکی که زمانی برنامه‌ریزی شده بود که ناامید شود که «کلاس ریاضی سخت است» و چنان آواتار کلیشه‌های جنسیتی بوده که فمینیست‌ها در دهه 1970 پوسترهایی را که در آن نوشته شده بود «من عروسک باربی نیستم» به صدا درآوردند، کمی قمار است.

اما باربی به عنوان مهندس رباتیک نیز کار کرده و هفت بار نامزد ریاست جمهوری شده است. با کمک یک بودجه بازاریابی به اندازه Dreamhouse، او خود را در میانه یک تجدید حیات فرهنگی یافته است.

با این حال، او هرگز فرماندار نبوده است. بنابراین تیم ویتمر تصمیم گرفت تا تجربه اجرایی در سراسر ایالت را به او بدهد و در این فرآیند توجه رئیس خود را جلب کند.

ام‌اس. جولیا پیکت، مدیر دیجیتال و خلاق ویتمر، عروسک را Lil’ Gretch تعمید داد، یک لقب بر بیگ گرچ – لقب میشیگانی برای خانم. ویتمر، با الهام از آهنگ رپ محلی دوران همه گیر در مورد فرماندار.

این شیرین کاری از حمایت لیست امیلی برخوردار است، سازمان دموکرات که به انتخاب زنان حامی حقوق سقط جنین اختصاص دارد. (این شرکت از پشتیبانی رسمی Mattel، شرکت سازنده باربی برخوردار نیست. وقتی از دختران زیرساخت گرا پرسیده شد که آیا ممکن است به زودی یک باربی فرماندار در قفسه فروشگاه ها ببینند، نماینده ماتل گفت که شرکت نمی تواند برنامه های آینده را به اشتراک بگذارد، اما افزود: “بسیار جالب است که بدانیم او طرفدار است!”).

کاربران اینستاگرام این باربی فرماندار را در تابلوهای تصویری می بینند که شامل صحبت کردن از روی تریبون، امضای قانون و «تعیین جاده های لعنتی» می شود، کیلی هانسون، خانم. افسر ارشد ارتباطات ویتمر با استناد به یکی از خانم ها گفت. شعارهای مورد علاقه ویتمر. در یکی از تنظیمات، فرماندار باربی پشت فرمان شورلت پپتو بیسمول رنگش تصویر شده است. این وسیله نقلیه در میشیگان تولید شده است، تیم در تلاش بود به آن اشاره کند. مخروط های ساختمانی صورتی مینیاتوری نشان دهنده کار جاده ای در پیش است.

ام‌اس. نام ویتمر در لیست نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری 2028 قرار دارد. پیروزی او در نوامبر 2022 به قدری تعیین کننده بود که کمک کرد برای اولین بار در چهار دهه هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی آبی شوند. این نوع شهرت برای ایجاد ائتلاف حتی باعث شده است که برخی در مورد رقابت احتمالی در سال 2024 زمزمه کنند، اگرچه او گفته است که وارد رقابت نخواهد شد. اما یک همکاری فیلم پرفروش موقت مانند خفه کردن یک ذرت داگ در نمایشگاه ایالت آیووا نیست. در فهرست الزامات ریاست جمهوری هیچ یک از استراتژیست های مبارزات انتخاباتی وجود ندارد. پس چه بر روی زمین خانم را مجبور می کند ویتمر برای انجام دادن این?

ام‌اس. ویتمر، 51 ساله، برای توضیح به یک تماس ویدیویی اخیر پیوست. صورتی تند پوشیده بود. لیل گرچ ایده او نبود، اما بلافاصله مشتاق شد، او گفت که با مجموعه عظیمی از باربی‌ها که با خواهرش به اشتراک گذاشته شده بود (و موهایش را بریده بود) بزرگ شد.

او گفت: “وقتی آنها اولین تکرار را به من نشان دادند، فکر کردم کاملاً خنده دار است.” “این باربی قرار است قانون را امضا کند! او رهبری خواهد کرد!” آن باربی نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت. لایحه آموزشی که فرماندار باربی در تصویر با شست غیرقابل مخالف خود امضا می کند، همان لایحه ای است که خانم خانم. انتظار می رود ویتمر این هفته این قانون را تصویب کند.

منتقدان ممکن است ابروهای شکاکانه خود را بلند کنند (البته باربی نمی تواند). اما سلیندا لیک، یک نظرسنجی از حزب دموکرات، این اقدام را “اسلم دانک” نامید. الگوریتم های رسانه های اجتماعی تمایلی به پاداش دادن به اعمال حاکمیت اساسی ندارند. او در داده های خود دیده است که چگونه رای دهندگان برای یادآوری دستاوردهای مقامات منتخب خود تلاش می کنند. او گفت که آن مخروط های ساختمانی صورتی ممکن است تأثیر بگذارد. خانم “نسل TikTok پذیرای این نوع چیزها هستند.” لیک گفت.

خانمی می گوید: «کسانی خواهند بود که آن را دریافت نکنند، و این خوب است. ویتمر گفت. “ما به تفریح ​​می رویم. ما در فوشیا خود خشن و زنانه خواهیم بود.”

و خانم ویتمر عاشق فوشیا است. مادرش، دستیار دادستان کل در میشیگان، نیز از سایه حمایت می کرد. «یکی از همکارانش گفت: «نمی‌توانی بپوشی رنگ صورتی رفتن به دادگاه” خانم ویتمر گفت. و او گفت: «فوشیا رنگ قدرت من است.» وقتی مادرش درگذشت، عزاداران با پوشیدن صورتی به افتخار او حاضر شدند.

در سال 2022، خانم ویتمر در انتخاب مجدد خود، دسترسی باروری را مورد توجه قرار داد. هنگامی که او برنده آن مسابقه اعلام شد، در یک کت و شلوار صورتی داغ 500 دلاری از برند لباس کار Argent که این ظاهر را با همکاری گروه فمینیستی Supermajority تولید کرد، جشن گرفت. (صورتی، در سایه کلاه بیدمشکی، تا آن زمان به رنگ غیر رسمی راهپیمایی زنان تبدیل شده بود.) سالی کریستسون، موسس Argent، گفت: ویتمر خودش آن را آنلاین سفارش داده بود – «مثل یک فرد عادی». او نمی دانست که خانم ویتمر قصد داشت آن را بپوشد، زیرا آرا در نوامبر آن سال جمع آوری شد. تا به امروز پرفروش ترین کت و شلوار این برند است.

برای دومین مراسم تحلیف خود، خانم ویتمر دوباره فوشیا پوشید. برای لغو ممنوعیت سقط جنین که مجرمان پزشکانی که این عمل را انجام می دادند، صورتی تند پوشید. رژ لب سرخابی به قدری اصلی است که حتی زمانی که اعلام کرد FBI نقشه ربودن او را در اکتبر 2020 خنثی کرده است، آن را روی آن کشید. او همچنین یک کت چرمی به تن داشت که امضای دیگری بود. او گفت: “این زرهی بود که در آن احساس راحتی می کردم.”

وقتی خانم ویتمر برای اولین بار کاندیداتوری شد، او مجبور بود با چیزی که او آن را “مدل زیراکس” برای لباس زنانه می نامید – کت و شلوار تیره، تاپ سفید، موهای کشیده شده مبارزه کند. او گفت: “شما ساکت بودید” و بیشتر توصیه ها در مورد لباس هایی که زنان در سیاست باید بپوشند از سوی مردان بود. خانم “عقاید قوی زیادی در مورد محافظه‌کاری لباس پوشیدن وجود داشت تا مردم به حرف‌های شما گوش دهند و حواسشان به لباس شما پرت نشود.” ویتمر گفت. “همه چیز بالونی است. همه چیز در مورد کنترل زنان است.»

جنیفر پالمیری، که مشخصات خانم را معرفی کرد، گفت: «این کار اوج ویتمر است. ویتمر برای Vanity Fair و به عنوان مدیر ارتباطات هیلاری کلینتون خدمت می کرد. کلینتون کاندیدای ریاست جمهوری بود. با آن، به نظر می رسید منظور او این بود که هم زیرکانه و هم با خوشحالی بیش از حد بالا بود.

در زمانی که خانم خانم کلینتون یک نامزد بود، “کمد لباس علامت سوال بزرگی بود.” پالمیری گفت. او به یاد آورد که در مورد چگونگی ارائه خانم. کلینتون به عنوان یک رهبر بدون اینکه او را مجبور به پوشیدن لباس مردانه کند. او به کت و شلوارهای پاستلی و ژاکت‌های پارچه‌دار نشست.

در سال 2016، خانم کلینتون همچنین باربی ساخته شد – که ایده تیم او نبود. “شنبه شب زنده” یک تبلیغ جعلی برای عروسک “پرزیدنت باربی” که از او الگوبرداری شده بود پخش کرد. دختری بی علاقه عروسک را تکان داد. او خیلی تلاش می کند.

این تبلیغ باربی را به صورت واپس‌گرا و خانم. کلینتون به عنوان یک یادگار سایر فراخوان های عروسک بدخواهانه تر بوده است. در سال 2014، وندی دیویس، کاندیدای فرمانداری تگزاس، با پوسترهایی در اندازه واقعی سرش که بر روی تنه باربی برهنه چسبانده شده بود، مواجه شد. عنوانی به نام خانم دیویس “باربی سقط جنین”. در سال 2020، مردی عروسک باربی را که از طناب آویزان شده بود، روی پله های جلویی ساختمان کنگره ایالت میشیگان حمل کرد و ادعا کرد که این عروسک خانم است. ویتمر او یک تبر هم داشت که پلیس آن را ضبط کرد. (خانم هانسون گفت: «متاسفانه، رهبران زن به دلیل جنسیت خود، چنین حملاتی را اغلب مشاهده می کنند.)

خانم خانم “همانطور که در مورد من اطلاق می شود، و همانطور که این اصطلاح در مورد زنان دیگر به کار رفته است، قصد دارد ما را کوچک کند، توجه را به ظاهر ما جلب کند، ما را جنسی کند و از دستاوردها، عقل و توانایی های ما منحرف کند.” دیویس در مورد طعنه “باربی” گفت.

مثل خانم ویتمر (و باربی)، خانم. دیویس با صورتی مرتبط است. در سال 2013، او قانون ضد سقط جنین را در سنای تگزاس، جایی که در آن زمان در آنجا خدمت می کرد، تصویب کرد. او ۱۱ ساعت با کفش های ورزشی صورتی روی پاهایش ایستاد. او گفت: “من بیشتر از چیزی که تصورش را بکنید رنگ صورتی در کمد دارم.” «من شنیده‌ام زنان زیادی که نامزد انتخابات شده‌اند در مورد این طناب محکم صحبت می‌کنند که ما به آن می‌زنیم. و من این ایده را دوست دارم که خودمان را از آن قیدها رها کنیم و از اینکه کاملاً همان چیزی باشیم که هستیم نترسیدیم.»

با این حال، مگ هکمن، دانشیار روزنامه‌نگاری و نوآوری رسانه‌ای در دانشگاه نورث ایسترن، خطراتی را برای زنانی می‌بیند که «بیش از حد به جنبه‌های فردی شخصیت خود متمایل می‌شوند» – حداقل جنبه‌ای که از یک بازی بچه‌ها وام گرفته شده است. او گفت: «این خطر بی اهمیتی را به همراه دارد، چیزی که نامزدهای زن مدت هاست با آن مبارزه می کنند.

ام‌اس. هکمن همچنین پیشنهاد کرد که اگرچه ایجاد یک “موازی فرهنگی پاپ” با فرماندار واقعی ممکن است “به شکلی نامحسوس چهره رهبری سیاسی” را از رهبران سفیدپوست و مذکر تغییر شکل دهد، اما ممکن است موانع دیگری را برای ورود ایجاد کند.

خانم “باربی یک زن سفیدپوست به طور معمول جذاب و خیالی است.” هکمن اشاره کرد. “چه کسی دیگر از کادر خارج می شود؟”

در سال 2021، بنیاد خانواده باربارا لی راهنمای به روز شده ای را برای نامزدی در پست منتخب به عنوان یک زن منتشر کرد. این به پاسخ دهندگان گروه متمرکز اشاره کرد که گفتند به نامزدهای زن توصیه می کنند مطمئن شوند که “کمد لباس، آرایش و ظاهرشان بی عیب و نقص است.” مدیر اجرایی این بنیاد، آماندا هانتر، گفت که از دیدن اینکه رای دهندگان زنان را حتی به خاطر ایرادات جزئی، مانند یقه های چروکیده یا موهای کمتر بکر، جریمه می کنند، شگفت زده شده است.

در این مفهوم ناامید کننده، فرماندار باربی در واقع انتظارات رای دهندگان را برآورده می کند. خانم “رای دهندگان معیاری از کمال برای زنان دارند.” هانتر گفت.

ام‌اس. ویتمر – که در واقع از زمان اولین رقابت خود در 29 سالگی سابقه انتخاباتی عالی داشته است – در مورد باربی های خود جدی است، اما چشمک تلویحی است، خانم. پالمیری گفت. او گفت: “مثل این است که “شما می خواهید من شبیه یک عروسک باربی به نظر بیایم، من آن را به عنوان چیزی که به من قدرت می دهد، نه چیزی که مرا کبوتر می کند، در آغوش می گیرم.”

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما