نیکلاس اشمیت، کمیسر استخدام «شرکت‌های کوچک و متوسط ​​کارآفرینان اروپا هستند».

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: 2022/09/16 – 16:54

از آنجایی که خانوارها و مشاغل با افزایش قبوض انرژی روبرو هستند، کمیسر مشاغل و حقوق اجتماعی اتحادیه اروپا بر اهمیت حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در سراسر اروپا تأکید می کند. نیکلاس اشمیت به آرمن جورجیا از FRANCE 24 گفت: “بسیاری از خانوارها و درآمد خانوارها به بقای SMEها بستگی دارد. به همین دلیل است که حمایت از مشاغل و به ویژه SMEها مهم است.” اشمیت همچنین آخرین تحولات در مورد حداقل دستمزدها و مقررات پلتفرم هایی مانند Uber Eats و Deliveroo را مورد بحث قرار داد.

اشمیت در مورد افزایش قیمت انرژی و تجارت گفت: “بسیاری از شرکت‌ها در بخش‌هایی که انرژی زیادی مصرف می‌کنند ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند. این نه تنها با شرکت‌های بزرگ مانند فولاد، شیشه و مواد شیمیایی، بلکه شرکت‌های کوچکی مانند نانوایی شروع می‌شود. کسی که برای تهیه نان خود به انرژی نیاز دارد، این تهدید وجود دارد که شرکت ها تولید را متوقف کنند یا تولید را به خارج از اروپا منتقل کنند.”

در پاسخ به سوالی درباره کارگران و مهارت های جدید، کمیسر به موضوع کمبود نیروی کار پرداخت. “تناقض این است که بیکاری کاهش یافته است، اما ما هنوز کمبود نیروی کار داریم. به خصوص در فناوری اطلاعات، بلکه در سایر خدمات و صنایع. صنعت به دنبال افراد با صلاحیت بالا و همچنین افراد کم صلاحیت است. ما باید افراد را وارد کنیم. ما در بسیاری از کشورها مشارکت پایینی از زنان داریم. نزدیک به 9 میلیون جوان از بازار کار خارج شده اند، زیرا آنها مهارت های نرم مورد نیاز خود را ندارند.”

وی در مورد حداقل دستمزدها گفت: حداقل دستمزدها مثل همیشه ضروری است، زیرا دستمزدها از تورم تبعیت نکرده است، ما نمی‌توانیم دستمزد را از این تحول جدا کنیم، اینگونه باید دستورالعمل حداقل دستمزد مناسب را اجرا کنیم. نه به کمیسیون اتحادیه اروپا که الگویی را تحمیل کند، بلکه باید با کشورهای عضو کار کنیم تا چانه زنی جمعی گسترش یابد. برخی کشورها نتایج بسیار خوبی دارند، برخی دیگر کمتر. این مربوط به همگرایی اروپاست.

در نهایت، در مورد اعتراض اخیر سواران Uber Eats در فرانسه، Schmit موافقت کرد که یک مشکل امنیت شغلی وجود دارد که باید برطرف شود. این امر نیاز به قوانین روشن در این بخش را تأیید می کند. این کاری است که ما با پیشنهاد دستورالعملی در مورد شرایط کار برای کارگران پلت فرم انجام داده ایم و وضعیت واقعی آنها را تشخیص می دهیم و نه این توهم که آنها کارآفرین هستند. با بسیاری از جوانان رفتار اجتماعی می شود. به گونه ای که دیگر نباید در اروپا باشد.»

تهیه کننده سوفی سامایل، پرین دسپلاتس و ایزابل رومرو

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما