حقیقت کثیف در Sprayer Drone

ارتفاع اسپری نزدیک به 2-5 متر و عرض پاشش 3-6 متر است. بالاتر از همه، پهپاد فاصله کنترلی 1 کیلومتری را ارائه می دهد. مهمتر از همه، تاشو است، بنابراین می توانید آن را تا کنید و در زمانی که استفاده نمی کنید در گوشه ای قرار دهید. "اگر 25٪ از زمین شما نیاز به اسپری در یک گوشه و 10٪ در گوشه مقابل دارد، پهپاد گزینه بهتری است. همه اینها به لطف طراحی تاشو آن که امکان ذخیره آن را حتی در یک گوشه فراهم می کند. و دستگاه های خودکششی مدرن است. حتی می تواند رانندگان انسان را از بین ببرد و زندگی را آسان تر کند. 2. هم بازوهای موتور و هم نازل ها تا شونده هستند و حمل و نقل و ذخیره آن را راحت تر می کند. قاب بدنه وب سایت های تولید کنندگان سمپاش پهپاد را بررسی کنید تا با ویژگی های جدید مدل های فعلی آنها آشنا شوید. فراموش نکنید که این سمپاش دارای طراحی تاشو است. این پهپاد با وجود داشتن 6 روتور، طراحی ساده ای دارد و استفاده از آن بسیار آسان است. دستمال مرطوب کودک گزینه ای ساده برای استفاده است و در مقایسه با سایر دستمال های پاک کننده یا ضد عفونی کننده، ساینده کمتری هستند که می تواند عمر تجهیزات پهپاد شما را کاهش دهد.

بهینه سازی AgroFly SpUAV (پهپاد اسپری کننده) 18 ماه طول کشید.

4. کل پهپاد را تمیز کنید (دستمال مرطوب بچه خوب کار می کند). دستاوردهای دیگری نیز در بهره وری وجود دارد. مجموعه ای از دستورالعمل های پذیرفته شده جهانی برای عملکرد پهپادهای اسپری، به ویژه سرعت بهینه پرواز آنها وجود ندارد. 3. قطعات ناوبری. – زوایای موتور را برای دقت تنظیم کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، TraitaService با شرکت AgroFly با هدف طراحی هواپیماهای بدون سرنشین برای این کاربرد خاص، همکاری ایجاد کرده است. به این ترتیب، AgroFly با پرداختن به موضوع سمپاشی توسط هواپیماهای بدون سرنشین از دیدگاهی کاملاً متفاوت، موضعی مبتکرانه و نوآورانه اتخاذ می کند… بهینه سازی AgroFly SpUAV (پهپاد اسپری کننده) 18 ماه طول کشید. AgroFly یک سمپاش با دقت بالا برای اهداف کشاورزی طراحی و توسعه داده است که توسط یک سکوی پرنده مانند پهپاد حمل می شود: AgroFly SpUAV (Spraying UAV). اگر آن اپراتورها گفتند که به سمت مشاور خود پرواز می کنند، در صورتی که کسی شروع به تحقیق کند، شاهد احتمالی علیه شما است. مورلند می‌گوید این برای پرداخت هزینه یک کارمند مزرعه اضافی کافی است و آن کارمند همچنین می‌تواند در برداشت و بیشتر کمک کند. با شروع فصل کاشت، هیجان آتش زدن تجهیزاتی که برای زمستان دور بوده اند، به وجود می آید.

بررسی تجهیزات همچنان یک گام مهم در آماده سازی برای هر فصل رشد است و تجهیزات سمپاشی هواپیماهای بدون سرنشین نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در سال 2020 مراقب سمپاش های پهپادی باشید. در حالی که هنوز کار روی چشم انداز نظارتی و کیفیت کاربرد وجود دارد، پهپادهای اسپری قابلیت های منحصر به فردی را نسبت به هواپیماهای سرنشین دار و تجهیزات سم پاش زمینی ارائه می دهند. An-2S (Sanitarnyy – پزشکی) – An-2S اقتباسی از هواپیمای باری استاندارد An-2T با حداکثر شش بیمار برانکارد یا سه برانکارد و شش مجروح راه رفتن همراه با خدمه و تجهیزات پشتیبانی بود.

10. در صورت نیاز برای راهنمایی بیشتر با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. تیم تکنسین های متخصص هواپیماهای بدون سرنشین Rantizo این نکات را برای نگهداری و بازرسی موثر سمپاش پهپاد پیش از فصل گردآوری کرده اند. تیم پشتیبانی ما برای کمک به عیب یابی میدانی از طریق تلفن و ایمیل در دسترس است. آنها می توانند یک روش ارزان تر، سریع تر و انعطاف پذیرتر برای برنامه های کاربردی در زمینه ارائه دهند. این یک ویروس نیست، بلکه روشی برای سوء استفاده از یک آسیب پذیری امنیتی در ماشین مجازی مایکروسافت است. 3. باتری را قرار دهید که دستگاه را قادر می سازد به مدت 10 دقیقه پرواز کند. در حین حمل مایعات 10 لیتری، پهپاد همچنان می تواند به طور پیوسته پرواز کند. TraitaService طیف گسترده ای از خدمات را برای افزایش ایمنی کارکنان و در عین حال سفیدشویی بهینه گلخانه توسعه داده است. آیا می خواهید ایمنی کارکنان را بهبود بخشید و در زمان خود صرفه جویی کنید؟ من یکی می خواهم؟ سریع به یک فرصت پاسخ مثبت از پیشنهاد محدود است. بازرسی قبل از فصل باید یک ماه قبل از اولین پرواز انجام شود، اما حداقل یک هفته قبل از سمپاشی برای اطمینان از زمان لازم برای تعویض قطعات ضروری است. فقط مطمئن شوید که آن را قبل از عمل کاملاً شارژ کنید.

بنابراین، قبل از خرید باید این مورد را بررسی کنید. این داده ها ممکن است توسط سازندگان سمپاش پهپاد ارائه نشود، به این معنی که شما باید آن را ایجاد کنید یا شخصی را پیدا کنید که دارد. در حالی که این دو آن را با یک سمپاش محافظت از محصولات روی آن نشان می دهند، شرکت ها گفتند که دارای یک سیستم اتصال بار استاندارد شده است که به این معنی است که دستگاه های مختلف را می توان روی قاب وصل کرد. قاب پشتیبانی پهپاد کشاورزی 10 کیلو گرمی از آلیاژ آلومینیوم هوانوردی ساخته شده است و مستقیماً روی بدنه پهپاد جوش داده می شود. 4. یک مخزن آب ضد شوک برای این پهپاد کشاورزی 10 کیلوگرمی طراحی شده است.

کشاورزان نگران ضایعات ناشی از سرریز شدن آب نیستند.

اگر می‌خواهید آن را نرم‌تر، راحت‌تر و راحت‌تر کنید، یکی از این پهپادهای سمپاشی کشاورزی را تهیه کنید. توجه داشته باشید که تعویض پهپاد از یک فرد به فرد دیگر با DJI ممکن است دردناک باشد. آنها ممکن است ترجیح دهند از مدل های قدیمی پشتیبانی نکنند. همه مدل‌های کنونی پهپادها دارای حسگر زمین هستند که ارتفاع پرواز بهینه را برای پاشش زمین‌های ناهموار و تپه‌ای و حرکت خودکار در تپه‌ها و شیب‌ها حفظ می‌کند. اگر تمایلی به ساخت یک پهپاد سمپاش ندارید، برخی از مدل‌های قدیمی‌تر را می‌توانید در اینترنت در محدوده 5000 تا 8000 دلار پیدا کنید. کشاورزان نگران ضایعات ناشی از سرریز شدن آب نیستند. دو جوی استیک را تست کنید تا مطمئن شوید که نمی چسبند. 7. جوی استیک ها را برای هرگونه چسبندگی تست کنید. 18. ژانگ، ی. لی، ی. سلام.؛ لیو، اف. سن، اچ. Fang, مشاهده انواع پهپاد سمپاش H. توسعه سکوی نزدیک زمین برای شبیه سازی اسپری هوایی پهپاد و آزمایش پاشش آن در شرایط مختلف. کنترل آفات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در صورتی که نتایج آزمایش‌های انجام شده بر روی قطعه‌های آزمایشی در دره فریزر در شرق ونکوور به خوبی ادامه یابد، می‌تواند آغاز شود.

اولین نفری باشید که کارشناسان درباره Sprayer Drone چه می گویند

مواد شیمیایی مایع را می توان با استفاده از یک سیستم قابل تعویض اسپری کرد که مواد شیمیایی را از طریق یک پمپ تنظیم کننده توربین هوای رم به میله های پاش می رساند تا پوششی به عرض 30 متر (98 فوت) بدهد. توسعه قابل توجهی نیز در کشورهای دیگر با فضاهای هوایی محدودتر در حال انجام است. پیدایش مطالعه کاربردهای اسپری زمانی اتفاق افتاد که یک پرورش دهنده تره فرنگی در دره فریزر به دنبال نمایشی در یک روز مزرعه ای در سال 2018 ابراز علاقه کرد. یک سال آماده سازی، از جمله کسب مجوزهای لازم، منجر به آزمایش در مرکز تحقیق و توسعه Agassiz شد. تابستان قبل. اگر تا به حال آن را به پایان نرسانده اید، علاوه بر پست های دیگر ما، تقریباً پرفروش ترین محصولات سال های گذشته در AliExpress را بررسی کنید. این نشان دهنده روند در ماه گذشته (یا یک هفته، کسی می داند). این فقط کشاورزان نیستند که از چاقوی جیبی چند ابزاره طرفداری می کنند – تقریباً هر کسی که در فضای باز است و خودتان این کار را انجام می دهید یک چاقوی جیبی دارد! ماموریت ما آوردن این فناوری به مناطق روستایی آمریکا و توانمندسازی کشاورزان و مدیران زمین با پهپادهای پیشرفته است!

شما گاهی پرچمداران را بیرون می فرستید.

ارتقاء فناوری پهپاد ممکن است منجر به بهبود کاربرد نرخ متغیر، پاشش دقیق نقطه‌ای و برنامه‌ریزی مسیر و اجتناب بهتر از موانع شود. مسیر مسیر را می توان به طور دقیق و مکرر فراخوانی کرد. این ابزار "پهپاد سمپاشی کشاورزی" نامیده می شود. تکمیل تعمیر و نگهداری و بازرسی لازم سمپاش پهپاد قبل از فصل سمپاشی به اطمینان از موفقیت آمیز اولین پرواز کمک می کند. در صورت نیاز به مشخصات سایر قطعات، لطفا با ما تماس بگیرید، ما بلافاصله پاسخ خواهیم داد. اما در صورت نیاز به یک تجدید نظر سریع، چک لیست زیر را برای مرجع نگه دارید! و اگر می خواهید مقداری پول نگه دارید، ما از یک سرویس عالی بازپرداخت Aliexpress استفاده می کنیم. با استفاده از لینک های RSign زیر می توانید قرارداد را تکمیل کنید. شما گاهی پرچمداران را بیرون می فرستید. پس از تمیز کردن، اتصالات نازل را با برداشتن آنها و شستشوی آنها با آب در صورت وجود هرگونه تجمع در داخل، بررسی کنید. به عنوان مثال، اکثر هواپیماهای بدون سرنشین دارای نازل هایی هستند که در انتهای شیلنگ ها قرار دارند که چند اینچ از روتورها پایین می آیند (شکل 2). درصد کمتری از پهپادها دارای نازل‌هایی هستند که روی بوم نصب شده‌اند (شکل‌های 3 و 4). یک نوع پهپاد، که در شکل 5 نشان داده شده است، دارای چهار بازوی روتور با دو روتور در هر بازو است که یک جفت پروانه را تغذیه می کند که روی هم قرار گرفته اند.

محل قرارگیری 4 نازل به گونه ای است که امکان یکنواختی و پوشش عالی محصولات اعمال شده را فراهم می کند و به لایه های پنهان محصول می رسد. در صورت نیاز می توانم نازل ها را عوض کنم؟ مزارع بزرگ، با این حال، نیاز به جمع آوری یک نمونه در هر 2.5 هکتار و گاهی اوقات به اندازه یک نمونه در هر هکتار دارند. شما به پاسخ های زیادی در رابطه با قوانین نیاز خواهید داشت. اگر شما یک کشاورزی هستید، مطمئناً متوجه خواهید شد که محافظت از محصولات سرسبز خود در برابر حشرات و آفات مضر چقدر دشوار است. اگر رادار آسیب دیده باشد ، یک خط سفید یا تورفتگی خواهد داشت که نشان می دهد پلاستیک شروع به تجزیه می کند و نیاز به تعویض دارد.

همه تکه‌ها شما می‌خواستید درباره Sprayer Drone و بودمخجالت میکشیدم بپرسم

ما دریافتیم که می توان با استفاده از پهپادهای خود و محافظت از گیاهان خود را در محدوده 2000 تا 3000 دلار ساخت. از مصالح ساختمانی گرفته تا طراحی ، این سمپاش پهپاد کاملاً کاربر پسند است. اسپری هواپیمای بدون سرنشین ابزاری امیدوار کننده و مهم برای این صنایع است. از یک کاربرد قارچ کش نجات برای پوشاندن بذر محصول ، اسپری و هواپیماهای بدون سرنشین پخش کننده جایگاه خود را در مزارع کسب می کنند. گذشته از شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین و خلبان ، برنامه به هدف مأموریت ، محل ماموریت و دوره زمانی مأموریت نیاز دارد. اکنون که تمام قسمت های غیر قدرتی از هواپیماهای بدون سرنشین تمیز و مورد بازرسی قرار گرفته اند ، وقت آن است که باتری را بررسی کنید. D. محافظت. بیشتر وکلا دارای بیمه نقص قانونی هستند که در صورت بروز اشتباه در آنجا برای محافظت از شما وجود دارد. طبق معمول، مواردی وجود دارد که ما مجبوریم آنها را یادداشت کنیم. آنها را به داخل، خارج، بالا و پایین فشار دهید تا از عملکرد کامل آنها مطمئن شوید. با یک قاب سالم و سیستم ناوبری، گام بعدی پاک کردن پهپاد است.

اکنون که جسد مورد بازرسی قرار گرفته است، زمان اعتبارسنجی سیستم ناوبری پهپاد فرا رسیده است. این می تواند به شما کمک کند از مشکلات ناوبری در پرواز جلوگیری کنید. باتری کنترل از راه دور (RC) را برای مشکلات مشابه بررسی کنید. 8. باتری را به پهپاد وصل کنید و با دست ببندید تا محکم شود. 9. اتصال را قطع کنید سپس RC و پهپاد را دوباره جفت کنید. برای اطمینان از همگام سازی صحیح RC و پهپاد برای فصل، RC خود را به طور کامل از هر پهپادی که به عنوان جفت لیست شده است جدا کنید و پهپاد را دوباره جفت کنید. اکثر محصولات در هر اجلاسی فروخته می شوند که وب سایت های خرید آنلاین از AliExpress یا Alibaba می آیند.

فروشندگان محصولات را از اینجا خریداری می کنند و سایر وب سایت های محبوب را لیست می کنند. هر سال ما یک بررسی محبوب را در میان خوانندگان خود نام می بریم که تقریباً بهترین محصولات فروش Aliexpress هستند. این واقعیت باعث می‌شود که محصولات پرفروش AliExpress را فهرست کنم زیرا در اینجا می‌توانید محصولات را با قیمت کمتری نسبت به سایر وب‌سایت‌های خرید آنلاین پیدا کنید. با در نظر گرفتن رتبه بندی عالی 4.9 در لیست خود شما در لیست ما قرار دارد. یکی یکی. این بدان معناست که همیشه یک آهنگ برای اشتباه وجود دارد، بنابراین لیست ما را با در نظر گرفتن یک دانه نمک درک کنید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما