lgtvsbanner

What Zombies Can Educate You About مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن

Why should we use shopping?با هزینه متوسط ​​7000 تا 10000 دلار، صاحبان خانه می توانند یک سیستم سپتیک توزیع فشار را انتخاب کنند که می تواند در فاصله 2 فوتی سطح آب نصب شود. معمولاً حدود 10 فوت از ساختمان فاصله دارد. از اندازه خانه گرفته تا آرایش خاک، عوامل متعددی بر هزینه های سپتیک تانک تأثیر می گذارد. لیست زیر شامل عوامل اصلی است که می تواند بر نصب سپتیک تانک تاثیر بگذارد، بنابراین می توانید ایده بهتری در مورد نحوه پاسخ به این سوال داشته باشید: هزینه سپتیک تانک چقدر است؟

هزینه های سپتیک تانک توسط تعدادی از عوامل از جمله اندازه خانه، نفوذپذیری خاک، و سیستم شکست پسماند ترجیح داده می شود. یک خانه 3 خوابه به یک مخزن 1000 گالن نیاز دارد که به طور متوسط ​​600 تا 1000 دلار هزینه دارد. این هزینه ها همچنین بر اساس منطقه ای که محتوای خاک، مجوزها و هزینه های مواد از یک ایالت به ایالت دیگر متفاوت است، متفاوت است. هنگامی که یک بازرسی زمینی نشان داد که خاک برای یک میدان زهکشی تانک سپتیک مناسب نیست، صاحبان خانه می توانند کاشی های زهکشی سوراخ دار و یک بیوفیلم نازک را نصب کنند که به ایجاد محیطی مناسب برای تصفیه طبیعی فاضلاب قبل از رسیدن به سطح آب زیر کمک می کند.

Why Should We Use Shopping?

در همین حال، فاضلاب باقی مانده (که پساب نیز نامیده می شود) از طریق لوله های خروجی به بستر دفع یا زهکشی جریان می یابد، جایی که به آرامی و با خیال راحت توسط خاک فیلتر می شود. فاضلاب قبل از رسیدن به سطح آب زیر به طور طبیعی از طریق ماسه فیلتر می شود. میدان سپتیک زهکشی منطقه وسیعی را فراهم می کند که در آن باکتری ها می توانند رشد کنند و آب تصفیه شده می تواند به داخل زمین نفوذ کند.

The Price Of Polyethylene Septic Tank

خاک حفر شده از دو سوراخ آزمایشی را می توان در پشت زمین در لبه مزرعه بالا و در دو طرف ترانسفورماتور برق سبز مشاهده کرد. حداقل چهار سوراخ حفر کنید – حداقل سه سوراخ در اطراف محیط میدان جذب و یک سوراخ در وسط میدان.

Familiarity With Polyethylene Septic Tank

فاضلاب مایع از مخزن خارج می شود و وارد میدان تخلیه می شود. یک سیستم سپتیک فیلتر شنی از یک پمپ برای فشار دادن مایع یا پساب به سیستم فیلتراسیون استفاده می کند که از یک جعبه پر از لوله های پر از ماسه تشکیل شده است. این سیستم‌های مفید و اغلب اشتباه فهمیده‌شده در زیر زمین ساخته شده‌اند تا با جداسازی مواد آلی، تصفیه فاضلاب و فاضلاب را مدیریت کنند و در عین حال اجازه می‌دهند مایعات به طور طبیعی دوباره به زمین وارد شوند.

آیا از مهارت‌های سپتیک تانک خود خجالت می‌کشید؟ در اینجا چه باید کرد

سیستم های بی هوازی مخازن سپتیک ارزان تری هستند که می توانند نصب شوند (هزینه 2000 تا 5000 دلار). از آنجایی که بسیاری از سیستم ها مدفون هستند، می توانید مکان سیستم خود را از طریق مجوزهای اصلی مخزن یا با همکاری با متخصصی مانند Tunnel Vision که می تواند به افشای مخازن خانه شما و بازرسی سطوح لجن شما کمک کند، پیدا کنید. خواهرم به نصب سپتیک تانک در خانه‌اش علاقه دارد، اما می‌خواهد در مورد نحوه عملکرد آن‌ها بیشتر بداند که آن‌ها را در وضعیت خوبی نگه می‌دارد، بنابراین مطمئن می‌شوم که خواهرم مقاله شما را فوراً می‌خواند.

در حالی که میانگین ملی برای نصب سپتیک تانک 6361 دلار است، هزینه بالا برای نصب سیستم سپتیک تانک 18650 دلار است. همه مهندسین ما کاملاً آموزش دیده اند تا خدمات تخصصی سپتیک تانک را به شما ارائه دهند که سریع، بدون دردسر و کمترین اختلال را ایجاد می کند. اگر فعال باشید، متابولیسم شما بسیار بالاتر خواهد بود و بنابراین کالری بیشتری نسبت به کسی که تمام روز می نشیند می سوزانید.

یک مخزن سپتیک پر از آب که تخلیه نمی شود اغلب به دلیل گیرکردن بیش از حد زباله در لوله ها ایجاد می شود. اگر آب بیش از حد در مخزن ریخته شود، بستر کاشی با نتیجه مشابه و همچنین احتمال بازگشت آن به خانه شما بیش از حد بار می شود. اندازه خانه یک فاکتور اصلی در بررسی اندازه سپتیک تانک برای خرید است زیرا باید بتواند مقدار آب و زباله تولید شده را مدیریت کند.

What Is A Septic Tank?

هنگام در نظر گرفتن هزینه های سپتیک تانک، صاحبان خانه باید اندازه خانه، میزان جریان زباله، موادی که سپتیک تانک از آن ساخته شده است و موارد دیگر را در نظر بگیرند. نصب این سیستم های مدیریت زباله مفید معمولاً بین 3109 تا 9677 دلار هزینه دارد.

What Is The Choice?

هزینه نصب سیستم های هوازی بین 10000 تا 20000 دلار است زیرا از پمپ هوا برای هوادهی مخزن استفاده می کنند تا به باکتری های دوستدار اکسیژن اجازه تجزیه زباله ها را بدهند. آنها برای تجزیه طبیعی زباله های مخزن به باکتری های اکسیژن گریز متکی هستند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن (https://www.farabsanaat.com/%D8%B3%D9%BE%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%86/) ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما