& Dogfooding& چیست؟ & مجله نیویورک تایمز

/dôgfo͝odĭng/

روشی که در آن کارگران فناوری به طور مداوم از محصول خود استفاده می کنند تا ببینند چقدر خوب کار می کند و در کجا می توان پیشرفت هایی انجام داد.

مهندسان نرم افزار تشنه تعالی هستند. سگ ها تشنه غذای سگ هستند. و مهندسان نرم افزار در بسیاری از شرکت ها تشنه “آزمایش آزمایشی” هستند.

در دنیای فناوری، آزمایش‌های آزمایشی به معنای استفاده مداوم از محصولی است که شما ساخته‌اید، درست مانند یک کاربر، تا بفهمید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی باید اصلاح شود.

این اصطلاح ماه گذشته زمانی که The Verge در مورد یادداشت داخلی یکی از معاونان متا، شرکت مادر فیس بوک، گزارش داد، جریان اصلی داشت.

معاون رئيس جمهور، ويشال شاه، با اشاره به برنامه متاورس شركت و اينكه چقدر براي كاركنان براي آزمايش متا ضروري بود، نوشت: « براي بسياري از ما، زمان زيادي را در Horizon صرف نمي‌كنيم و داشبوردهاي داگ فود ما اين موضوع را به وضوح نشان مي‌دهند. تکنولوژی خود (متا به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.)

این اصطلاح هم در تنظیمات فنی رسمی و هم غیررسمی همه جا وجود دارد. ربکا هیندز، رئیس آزمایشگاه نوآوری کار توسط آسانا، گفت: «این یک هنجار در دره است. او گفت که اخیراً همکارانش یادداشتی در مورد داگ فود و مسئولیت مشترک آنها در آن دریافت کردند.

اما به عنوان یک استعاره، کمی گیج کننده است. آیا مهندسان سگ هستند؟ یا انسان ها غذای سگ می خورند؟ صاحبان حیوانات خانگی به سگ های خود غذا می دهند؟

ریشه های این اصطلاح مورد مناقشه است. برخی معتقدند که داگ‌فودینگ از تبلیغات دهه‌های 1970 و 1980 الهام گرفته شده است که در آن بازیگر لورن گرین در حالی که آلپو را به سگ‌ها می‌داد ستایش می‌کرد.

دیگران داستانی را در مورد یکی از مدیران کال کان نقل می کنند که غذای سگ این برند را در جلسات سهامداران می خورد. (سخنگوی مارس، که قبلاً مالک برند کال کان بود، صحت این داستان را تأیید کرد.) پل ماریتس، مدیر سابق مایکروسافت، به محبوبیت این اصطلاح در سال 1988 نسبت داده می شود.

یکی از غول‌های فناوری که اغلب از محصول خود استفاده می‌کند، ایلان ماسک است که ماه گذشته توییتر را تصاحب کرد و تغییرات گسترده‌ای ایجاد کرد (همه در حالی که به طور مداوم توییت‌هایی را پست می‌کردند). اما آیا او داگ فود می کند؟

وارن هریسون، استاد علوم کامپیوتر دانشگاه ایالتی پورتلند که اخیراً بازنشسته شده است، می‌گوید: «به سادگی از محصول خود بدون بازخورد برای توسعه‌دهندگان استفاده کنید – من این را به عنوان آزمایشی نمی‌دانم. اگر از سوی دیگر، آقای. ماسک در حین پست بازخورد سریعی به تیم محصول ارائه می‌کند که می‌تواند به‌عنوان آزمایش آزمایشی محسوب شود. هریسون گفت.

خانم. هیندز گفت که برخی از معانی ناخوشایند خوردن چیزی که برای گونه‌های دیگر مناسب است، خیس می‌شوند و جایگزین‌های خوشمزه‌تری را پیشنهاد کرده‌اند.

اما، او گفت، این چشم‌اندازها نمی‌توانند ماهیت کار را در دست بگیرند.

او گفت: “نوشیدن شامپاین خود” یا “بستنی بستن” به معنای کمال است. فکر نمی‌کنم به اندازه «خوردن غذای سگ خودت» یک آغازگر برای تغییر باشد.»

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما