(مقابل) استوری جنجلی علی کریمی در محمر محرم

در رفتن: آلی کاریمی بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس به داشتن زبان قرمز معروف است. از زمانی که فعالیت های خود را ابتدا در کانال تلگرام و سپس در اینستاگرام گسترش داد، بی خیال تر از گذشته در جبهه سیاسی قرار گرفت.

لطفا فرار کنید، داستان های آتشین زیادی از علی کریمی وجود دارد که عملکرد ضعیف مدیران و مسئولان ایرانی را در جلسات عمومی زیر سوال می برد. اگر قرار باشد یادآوری شود، باید به چند هفته پیش برگردیم که مدیریت بحران سیل در ایران بحث برانگیز تلقی می شد. آلی کاریمی نیز در همان روز چند داستان جنجالی را آورد. از اینکه مسئولین عموما خود را به دست عکاس و آسیب دیدگان سیل می اندازند تا حس بدی را برای قربانیان این حادثه به جا بگذارند. او رامباد ژوآن در هاندوانئه تاهت در کارما هاندوانئ تاهت، کاک وریا گفوروی را ناشیناخای سایت را.

با وجود چنین مشکلاتی، این پایان کار نیست. لطفا فرار کنید علی کریمی در جدیدترین اقدام خود در اینستاگرام این خبر را منتشر کرده است که طعنه و کنایه برای برخی افراد خاص است. او نوشت: «میلیاردها دلار خرج می کنیم تا نذر کنیم و در آخر آرزوی شفای بیماری را داریم که پول درمانش نیست، بمیرم…» کریمی نیز کلمه التماس را نوشت و 3 نقطه در مقابل آن قرار دهید تا نشان دهد که التماس احتمالاً برآورده می شود. داستان امروزی علی کریمی در شرایطی تبدیل به یک بحث مدرن شده است که به نظر می رسد ثروت و میلیاردها دلار برای عرضه را زیر سوال برده و اشاره ای به عرضه های معمول و کوچک نداشته است.

(مقابل) استوری جنجلی علی کریمی در محمر محرم

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما