lgtvsbanner

10 مسئله ای که همه درباره لوستر می دانند که شما نمی دانید

همچنین می توانید به دنبال لوستری باشید که شامل قطعات جایگزین اضافی باشد. اگر دستورالعمل ها به درستی دنبال شوند، این بهبود کوچک می تواند کمتر از یک ساعت طول بکشد. بنابراین هنگام ایجاد شاهکار پالت خود این را در نظر بگیرید. اما بهترین بخش این است که آموزشی وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه این شاهکار را خلق کنید. به نظر می رسد که برای بازسازی این شاهکار کاملاً هنرمند لازم است، اما آنقدر جالب است که مجبور شدم آن را به اشتراک بگذارم زیرا شما هرگز نمی دانید چه کسی در آنجا واقعاً می تواند آن را بازسازی کند. شما باید بدانید که چگونه آن را خاموش کنید. برای انجام این کار باید با نقاشی دستی داشته باشید.

بنیاد فرهنگی ترکیه توضیح می‌دهد که رنگ‌هایی که در ابتدا برای نقاشی زیر لعاب استفاده می‌شد شامل فیروزه‌ای، بنفش، آبی کبالتی، سبز و سیاه بود. هنری نوارها را از یک کاغذ برید، در حالی که من کاغذ دیگر را بریدم. مارتینز در نامه سرگشاده ای که پس از خروج از روزنامه نوشت، از این نشریه انتقاد کرد که اجازه می دهد دیوار چینی بین دپارتمان های خبری و تحریریه تضعیف شود و کارکنان خبر را به لابی گری در میز نظر متهم کرد. روشنایی کاری LED بسیار مهم زیر واحدهای دیواری را فراموش نکنید تا میز نیمکت شما را روشن کند. یکی از راه‌های انجام این کار بدون ایجاد سوراخ‌های غیرضروری زیاد در دیوار، این است که ابتدا چیدمان را روی زمین قرار دهید، گروه‌بندی را تا زمانی تنظیم کنید که اقلام را به دلپذیرترین (کم‌ترین حالت شیبدار) بچینید. ایجاد آن نیز نباید هزینه زیادی داشته باشد.

این یک پروژه عالی برای درست بعد از کریسمس خواهد بود.

بسیاری از مردم عاشق نصب لوستر بالای میز ناهار خوری هستند زیرا این یک مکان مرکزی عالی است. سپس یک فضای ناهارخوری زیبا ایجاد کنید که بیشتر از آن لذت خواهید برد. این لوستر با استفاده از حلقه و سپس روشن کردن آن با چراغ های کریسمس با باتری ایجاد می شود. این یک پروژه عالی برای درست بعد از کریسمس خواهد بود. نظرات مشتریان، از جمله رتبه بندی ستاره محصول، به مشتریان کمک می کند تا درباره محصول بیشتر بیاموزند و تصمیم بگیرند که آیا محصول مناسب آنها است یا خیر. این به شما کمک می کند تا لوستر مناسب خانه خود را تهیه کنید. سپس دکوراسیون زیبایی خواهید داشت که مهمانان را متحیر می کند. سپس به مکانیزم آویزان نیاز دارید. اینکه چقدر شلی نیاز دارید بستگی به این دارد که چقدر می‌خواهید زنجیر و بند ناف بین دستگاه و قلاب‌های آن قرار بگیرد. شما می توانید آنها را خودتان درست کنید، آنها را در هر جایی که می خواهید قرار دهید (حتی حمام)، و خانه شما همه چیز خشمگین خواهد شد. لوستری با این اندازه در اتاق متعادل‌تر به نظر می‌رسد تا لوستری که کوتاه‌تر یا بلندتر است. امیدوارم اتاق ناهارخوری شما را روشن کند و آن را به مکانی لذت بخش تر برای گردهمایی تبدیل کند.

آنها را پرت نکنید.

آیا لوستر قدیمی تری دارید که فضای ناهارخوری شما را کمی قدیمی و قدیمی به نظر برساند؟ من این تزیینات کوچک را روی چیزهایی مانند بادگیر در مغازه‌های سوغاتی دیده‌ام، اما هرگز نمی‌دانستم که نام آنها چیست. این معمولاً نقطه ORC زمانی است که همه چیز بسیار تاریک به نظر می رسد! بنابراین اگر به دنبال راهی ارزان قیمت برای افزودن نور ملایم‌تر به یک اتاق به روشی واقعاً منحصربه‌فرد هستید، این می‌تواند بسیار خوب عمل کند. اگر به دنبال یک لوستر برای کار به عنوان دکور مهمانی یا چیزی بیشتر در جنبه موقت هستید، این می تواند گزینه خوبی باشد. سپس نور زیادی به شکلی بسیار ساده تر خواهید داشت. اگر چنین است، پس باید این لوستر را بررسی کنید. سپس تبدیل به لوستر دودلی شما می شود. آنها را پرت نکنید. در عوض آنها را به یک لوستر زیبا تبدیل کنید.

تقریباً در هر قسمت از خانه شما به خوبی کار می کند.

بنابراین اگر قفس قدیمی دارید، آن را بیرون نیندازید. بهترین روش این است که لوستر را از هم جدا کنید و سیم قدیمی را با سیم جدید جایگزین کنید. وقتی با یک چراغ جدید یا یک تخت آهنی قدیمی دوست‌داشتنی روبرو می‌شوید، بهتر می‌توانید قضاوت کنید که آیا یافته کار می‌کند یا خیر. این لوستر تقریباً در هر قسمت از خانه شما به خوبی کار می کند. اکنون که بیش از 30 گزینه از لوسترهای DIY دارید، باید بتوانید چیزی خاص را به هر قسمت از خانه خود اضافه کنید. شما می توانید از این لوستر در هر فضایی از خانه خود استفاده کنید. دی عیسی، جنی. "راهنمای بازسازی قسمت اول: چگونه از یک بازسازی زنده بمانیم." بازسازی خانه هاوایی من به اطلاعات بیشتری از آموزش برای خانه خود نیاز دارم. لوسترهایی که بزرگتر هستند و طرح های پیچیده تر و پیچیده تری دارند، آشکارا گرد و غبار بیشتری را جمع می کنند و تمیز کردن آنها دشوارتر است. می توانید از هر چیزی دایره ای (مثل هولا هوپ) استفاده کنید و سپس زیور آلات کریسمس تمیز را از آن رشته کنید. آیا اخیراً لامپ های لوستر یا چراغ های کریسمس را برای خانه خود نصب کرده اید؟

این یک آیتم دکور زیبا در نقاط زنانه تر خانه مانند اتاق دخترانه یا اتاق پودری است. با این حال، به عنوان دکور عروسی یا حتی در آشپزخانه ای با طراحی روستایی بسیار خوب عمل می کند. با برنامه ریزی از قبل برای آنچه می خواهید، انجام کار بسیار آسان تر خواهد بود. اما همچنین همراه با یک آموزش است که طراحی آن را بسیار ساده تر می کند. علاوه بر این، این آویز دارای طرح‌های طراحی است که ساخت آن را بسیار آسان‌تر می‌کند. برخی به شما نحوه ساخت لوستر را نشان می دهند، در حالی که برخی دیگر فقط برای الهام گرفتن هستند.

با این حال، آموزشی ندارد، بنابراین باید از آن عمدتاً برای الهام گرفتن استفاده کنید. اما من مطمئن هستم که شما حداقل یکی را پیدا خواهید کرد که دوستش دارید. متأسفانه، هیچ آموزشی برای کمک به این طراحی وجود ندارد، بنابراین اگر طرح را دوست دارید، باید سعی کنید آن را با هم ترکیب کنید. اگر به ایده لوسترهای کریستالی کلاسیک و چشم نواز علاقه دارید، ما می توانیم به تحقق دیدگاه شما کمک کنیم. این لوستر کریستالی ال ای دی قطره ای زیبا دارای 6 لامپ است که درخشندگی تمام آویزها و گوشه های کریستالی را فراهم می کند. درخشش و درخشش، از قفسه‌های شیشه‌ای در کابینت‌ها گرفته تا صندلی‌های ناهارخوری با قاب کرومی، به احساس جادار بودن می‌افزاید. رنگ سفید ملایم برای اتاق غذاخوری و غیره بهتر است. و اگرچه این لامپ‌ها در رنگ سفید ملایم موجود هستند، لامپ‌های نور روز نظرات بیشتری دارند و به نظر می‌رسد شیفته‌ترین مشتریان را داشته باشند. از آنجایی که حصیر می‌تواند به راحتی خم شود، گزینه‌های زیادی را به طراحان ارائه می‌دهد تا ظاهری مجسمه‌سازی‌تر با ظاهری جامد ایجاد کنند. حقیقتاً، هر چه لوستر روستایی تر به نظر برسد، در حال حاضر «در» تر است.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما