یک تحلیلگر مشهور شایعه استفاده از آیفون 15 اولترا در 8 قسمت را رد کرد.

شایعات حاکی از آن است که اپل در سال آینده یک سری تغییرات در ساختار دوربین های آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس (اولترا) برای بهبود کیفیت تصویر نهایی ایجاد خواهد کرد. یکی از اهداف اپل برای بهبود دوربین این دو گوشی، افزایش تفاوت بین آیفون های استاندارد و آیفون های رده بالا است. مینگچی کویک تحلیلگر متمرکز بر اپل یکی از شایعات منتسب به دوربین نسل بعدی آیفون پرو را رد کرده است.

بر اساس گزارش 9to5Mac، منگچی می گوید که برخلاف آنچه برخی افشاگران ادعا کرده اند، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس به لنز هشت ضلعی (8P) روی دوربین واقعی خود مجهز نخواهند شد. آیفون های رده بالای 2022 دارای یک لنز هفت تکه واقعی در دوربین هستند. اضافه کردن تعداد عناصر آلمانی موجود در ساختار لنز دارای مزایا و معایبی است. طبق معمول، هدف این شرکت افزایش تعداد لنزهای آلمانی و کاهش اعوجاج است. این موضوع در لنزهای واید بسیار مهم است.

مقالات مرتبط:

آیفون 15 پرو مکس حتی اگر مجهز به لنز هشت ضلعی نباشد، باز هم دوربین بهتری نسبت به نسل فعلی خواهد داشت، زیرا شایعات می گویند که این گوشی قرار است از دوربینی با لنز تله فوتو بر اساس مکانیزم پریسکوپی استفاده کند. گفته می شود که دوربین پریسکوپ به آیفون 15 پرو مکس بستگی دارد. استفاده از لنز پریسکوپی منجر به بهبود شدید بزرگنمایی نوری (بدون افت کیفیت) می شود.

لنز گوشی آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس دارای بزرگنمایی اپتیکال 3 برابری است، در حالی که گلکسی اس 22 اولترا به لطف لنز پریسکوپ به بزرگنمایی اپتیکال 10 برابری دست می یابد. شایعات می گویند که ممکن است پنج برابر زوم اپتیکال را در آیفون 15 پرو مکس ببینیم. البته این اپلیکیشن در نهایت به ۱۰ جفت زوم اپتیکال خواهد رسید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما