Geno Smith تنها دلیلی نیست که Seahawks یک مایل بالا می‌رود

در حالی که اشنایدر فهرست تیم را به روز می کرد، شین والدرون، هماهنگ کننده تهاجمی سال دوم، کتاب بازی Seahawks را اصلاح کرد. والدرون که دیگر مجبور نبود برنامه‌های بازی را حول نقاط قوت، ضعف و ترجیحات ویلسون تنظیم کند، یک حمله غیرقابل پیش‌بینی را طراحی کرد که حول ترکیب‌های غیرمتعارف ساخته شده بود. Seahawks گاهی اوقات سه انتهای محکم را به طور همزمان به کار می گیرند یا سه هم تیمی خود را با اسمیت در یک میدان پشتی “الماس” قرار می دهند.

چنین ترکیب‌هایی مانع از اجرای بازی‌ها می‌شوند و طرح‌های پوشش حریف را گیج می‌کنند و فرصت‌های بازی بزرگ را برای تنها ستاره‌های کهنه کار باقی‌مانده تیم ایجاد می‌کنند: گیرنده‌های تایلر لاکت و دی‌کی متکالف.

اسمیت 32 ساله که برای اولین بار از زمان پایان دوره پرفراز و نشیب او در جت ها در سال 2014، یک بازیکن بدون رقیب است، در سیستم والدرون دقیق و تعیین کننده بوده است. اسمیت در درصد تکمیل (72.7) لیگ برتر است، با امتیاز کارایی 107.2 در رده سوم قرار دارد و با 13 تاچ داون در رده پنجم قرار دارد.

اسمیت مدبر و هنوز گریزان ممکن است به سرعت به براد جانسون، ریچ گانون، جف هاستلر و تعداد انگشت شماری دیگر از تیم‌های دفاعی بپیوندد که تقریباً قبل از شکوفایی در اواسط 30 سالگی لیگ را ترک کردند.

به نوبه خود، پیت کارول، مربی Seahawks از هرگونه صحبت خارج از فصل در مورد “بازسازی” و کاهش انتظارات ناشی از آن اجتناب کرد. یکی از خوش‌بین‌ترین شخصیت‌های مربیگری NFL، به نظر می‌رسد که نگرش او بر جوانان و افراد نافرجام تیم تأثیر گذاشته است.

کارول هنوز رسماً در صدر جدول سازمانی فرنچایز قرار دارد، اما مدت‌ها پیش اشنایدر به بازیکنان استقلال اختیار داد و به والدرون آزادی عمل داد. دفاع Seahawks – کارت ویزیت کارول – فصل را با لرزش آغاز کرد، اما در سه بازی اخیر تیم تنها 45 امتیاز کسب کرده است، پیروزی بر Cardinals، Chargers و Giants.

Seahawks 2022 با چهره‌های تازه، فرم‌های بد بو و روحیه قابل انجام، هیچ شباهتی به همتایان خشمگین خود در گذشته نزدیک ندارد. آن تیم ها شکست خوردند و دوباره نتوانستند موفقیت های فصل 2013 (زمانی که تیم قهرمان سوپر باول شد) و 2014 (باختی کم به نیوانگلند پاتریوتز در سوپر باول آن فصل) تکرار کنند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما